Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Jesteś Karolinko :hug: :D Już się zaczęłam marwić o Ciebie :rolleyes:

 

Dużo zdrówka dla Julci :hug:

 

3mam mocno kciuki za pogodę, Twoją kostkę, łóżko, łóżeczko i narzutę dla córci oraz oraz za Twoje tajemnicze plany, oczywiście ;)

 

Szkoda, że firma ogrodnicza okazała się niewypałem :sick:

 

Mnie też teraz mniej na forum bo mam mnóstwo spraw przed przylotem do PL :rolleyes: Regularnie czytam, podlądam ale nie zawsze mam czas aby zostawić po sobie ślad. Mam nadzieję, że za jakiś czas to się unormuje.

 

Uściski i pozdrowionka zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O odezwałas sie Super !!! Fajnie że twojej córci już lepiej , my zmagalismy sie z zapaleniem pluc gdzie po dwoch antybiotykach córcia wylądowala na dwa tygodnie w szpitalu na leczenie dożylne, dlatego boje sie nadchodzacych roztopow a co za tym idzie nowych wirusów :(

 

Szkoda że z ogrodowym nie wyszło, ale "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" jak to mówią , lepiej teraz niż miałby zacząc robote i zepsuc !!

Wiem coś o tym bo sądzimy sie o okna z firmą ktora nam je zakladała :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia te głupie choróbska!!! Człowiek wolałby już sam chorować 10 razy częściej, żeby tylko dzieciaki oszczędzić ;)

Już niedługo wiosna;);)

Aż jestem ciekawa co napiszesz o tej firmie ogrodowej, bo u Martuśki tak to ślicznie wygląda, chyba że się popsuli w terminowości itd;););)

Jak dostaniesz kostkę i będziesz happy to się wypytam na prive'a o cenę itd, bo my też na wiosnę planujemy położyć;)- choć boję się, że ta Twoja jest pierońsko droga bo wygląda ślicznie (nie wiem jeszcze nic o kostkach, kolejny temat do pogłębienia;);))

Pozdrawiam i życzę dużo siły, energii do realizacji tych wszystkich planów, no i oczywiście czekam na newsa że Juleczka już całkiemmmm zdrowa:rolleyes::rolleyes:

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia jak tam kostka? :)

 

Nie zamawiałaś kostki z firmy Jadar z Radomia ? Oni regularnie od 3 lat w sezonie zimowym mają wyprzedaże kostki - śledziłam ich oferty bo myślałam, że zdecydujemy się na ich kostkę ale w rezultacie u nas będzie kostka granitowa :) W tym roku mają mega obniżki -40%

Arco lux - podobna kostka do tej którą prezentowałaś na zdjęciu jest po 34,44zł/m2

 

Magdzińska możesz się zapoznać ---> http://www.jadar.pl/www/img/jadar-cennik-indywidualni-1promoca11.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola tak tylko zapytam?:rolleyes:

Wygodne te klamki?

Bo ja mam podobne i przeklinam je strasznie, nie da się ich otworzyć łokciem i przez to że kanciaste/ostre Oskar tez ma z nimi problemy :(

 

Będę chciała je wymienić :(

Ja mam firmy tupai a Ty?

 

Buziaki zostawiam i zdrówko :hug:

Jak Julcia????

 

hej Aguś :)

Poprzednie klami sprawowały się bardzo dobrze i byłam z nich zadowolona, ale ja nie otwieram nigdy łokciem :p

A i przyznam szczerze nie patrzyłam na nie z punktu widzenia dziecka :o Mam nadzije,ze będzie ok :rolleyes:

 

Moje klami kupione tutaj http://www.klamki-drzwiowe.pl/

 

Chciałm początkowo zamówić te pierwsze, ale one są połaczeniem chromu i satyny, ja chciałam sam chrom ;)

 

Buziaki i zdrówka Kochana dla Was :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Karola:bye: powiedz czy dostałaś już wc i bidet? jak wrażenia w realu? czy wszystko ok? chyba zamówie taki sam bo bardzo mi się podoba! czy wczesniej też tak zamawiałaś przez neta(chodzi mi o to czy brać jakieś markowe typu KOło,cersanit, ROCA itp czy tzw no name, czy jakś różnica jest widoczna? bo cena naprawde zachęca!!) Pozdrawiam gorąco:hug:

 

