Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

KOSTKĘ ZAMAWIAŁAM TUTAJ!!!![/COLOR] :)

 

http://www.impresto.pl/

 

Ja zamówiłam "model" PICCOLA jaśniuteńko szary/srebrny 90% i grafit 10%

 

 

...................................

 

 

ZUZIA 5 Boze ale przeszliście :sick: :hug:

Współczuję baaardzo :( Chore dzicko to masakra, ale pobyt w szpitalu.... to juz wogóle!

Dobrze,ze macie już to za sobą :yes: Teraz bedzie juz dobrze :hug: A choróbska niech idą w cholerę :mad:

 

No z firmą ogordową chyba już standrdowo nie wysło :rolleyes: zobaczymy jak tak=m jutrzejsze spotkanie ;)

Pozdrawiam cieplutko :bye:

 

 

nazwa12 hej :)

Ciesze się z,e zakupy się podobają :hug: Wiesz u mnie to zwykle szybkie wybory, często pod wpływem chwili, i miło jak później wszyscy się nie pukają w głowę :p

 

CHOROBOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!! :p

 

Pozdrawiam serdecznie :bye:

 

 

 

gaga33 :)

 

Wanna zakupiona tutaj.... http://www.ceneo.pl/12810864

Tam masz wszytkie informacje :)

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam się cieplutko :hug:

 

Najważniejsze że Julcia ma się coraz lepiej :)

Zakupowo to jak zawsze, lecisz jak burza :) może jestem w błędzie ? ale czy te białe błyszczące mozaikowe, były podobne w domku nr.2 w dolnej łazience? / na betonowe choruje od zawsze a mozaikowe są piękne :yes:

 

Trzymam kciuki za spotkanie z nową firmą ogrodniczą, nie ukrywam ze doczytawszy problem zrobiło mi się po prostu smutno:sick:

 

A czy dzisiaj zalewacie strop?

Pozostawiam kawkę, na miły początek dnia

kawa.JPG

 

 

pozdrawiam Dominika.:bye:

Edytowane przez Dominika i Łukasz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga dzięki :hug:

 

Ze znalezionych gotowców. mam cos takiego...

Ale wielu ze sprzedawców po wysłaniu maila, deklaruje mozliwość uszycia na zamówienie ;)

 

Później na priva wyśle namiar na Pania która mi szyje, ona teraz bedzie miała 2 tyg urlopu i wraca do pracy ;)

Po jej powrocie ma mi doszyć poszewki na poduszki/wałeczki ;)

 

 

http://allegro.pl/narzuta-170x210-dziecieca-i2917051824.html

 

 

tutaj cena mniej przyjemna...

 

http://allegro.pl/baby-best-narzuta-z-poduszka-statek-i2964365189.html

 

http://allegro.pl/oryginalna-narzuta-dzieciece-180-x-260-cm-simpsons-i2931302226.html

 

 

jeszcze coś takiego...

 

http://allegro.pl/inspiracja-narzuta-dziecieca-140-220-posz-pilki-i2933289000.html

 

ten sprzedawca ma troche fajnych rzeczy ze Stanów, tutaj akurat narzuty....

http://allegro.pl/listing/user.php?string=narzuta&us_id=9748656

 

 

Buziaki :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dominika :hug:

Tak, z Julcią lepiej i to zdecydowanie najważniejsze, bo kiedy dziecko choruje, nic wokół sie nie liczy :no:

Dzisiaj lepjemy stopik 9-10 rano :wiggle::wiggle::wiggle:

A w przyszłym tygodniu powolutku ruszy murowanie piętra:wiggle:

 

Płytki te błyszczące są łudząco podobne :yes: niemal identyczne, tylko w mniejszym formacjie bo tamte były 120x60cm i sama kosteczka też jest jeszcze mniejsza :)

 

Pozdrawiam baaardzo serdecznie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka :hug: Płytki śliczne i przy tak prostym założeniu nie ma co długo wybierać płytek, ja się długo rozwodziłam nad łazienką górną, a do dolnej to wpadłam do dwóch sklepów i w 5 min wszystko kupiłam :lol: popieram, płytki śliczne :)

 

Firma ogrodowa :mad: złodzieje - inaczej nie da się napisać, nieuczciwi, masakra.

