Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ivuś chętnie isę podzielę swoim zapałem, moze pomoze mi się to troche uspokoić :p

:hug:

 

Olcia ciesze sie :hug:

Teraz musze dopracować wiatrołap :rolleyes: znaleść taka transparentną konsolkę albo gdzies zamówić :rolleyes:

Zaprojektować długie siedzisko :rolleyes: i dobrac do tego ośiwetlenie :D

 

Buzaki wielki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałam pisać, że nasza Gumisia ma takie eleganckie, ponadczasowe łóżko!! Karolka jak ma być jeszcze bardziej eleganckie to bez tego paska 5-10 cm, tylko pinezki na samym brzegu :yes:

 

Nasz konsolkowy Pan ma szafki nocne na skrzyżowanych nogach z szufladką, lustrzane!! :rolleyes: moim zdaniem do was super. Jeżeli nie musi być szufladki to poszukaj po firmie Leitmotiv.

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężankaaaa!!!! Dzięki!!!!

No normalanie o żesz kur.... wiedziałm,ze gdzięs widziałam!!!!! :bash: i to u naszego gumiska kochanego no ::bash:

Gumisiu mozesz mnie zabić :D

 

 

Venusko

Ja znowu myśłe o zrobienu tego paseczka ale tak 13cm od krawędzi czyli była by ta "oponka" grubsza, szersza, no i u mnie wysokośc wezgłowia na 100cm :yes:

 

Myślicie,ze bezie oki ????

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana ile pomysłów, ile już zrealizowanych zakupów, ile murów budowanego domku :jawdrop:

Pędzisz jak wiatr :rolleyes:

 

Łóżko będzie pięknie wyglądać :yes:

Chociaż ja osobiście wolę z pikowaniem - ale ja bardziej spaczona klasycznie jestem :p

 

Ta lamówka powinna być taką nutką, kropeczka nad i :rolleyes:

Masz już jakies próbeczki szarości?

 

Buziaki i dobrego dnia życzę :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężankaaaa!!!! Dzięki!!!!

No normalanie o żesz kur.... wiedziałm,ze gdzięs widziałam!!!!! :bash: i to u naszego gumiska kochanego no ::bash:

Gumisiu mozesz mnie zabić :D

 

 

Venusko

Ja znowu myśłe o zrobienu tego paseczka ale tak 13cm od krawędzi czyli była by ta "oponka" grubsza, szersza, no i u mnie wysokośc wezgłowia na 100cm :yes:

 

Myślicie,ze bezie oki ????

 

Buziaki :hug:

 

Nie martw się - czuwam :p Wydaje mi się, że z przesunięciem będzie ładnie :yes:

 

Co to krzesełek dziecięcych to napisz do Gumisi bo ona kupiła do synka pokoiku 2 inspirowane krzesełka panton :D Według mnie wyglądają niesamowicie :yes:

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś no coś tam sie dzieje, wiesz, jak ja chce mieszkać w sierpniu, tos ie musż epiętami po tyłku bić ;)

 

No jedna sciana wiatrołapu zaczermnięta z Twojej inspiracji :) :hug:

 

mi pikowanie ogólnie rzecz biorąc podobają sie bardzo ale tym razem do SIEBIE birę wersję bez ;)

 

Próbki szarości leżą u mnie od miesiąca :oops:

 

Buziaki :* :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężankaaaa!!!! Dzięki!!!!

No normalanie o żesz kur.... wiedziałm,ze gdzięs widziałam!!!!! :bash: i to u naszego gumiska kochanego no ::bash:

Gumisiu mozesz mnie zabić :D

 

 

Venusko

Ja znowu myśłe o zrobienu tego paseczka ale tak 13cm od krawędzi czyli była by ta "oponka" grubsza, szersza, no i u mnie wysokośc wezgłowia na 100cm :yes:

 

Myślicie,ze bezie oki ????

 

Buziaki :hug:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry karolinko :D

 

przytaszczyłam dla ciebie cudnej urody łóżko naszej gumisiowej :D więcej możesz zobaczyć w jej wątku (np.str.32) :p

 

http://images36.fotosik.pl/337/ad7fff35667e8fbemed.jpg

 

jeśli chodzo o łóżka to mnie się podobają oba warianty :yes:

 

jacie piernicze!!!moje lozko u Karoliny;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko-co do krzeselek inspirowanych.Ja mam Pantona dla Olinka,ale musze powiedziec ze chyba drugi raz wzielabym cos na nogach-MOJ OLINEK JEST STRASZLIWY DZIK-pomimo 13 miesiecy:rolleyes:;) i jak do siedzenia na Pantoniku-SPOKO(sama nawet siadlam) to mysle ze gdyby sie wyspinal na kolanach i oparl na TYL KRZESLA to moglby byc mniej stabilny niz np.EAMS;)

 

Oczywiscie Ty masz dziewczynke i moze spokojniejsza niz moj maly DYNAMIT:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu,Ty to się znudziłaś pikowaniami bo miałaś w poprzednich domach,ja w obecnym nie mam nic pikowanego,ale w nowym domu będę miała dwa akcenty,chyba:confused: łóżko w sypialni,a na pewno ławeczka którą pokazujesz, zagości w wiatrołapie ponieważ zakupiona 2 m-c temu:wiggle:,na żywo prezentuje się o wiele,wiele lepiej:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola jeszcze w prawie krzesełek.

Hazelka ma chyba jednego pantona u małego w pokoju i coś mi świta że wspominała że wymieni go chyba na coś wygodniejszego ;)

Ja osobiście bum kupiła miniaturowego ghouścika - ale ja je kocham więc mało obiektywna jestem :lol2:

A mebelki już wybrane? Bo ja nie na bieżąco i mogłam przegapić :( :oops:

Na jakiej szafie i na jakim łózku stanęło?

 

Buziole wieczorne zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...