Hej oglądałam je tylko chwilkę i wydają sie suuper :D

Miewałam już i V&B i no name ;)

W poprzednim domu były dwa no name ;) i sprawowały się super wiec z moich doświadczeń polecam :)

Buziaki :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślęzankaaa ale miło Cię widzieć :hug:

Ciesze się,ze zaglądasz, chociaż u mnie ostatnio nudy, na wiosnę będzie znaczne ożywienie :wiggle:

 

Firma ogrodowa :sick:

Słowo "terminowośc" zdecydowanie nie występuje w ich słowniku :sick:

Mało tego kontakt z nimi jest tez beznadziejny, nie odpisuja na maile po kilka dni, czasami nie mozna się do nich dodzwonić tez kilka dni.... Umawiaja się na coś, nie robia tego i nawet nie raczą zadzwonić, napisać, dać jakiejkolwiek informacji...

 

Kiedy się spotkaliśmy powiediząłm im jaką kwotę chcę przeznaczyć na wykonanie ogrodu ( kostka i jej zrobienie oddzielnie ) oni powiedzili,ze spoko, da się, przezdstwaili wstępną koncepcję, poczym wtępny koszt szacunkowy przewyższył kwotę dwukrotnie!!!! :o

A kilkadziesiat tysęcy w jedną czy drugą robi różnice, prznajmniej dla mnie ;)

Swoja droga po to ustalamy budżet na początku zeby mi facet nie mydlił oczu przez iles tam tygodni i nie wyskakiwał z ogrodem droższym o kilkadziesiat tysięcy.....................................

 

Miał do konca styvznia oddać gotowy projekt,a ja nie mam nawet klepnietej koncepcji.... dla mnie firma porażka, własciciel lekkoduch, młody, sympatyczny,a le nie komunkiatywny :no: trzeba z niego wyduszać każd słowo, czeka na gotowce od klienta a nie o to chodzi, był tak oburzony moją chęcią wprowadzenia jakichkolwiek, umówmy się kosmetycznych zmian koncepcji,ze szkoda gadać ....

 

 

Ok, poprosiłam go by jeszcze raz przeanalizował, projekt, kosztorys, zszedł troche ze wojego wynagrodzenia, zmniejszył wielkośc niektórych roślin, część ogordu chciałam w trawie z rolki a trawnik ponizej schodów w trawie sianej... zamieniłam murek na wyprofilowany teren gęsto obsadzony kulistymi nasadzeniami itd...

 

 

Miał wysłac wszytko w ciągu 2-3 dni, nie wysła, nie odezwała się :bash:

Piątego dnia pisze do niego, on nie odpisuje.... 6 dnia informuje mnie że wysle tego dnia wieczorem max na drugi dzień rano, znowu zonk :mad:

Wysyła 8 dnia popołudniu, i co widze....

 

Kwota zmniejszyła sie owszem ale po wnikliwej analizje obu kosztorysów co odkrywam ???

Ze zmieniła się bo ten .......PAN zmniejszył mi powierzchnie trawnika o 200 metrów i o kolejne prawie 200m2 rabaty , a co ja mam niby z tymi metrami zrobić ????????????? Przecież mi sie ku...a działka nie zmniejszyła w ydzień :sick: i musi być tam albo trawa, albo rabaty albo kostaka, wiec co to za cięcie kosztów!!!! :sick:

 

Marcie zrobili ogród przepienie, ale tak jak Martuśka mówiła była to ich pierwsza taka inwestycja, Marat troche z nimi przeszła, ale efekt fajny i napewno nie załuje, natomiast nam współpraca się ewidentnie nie ukłąda :no: I nei ma co brnąć w ten temat dalej............. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola jak dobrze że juz Julcia wraca do zdrówka :hug:

 

Doczytałam o ogrodzie :o - ja nie wiem co z tymi firmami jest :sick: - a Ty to już masz ich po dziurki w nosie :hug:

 

Doczytałam o namiarze na panią szyjącą narzuty - podzielisz się?

Mają swoje materiały?jakiś fajny wybór wzorów?

Ja też potrzebuję na wymiar i najpiękniejsze na świecie :lol:

 

Zostawiam Ci księżniczkowy uchwyt do szafy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko niezłą masz jazdę z tą firmą ogrodniczą :o Mnie również do szału doprowadza lekceważący stosunek do klienta. Dla mnie to jest nie do pojęcia że w dzisiejszych czasach trzeba wydzwaniać, e-mailować i prosić się aby firma łaskawie wywiązała się z umowy http://emotikona.pl/emotikony/pic/0zlosc.gif

 

I co teraz będzie?

