Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gumisiu kochany, dzięki wielkie :hug:

Byłam , widziałam krzesełka i są boskie :D

Krzeseła ostatecznie bedę zamawiać jak dogram w pełni umeblowanie pokoju ;) a do tego potrzebuje ścian na piętrze :rolleyes: bo ciagle się waham ;)

 

 

Piękny masz dom i juz!!!

 

Łóżko utkwiło mi na dobre w głowie :yes: tylko ja durna nie miałam pojęcia gdzie ja to widziłam :bash:

I Ty sobie kochaja jaj z koleżanki nie rób :p ... bo ja tu guru wnętzrarskim nie jestem ;) :no:

Ale zarówno ja jak i wieeeelu forumowiczów umiem docenić cudne i niebanalne wnętrza a Twoje takie własnie są :yes: :hug:

 

Słuchaj Ślęzanki ona prawdę, Ci powie :D

 

Buziaki zostawiam wielkie :****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Joluś :hug:

Pikowania nadal mi ise podobają i w formie dość nowoczesnej planuję je zrobic w wiatrołapie :rolleyes:

Natomiast tak jak mówisz, opcję tą przerabiałam i mimo,ze wiele elementów z poprzedniego domu hcętnie bym powtórzyła, bo bardzo je lubiłam, to chcę tez troszeczke innych rozwiazań ;) :yes:

 

Łązweczka bardzo fajna :yes: Masz identyczną ??? :o :D

Ale trafiłam :p

Mi podpasował idealnie jej kolor, do przybliżenia koloru mojego przyszłego łóżka :)

 

 

Aga fajnie,ze jesteś :)

Mówisz,że hazelki synek niezadowolony ??? hmmm musze ja dorwac i namówić na wyznania :D

A co do mebelków Julki to jeszcze nic nie postanowiłam, ciągle się waham, musze stanać w tym pokoju,zeby podjąć decyzję , rzadko tak mam ale tym razem tak jest :rolleyes: sufitu moze nie być ale ściany tak ;)

Pewna na tą chwile jestem tylko kolorystyki, jasniteńko szare ściany, białe meble, mam już fajne delikatniusieńkie firanki :D

Rolet ani zasłon nie robie bo tam będą rolety zewnętzre ;) ale same lekkie firanki będą oki ;) :yes:

Julka ma u siebie w pokoju dwa ogromne przeszklenia od sufitu do podłogi na serokosc chyba 180cm i 220 cm , a w innej części okna o standardowej wysokosci ale szeroki, panoramiczne. Firaneczki bedą tylko w dużych przeszkleniach ;)

 

Buziaki wielkie :hug:

 

 

 

emiranda no tapicerowane są faaaajne :rolleyes: ale wiem,ze Ty wolisz drewienko :hug:

No to kiedy Alu budujesz ten domek nad morzem ???? hmm??? Nawet nie wiesz jak ja bym chchiała,zebyś zaczełą akcję budowy :rolleyes: :yes:

Wiem jakie domki Ci się podobają.... przestzrenia, mega przeszklenia + widok na morze .... bosheeee ale to byłby czad :D

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. bardzo dziękuję za wiadomość w sprawie konsolki.. tylko nie widze tergo linku:no:oświcisz mnie?:rolleyes:

miłego dnia:bye:

 

Fra tych konsolek jest wszędzie pełno, teraz na szybko Ci znalazłam na allegro

http://allegro.pl/konsola-diabolo-czarna-i2929017363.html czarna

http://allegro.pl/konsola-weiss-wysoki-polysk-i2931300991.html biała

 

Ja np. mam tą większą:rolleyes: Jeszcze jak ją kupowałam rok temu na allegro ich nie było i kupowałam bodajże w sklepie http://www.inspirodesign.pl/konsole/310-konsola-presta-biala-w-wysokim-polysku-duza.html

Wydaje mi się, że to te same konsole które teraz oferują na allegro:rolleyes: i ja chyba przepłaciłam, się właśnie dowiedziałam :p

Ale tak jak piszę wtedy jeszcze ich tyle nie było co teraz:rolleyes:

