Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

lanvinka miło Cie widzięc :)

Ciesze sie,ze moje szybkie wybory, już na tym etapie nie zaczynają straszyć :p

Mam nadzie,ze wszytko nabierze jeszcze bardziej właściwego tempa ;) Już w marcu :yes: :)

Słońce sie baaardzo przyda, a przynjamniej brak jakichkolwiek opadów ;)

Pozdrawiam serdecznie!!!! :)

 

 

anakris dobrze,ze jesteś zadowolona ze swoich płyeczke , bo rośnie szansa,że ja też potem będę, narazie jestem nimi zachwycona :yes:

Wiem,że jak na to,ze praktycznie buduejmy od grudnia i że zima jednak jest , a ekipe trzeba było wymienić ;) to idzie dość dobrze, ale poprzednie dwie budowy dzięki temu ,ze zaczeły się 26 września pierwszy dom i 26 sierpnia druhi dom .... udało sie całość przeprowadzić płynnie beż żadnych postojów, do wprowadzenia w 7 miesięcy. Tutaj zaczeliśmy później i przestoje pogodowe sie zdarzają, niby norma ale wiadomo ja bym chciała by nie istniały ;)

Tym bardziej że była przerwa 2 tyg. w okresie Świąt i Nowego roku, a teraz znowu 2 tygodnie przerwy ..... no ale nic, nie narzekam ;) :no: najważniejsze że jest strop zalany :D

 

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Madziu Twoim motylom się nie dziwię :no: rozumiem Cię idealnie :yes: :D

mam to za każdym razem kiedy nadchodzi budowa, kiedy jest etap projektowania i każdy nastepny :)

Będziesz szaleć, ciekawe co tam wymyślisz :cool:

Madziu biznas połączenie nieoczekiwanej miłości ..... od nienawiści do miłośći ;) z zapotrzebowaniem rynkowym :p

Buziaki :hug:

 

 

Oluś można już, już można :wave:

Po dwóch tygodniach opóźnienia MAMY GO! ;)

Już niedługo wszytko powiem, ale ten biznasik to nic wilekiego ;) :no:

Buziaki :hug:

 

 

Tamarko hej :)

Coś tam sobie wymyśliła, zobaczymy czy wypali :p ale jeżeli nawet nic to luz, bo nakłady niewielki a przynajmnije ni ebędę się zastanawiac co by było gdyby ;) Wole żałować ,ze coś zrobiłąm niż latami myśleć, że gdybym spróbowała to........ ;)

Takie mam podejście w wielu dziedzinach życia ;)

Mam nadzije, że tempo nie bedzie spadać, a jedynie bedzie rosnąć ;)

 

Pozdrawaim cieplutko :bye:

 

 

ZUZIA :) jej głupio wychodzi, bo nie chciałam wcale podsycać ciekawości, tym bardziej,że to wcale nie takie ciekawe :lol2:

jak tylko strona będzie gotowa dam znać,żeby nie było że coś ukrywam ;)

Buziaki :***

 

 

anso

Jeszcze z wanny wolnostojacej nie kożystam narazie zdobi garaż ;) :D

Nie planuje tam narazie pólki, generalnie korzystamy z prysznica a raz na kilka dni jak mi sie zachce kąpieli z bombelkami i relaksu, to sie poświecę z tymi kosmetykami ;)

Ale jeżli tak na codzień, miaął bym tam korzystać z jakiś szamponów itd. to myśle,ze bez półeczki ( najlepiej jakiejś ukrytej ;) ) mogło by to być irytujące ;)

Wanna jest piękne i mega wygodna, wiec dla mnie co by się nie działo to WARTO :D

 

 

garzim

Ja za kostkę z transoprtem z Radomia do Lublina, z rozładowaniem hds-em, zał=łaciłam 42 złote za m2 :)

Mysle,ze cena fajne ,a wiemm,ze w Lublinie nie miałbym na nia szns, wiec się ciesze z zakupu bardzo :D

Tornado to będzi ena budowie od marca kiedy będzie jednocześnie kilka firm i milion pytan do odpowiedzi na natychmiast od każdej z nich :lol2: ALE JA TO KOCHAM :D

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko gratuluje kolejnego etapu budowy :wave: Teraz to rach ciach powstanie pieterko :D

Twoja Julka wyglada jak mala dama-oj bedzie Artura bolalo serce jak chlopaki zaczna przychodzic ;)

Zazdroszcze szybkosci podejmowania decyzji (ja nadal dumam nad gresem :lol2:) no i pochwal sie tym swoim boznesikiem-ciekawe co Ty tam wymyslilas.Sadze (znajac Ciebie) ze jest to cos bardzo oryginalnego :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina jak Cię czytam to zaraz jestem na siebie zła !!!! Za 3 m-ce przeprowadzka, a ja w ciemnej ..... na nic nie mogę się zdecydować !!! Jak było daleko do celu, to niby wszystko wiedziałam, a dziś wróciłam z salonu z glazurą i nic oprócz zapisków w notesie. Matko jak ja bym chciała tak decydować szybko jak ty, oglądasz, kupujesz , odfajkowane = załatwione i z głowy. A ja się trzęsę nad każdą decyzją i boję, że może z tego wyjść jakaś k..a.