 

Kafle oczywiście bardzo mi się podobają :yes: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie dobrze z tymi od ogrodu;) Szkoda Twojego czasu na szukanie kogoś innego;) Ale pewnie nie masz wyjścia:sick::sick:

Wiem, że dasz radę:p Tak jak dziewczyny pisały, to jest nie dopomyślenia w tych czasach, żeby chodzić za wykonawcą ;)

Ale co tam ogród- najważniejsze, że Julcia czuje się już lepiej (tak wnioskuję po Twoim ostatnim wpisie ;))

:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę odpisywać od końca ;)

 

Tosiu, a skąd Ty jesteś ??? :D

Dzięki za namiar, zerknę napewno :yes:

Wstępnie umóiona jestem z nową firmą na jutro wieczór :D Aż strach się bać, biorąc pod uwagę moje szczęście :o

 

Buziaki ogromne :hug:

 

 

 

Ślężaneczko :hug:

Przysięgam pech firm ogrodowych mnie prześladaue :sick: od pierwszego domu, za każdym razem porażka :bash:

No ale tak jak napisałam Tosi jutro wieczorem spotkanie z kolejną firmą ;) niby z polecenia..... ale zobaczymy, na pewno są bardziej komunikatywni :lol2:

:bye:

 

 

anso hej :)

Jutro podam firmy, nazwy, modele itd :p płytek, bo nie mam pojęcia :no:

W sklepie spędziłam 10 minut, zobaczyłam, zarezerowałam, zaliczkowałam, jutro kupuje normalnie ;)

Nie wiem jakie nazwy, betonowych była reszta, końcówka ale dla mnie ilość wystarczająca :wiggle: a cena korzystna :yes:

Dokładne info jutro jak sama sie dowiem :lol2:

 

:bye:

 

 

Madziulka kochana :hug:

Z Julcią lepiej :yes:

Gorączki nie ma kaszel suchy ustąpił, teraz jest mokry , bardzo rzadko ale jest.... a jak jest to taki brzydki :sick: Na razie leci na lekach antywirusowych lekkich i wzmacniających, obserwuje i tyle.... ;)

 

 

Nowa firma namierzona zobaczymy co wyjdzie :p

 

BUZIAKI :*****

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamka, GUMISIA, tak jak pisałam nie wiem co to za płytki, weszłam, spodobały mi się, betonowe jak na nie były tanie, bo dosłownie końcóweczka :p

No i po 10 minutach miałam płytki :lol2: Jutro jade dopłacić kase, wziać fakture itd. to wszytko będę wiedzić i się podzielę :yes:

 

 

Pozdrawiam serdecznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola jak dobrze że juz Julcia wraca do zdrówka :hug:

 

Doczytałam o ogrodzie :o - ja nie wiem co z tymi firmami jest :sick: - a Ty to już masz ich po dziurki w nosie :hug:

 

Doczytałam o namiarze na panią szyjącą narzuty - podzielisz się?

Mają swoje materiały?jakiś fajny wybór wzorów?

Ja też potrzebuję na wymiar i najpiękniejsze na świecie :lol:

 

Zostawiam Ci księżniczkowy uchwyt do szafy :rolleyes:

 

 

 

Hej kochana, namiarem sie podzielę :yes: A jak ;)

Tyle tylko,że ja zaznaczma, narzuta którą zamówiłam jest prosta, nic specjalnego, mi chodizlo o konkretny wymiar i ten biały paseczke jak na zdjeciu inspirowanym z łóżeczkiem :p Dam namiary, to się dogadasz ;)

Jedno jest pewne, super kontakt, kilka razy dizennie maile jak jest potrzeba i bardzo sympatycznie, narzuta powinna przyjść w poniedziłek ;)

 

Ale mam gdzieś zapisanych producentó fajnych narzut dla dzieciaków, cudne kolorowe, ale właśnie dla chłopców bardziej ;)

Poszukam i dam znac :yes:

 

Z Julcią lepiej, (ODPUKAĆ) ale jeszcze to nie jest pełne zdrowie :no: Mam nadzieję,ze z dnia na dzień będzie lepiej ;)

 

Buziki :****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...