W każdym razie polecam , ja ją bardzo lubię, jest pięna w swej prostocie i pasuje niemalże do każdego wnętrza :p

 

 

Pozdrawiam Gospodynię :bye: Może teraz gdzieś tam spaceruje w okolicach mojego domku, hełoł sąsiadko :lol2::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ławeczką trafiłaś:yes: i to bardzo,kolor rzeczywiście jest super,Karolciu,a czy widziałaś najnowsze wydanie czasopisma VILLA? tam na 30 str.jest piękny zagłówek łóżka w lustrzanej ramie,dla mnie piękne jest to łóżko,no ale jak będziesz miała lustro w takim klimacie to może za dużo tych ram lustrzanych:) Edytowane przez JOLA440
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Fra :)

Juz wysłałam Ci wiadomosć na privka :hug:

Sorki za zamieszanie ;)

 

 

Kilka konsolek mam, ale dwie mimo,ze uważam,ze są śliczne, juz wypadły z mojej wizji w nowym domu więc je sprzedam :yes:

 

http://img96.imageshack.us/img96/5388/konsolka.jpg

 

http://img442.imageshack.us/img442/7724/konsolka2.jpg

 

http://img217.imageshack.us/img217/9505/czarnakonsolka.jpg

 

Jak ktoś chętny zapraszam na priv ;)

 

 

Hej Joluś :)

Nie widziąłam tego wydania :no: ostatnio nie kupowałam żadnych pisemek :no: ;)

Ale nabędę z ciekawości :)

Dzięi ,ze o mnie myślisz :hug: każda pomoc jest bezcennna :ye: tym bardzije,ze ja poza budową ostatnio mam inny wazny projekt pozabudowlany i dość mocno mnie ostatnio on pochłania ;)

Pozdrawiam serdecznie!!! :bye:

 

mariomili już wysłałam na privka :D

Dziękuję :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki przepraszam,ze tak ogólnie i króciutko ale Artur już stoi w dzrwiach i mnie woła :p lecimy na wieczorek do znajomych ;)

 

Obrazy, kosztują różnie wiadomo mniejsze od ok 2500zł za wiesze tak jak mój obraz z domu nr.2 cena od 5 -6 tysięcy w górę ..... oczywiście zdarzaja sie tańsze i droższe ;)

Ale Sławek Mikawoz, teraz ma nową galerię w Kazimierzu i indywiudualne podejście do klienta ;) Bardzo sypatyczny człowiek :yes:

Myśle,ze każdy znajdzie scoś dla siebie i pod kontem estetycznym i cenowym ;)

Niedługo ma być dużo świeżutkich prac :yes: :D

 

Buzaki zostawiam i lecę :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julce coś się porobiło o od 3 dni jej wieczorne zasypianie to jakiś koszmar :o

Wieczorem prawei zawsze usypai ją Artur i jest ok a ostatnio, jakieś krzyki, płacze, nie chce spać, chce wody, nie chce wody, chce takiego misia, nie innego, śpiewac jej piosenkę taka za sekunde beczy,ze cche inną no masakra.... skończyło się na tym że po 50 minutch koszmarku, posłżam ja , uspokoiłam ja jakoś i po kolejnych 20 minutach zasnęła :rolleyes: No to się wyżaliłam :p

 

Ja nie chcę byc złym prorokiem ale chyba zaczynacie tzw. bunt dwulatka :sick: Życzę cierpliwości :p

 

Ps. boziu, żebym tylko nie zapeszyła ale my go własnie kończymy ;) Ale swoje przeszliśmy :yes: :rolleyes:

 

Ps2. Miłego wieczoru w towarzystwie znajomych :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :welcome: Miałam się przywitać wcześniej :p Dziękuję że wkleiłaś link do swojego 2 domku. Jest niesamowity. Układ kuchni mnie powalił - zgapie :p a kolorki kuchni od MarJelki - też zgapie ;) Calutki domeczek śliczny. Co tu dużo pisać! Jadąc dziś do rodziców zobaczyłam coś niezwykłego - Dom Karolci nr 1. Ach co to było za przeżycie :p Śliczny!!! Co za zbieg okoliczności :lol2: pozdrawiam Edyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...