Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Hej Karolinko :)

 

Nie było mnie jakiś czas, a tu takie zmiany. Jesteś w trakcie kolejnej budowy. Szczerze podziwiam!!!!! Po przeczytaniu dziennika mogę stwierdzić jedno - szykuje się kolejny wspaniały dom!!!!!

Słyszałaś i czytałaś to już nie raz, jednak muszę to napisać - tworzysz wspaniałe wnętrza!!!!!

 

Nie wiem, czy już zdecydowałaś się na łóżko do pokoju Julci? Ja aktualnie szukam łóżka dla synka i natknęłam się dzisiaj na łóżka Pinio, kolekcja Parole. Łóżko pod materac 200x90. Samo łóżko ma wymiary (dł./szer./wys.): 225x93x101. Meble w całości wykonane są z lakierowanej na kolor biały płyty MDF. Uchwyty występują w trzech wariantach kolorystycznych: białym, zielonym lub toffi. Kolorowe uchwyty dostępne są w opcji z określonym nadrukiem. Dodatkowo, na specjalne życzenie meble mogą zostać personalizowane imieniem dziecka. W proponowanych wariantach kolorystycznych jest dostępne łóżko w wersji białej z białymi uchwytami.

Do łóżka można dokupić barierkę zabezpieczającą. Przykładowo na stronie muzpony.com.pl to łóżko dostępne jest w cenie 1199zł.

 

Jeśli nie Tobie, to może komuś się spodoba (dużo ludzi podczytuje Twój dziennik).

 

Pozdrawiam cieplutko :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edytowane przez gusielkowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Biegnie piesek, biegnie konik;

za nimi kotek oraz słonik.

Biegną owieczki, biegną żabki,

a za nimi małe kaczki.

Wszyscy biegną z prezentami

i z pięknymi życzeniami.

Wszyscy mają wesołe minki,

bo biegną do Juleczki na 2 urodzinki!!!

 

:) STO LATEK JULECZKO :)

 

 

PS.

Wspaniałego przyjęcia urodzinowego :)

Sto latek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zobaczyłam że budujesz dom nr 3 to aż się uśmiałam jesteś szalona ale oczywiście tak pozytywnie lubię takich ludzi:)

Mam pytanie odnośnie lamp w sypiani nie pamiętasz ich nazwy bo są fajne i się na takimi zastanawiam i nie wiesz gdzie można je kupić?

I mam prośbą jak wklejasz zdjęcia z inspiracjami to zapodaj linki gdzie można je kupić bo masz super pomysły a takie leniuchy jak ja mogłyby czasami skorzystać:)

Ja często pracuję długo i mam jeszcze ekipę szalonych 5-latów (bliźniaki dziewczyna i chłopak i czasu na wszystko brak) ale forum uwielbiam i czasami wieczorem uda mi się coś poogladać

Dużo zdrówka i radości dla córci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Karolinka :)

 

Juleczka ma urodziny jeden dzień po mnie :) buziaczki dla niej :)

 

mam pytanie o wanne mu też chcieliśmy wolnostojacej ale jej koszty nas przeraziły a kran wolnostojący to juw wogóle jakaś masakra z tego co ja widziałam to około 10tyś al jak wiesz ja mam orgraniczone pole manewru ;)

możesz pi podesłać jakiegoś linka do tej wanny i powiedzieć czy orientujesz się le może koszować taki kran?

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZUZIA5 witam serdecznie :welcome:

Bardzo mi miło :)

Dziękuję za życzenia :) I oczywiście zapraszam do czytania, pisania i doradzania :yes:

:bye:

 

 

garzim hej :)

No ja o swojej normalnosci nigdy nie zapewniałam :no: ;) :lol2:

 

lampy kupione w sklepie z oświetleniem SINUS ja kupowałam w stacjonarnym w Lublinie w Gali.

Natomiast maja też sprzedaż internetową :yes:

 

Nazwa lampek nocnych to MIKA ja mam jasniutkie srebrne.

natomiast nazwy lampy sufitowej nie pamiętam :no: :( ale też kupiona w tym samym sklepie :yes:

 

Jeżeli chodzi o informacje o tym gdzie mozna kupić rzeczy które czasmi gdzieś wynajduje itd. to nie zawsze zamieszczam oficjalne info. na stronie bo historia forum pokazuje,ze zanim osoba która daną rzecz znalazła, kupi, to już ta rzecz jest niedostępna :lol2: albo tzreba czekać kilka tygodni, albo cena wzrosła bo takie nagłe zainteresowanie ;) Ale jeżeli nie podaję konkretnych namiarów, zawsze mozna zapytrać na priva i zawsze odpowiem :yes:

 

Pozdrawiam! :bye:

 

 

87anam87 hej Aniu :)

Wanna nie jest najtańsza wśród wolnostojących, ale zdecydowanie tańsza od tych po 8, 10 i kilkanaście tysiecy bo kosztowała niespłęna 4000zł z transportem :)

 

Link do wanny http://www.ceneo.pl/12810864

 

Jezeli chodzi o baterie wolnostojace to na allegro widziąłm po 2-4 tysiace zł.

A na e-bay można kupić za ok 1000złotych :)

Wiec luz, nie trzeba wydawać 10 tyś ;) :no:

 

Pozdrawiam!

 

 

Madziulka wszytko się udało :)

Buziaki wielkie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje baaardzo za życzenia dla Julki :hug: :hug: :hug:

 

Niedawno dzwonił pan ogordowy i odwołał dzisiejsze spotkanie :mad:

Umówiliśmy się na jutro, oby dotarł :rolleyes:

 

Ja ubieram Julkę i lece na kilka spotkań... Na dworze zimno, warunku na drodze słabe... mam nadzję,ze szybko wszytko załatwie :rolleyes:

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuje za informację. O tych linkach to nawet nie pomyślałam, że tak może być naprawdę ale jak tak człowiek się nad tym zastanowi to masz rację - ostatnio jestem chyba mało rozgarnięta:)

ale oki będę wpadać jak coś mi się spodoba to zapytam mam nadzieję, że będziesz taka życzliwa i mi odpowiesz

a te tapety i fototapety do kuchni, łazienki i do małej do pokoju to kupowałaś w pixsers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...