 

Biznesik :rolleyes: czekam co tam kolejna forumka wymyśli, sama bym chciała:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plytki zajefajne :D fajnie sie zapowiada lazienka:wiggle:

Z firmy ja rowniez bym zrezygnowala :sick: nie cierpie nie slownych ludzi:sick: ja nie wiem dlaczego nie szanuja klienta:o

Mocno zacikam kciuki za realizacje Twoich planow :hug:

Usciskaj Julcie :hug: mam nadzieje ze juz jest calkiem zdrowa:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać i powiedzieć, że wciąż zaglądam podczytuję i niezależnie od tego co Ci się Karolka w głowie wyklaruje, to dotychczasowe wybory są świetne… wiedziałam ze wszystko u Ciebie będzie pędzić do przodu, ale ze aż tak… jestem pełna podziwu Waszego zapału ale macie to wypisane na twarzach :cool: :p życzę dużo słońca, bo teraz na pewno się przyda i niech mury pną się w górę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karolinko:)

płytki mi się bardzo podobają, ja mam podobne do tych Twoich betonowych i jestem bardzo zadowolona, najbardziej je lubię z moich trzech łazienek:)

 

jeśli chodzi o tę firmę ogrodową, to rzeczywiście macie pecha, chociaż wydaje mi się , że ogólnie brakuje dobrych firm ogrodniczych, ale może teraz już będzie ok:)

Pędzicie z tą budową niesamowicie i chociaż Tobie się wydaje, że miałaś przestój to dla nas to i tak jest zawrotne tempo,

zdrówka dla Julci i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściski dla Julci- dzielna dziewczyn, że zwalczyła (prawie), choróbsko:rolleyes::rolleyes:

Płytki, sama wiesz, że efekt będzie zajefajny:P- czekam na wykończoną łazienkę :rolleyes:

Biznesik - jestem bardzoo ciekawa co to, Ty to umiesz podkręcać ciekawość:p:P

Wczoraj poszłam do nas na górę (nie wykończoną zupełnie, gołe ściany, kable itd) i powiem Ci, że poczułam takie motyle w brzuchu, że czeka mnie jeszcze urządzanie tych kilku pomieszczeń :rolleyes::rolleyes: a Ty to dopiero się cieszysz co Cię czeka na wiosnę;):wiggle::wiggle::wiggle:

Miłego weekendu - do poniedziałku (nie będę mieć netu u rodziców na wsi;))

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana trzymam kciuki za realizowanie biznesu(mam nadzieje że wkrótce zdradzisz co nie co):wave::wave: Powiedz mi jeszcze czy przy wannie wolnostojącej gdzies stawiasz kosmetyki do mycia? wiem że najlepiej jak wszystko jest pochowane,ale czy nie denerwuje cie że trzeba wszystko wyciągać przed kąpielą,jak sobie tym radzisz? masz moze w planie tam jakas półke ? pytam bo bardzo mi się podoba taka wanna ,ale czy jest praktyczna? :confused: Pozdrowionka:bye::bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie, ale dajesz czasu tornado to przy Tobie odpada.

Mam pytanie bo jak sie okazało będziemy miały taką samą kostkę identyczną ja miałam ją zamówić w grudniu ale się przeciągneło w czasie i chce zamawiać teraz tylko proszę powiedz mi ile płaciłaś za m2 bo nam oferowali u nas 59 zł. i chciałabym mieć porównanie oczywiście w zimie bo w sezonie letnim ta kostka jest droższa

jesteś zadowlona z tej firmy? wolałabym na miejscu bo łatwiej zwrócic a firma u której chce kupic jest dość elestyczna ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko cześć :)

No wiesz, nie wiem jak ale można sponatnicznie kupić płytki :lol: zazanczam,ze z wizją ostateczną tej łazienki miałam własnie największy problem ;)

No ale mam już ja z głowy :p teraz dopieszcze szczegóły i będzie OK ;)

 

Firma działalność zacznie w marcu, a strona dopiero zaczyna sie robić ;)

:bye:

 

 

LauraF hej :)

Okap to CIARKO ale jaki model nie pamiętam :no: kupiłam na ceneo.

Paneli jeszcze nie kupiłam, decyzji jeszcze nie ma ......... :no:

Musze sie wziać za ten temat!!! :cool:

pozdrawiam :bye:

 

 

Venus hej :)

Ciesze sie ze płyteczki się podobaja :D

Ja lubie szybkie zakupy ;)

:hug:

 

 

*Kasia*

Z Julcią Już duzo lepiej, :) .... chociaz jeszcze czasami kaszle....

No z firmą porażka.... dla mnie umawianie się z kientem , nie dotzrymowanie umów, bez uprzedzenia, poinformowania ( a to naprawde zajmuje 30 minut a firma wychodzi z sytuacji z twarzą) jest nie do przyjęcia.... podjecie się wykonania projektu, gzie realizacja ma zamnknąć sie w konkretnej kwocie, a po prawie 2 miesiącach zrobienie koncepcji na dwukrotność tej kwoty, to porażka ............

 

Jestem po spotkaniu z inną firmą, narazie nic nie mówię, pod koniec przyszłego tygonia kolejne spotkanie i konkrety, pierwsze pozytywne ;)

 

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...