Powiedz mi co miałaś za kolor na całym dole w domu numer 2 ? I jaka nazwa tych betonowych na podłogę do łazienki, bo mi się bardzo podobają.

Julcia słodka , normalnie można udusić takie, sama mam taką blondi, tylko trochę większą i się boję, że ją kiedyś zaduszę z tego przytulania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko :hug:

 

Gratuluję zalania stropu :wave:

 

Córcie masz do schrupania :hug:

 

Świetne panele wybrałaś :D

Karolinuś powiedz mi jakie są Twoje doświadczenia odnośnie zastosowania paneli na ogrzewaniu podłogowym? Nie znalazłam inf. że te panele można kłaść na podłogówce :( Boję się, że nie będą przewodziły ciepła a nie mamy w salonie dodatkowych grzejników.

W poprzednich domach mieliście podłogówkę i montowaliście panele w sposób bezklejowy?

 

Uściski :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakris dziękuję bardzo :)

:bye:

 

 

lenka sama je wyszukałam i dałąm do wywołania w wiekszym formacie :yes: :)

Dzięki za gratulacje :p teraz czas an muuuury :D

 

 

monika 996 hej :)

Moniś u nas po murach piętra, kolejny lany strop.... więc jeszcze ten mniej przyjmeniy etap przed nami i dopiero daszek, ale jak już będzie drugi strop to niemal od razu wchodzi dach i jednoczęśie, montujemy okna i wchodzą instalatorzy :lol2: ehhhh czekam na to z utęsknieniem :yes:

No Julcia już można powiedzięc zdrowa ale osłabiona, chociaż tego wieczoru kiedy były robione fotki energii miała za całe przedszkole :p

Pozdrawiam :hug:

 

 

Laura dziękuję :hug:

 

 

kakusku jak powstanie strona, to dam znac :yes: obiecuję :)

U mnie z szybkością decyzji problemu zwykle nie ma ale np: w przypadku wykładziny dywanowej w naszej sypialni w domu nr2. czy dać szarą, czy kremową z decyzją sie bujałam 2 miesiące, zmieniając zdanie co drugi dzień :p ostatecznie mnie olśniło i stwierdizłam ,ze oczywistym jest wybór kremowej wykładziny :lol2:

 

Teraz przy tym domu takim moim zaćmieniem jest blat w kuchni, co drugi dziń zmieniam zdanie czy bedzie kremowo-beżowy czy czarny , dobrze,ze wiem ze ma być granit :lol2: ale dla mnie takie moje nie decydowanie to tortura ............

 

Trzymam kciuki za twoje decyzje , kochana, napewno Cię "olśni" ;)

 

Buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi :bye:

Dziękuję :) Ja też niecierpie zimy, jedynie biały puch i lekki mróz w okresie światecznym a potem won!!!

Weekend mija przyjemnie ;)

Pozdrawiam!!!

 

venusko z pewnoscią nie wyjdzimy z pustymi rękami ;) :lol2: Ale jade tez na rozpoznanie terenu i dopasowanie asortymentu do wnętrz ;)

 

Milena 7770 witam serdecznie :)

Spokojnie, objaw "nic nie wiedzenia" na chwilęnprzed podjęciem decyzji jest normalny :yes: ;)

Człowiek zaczyna juz tak bardzo kombinować, chciałby tak dobrze wzytko przemysleć,ze zaczyna przekombinowywać, ale spokojnie, wszystko Ci się ułoży w głowie :yes: zobaczysz.....

 

Kochana w dzinniku domu nr.2 podawałam wszytkie numery farb, postaraj sie poszukac ;) ja w wolnej chwili postaram sie znaleść .

na parterze był grafit ( ściana tv) duuużo bieli, w hollu i na ścianie z kominkiem jaśniuteńka szarość ta sama cow pokoju Julki, generalnie farby PARA ale nr. zapisane w dzinniku domu nr 2 ;)

 

Pozdrawiam serdecznie :bye:

 

 

 

mal26 cześć :hug:

Ja Cie kochana na wstepie proszę!!!! Pomyśl o swojej galerii bo masz pięny dom!!!!! :yes:

A jak chcesz na poczatek zapraszam z wrzuceniem zdjeć, tutaj do komentarzy, napewno nie jedna osoba się zainspiruje :yes: A na zasłony czekam koniecznie :yes: :D

 

No ja Juclie kocham, taaaaaaaaaaak ,ze brak słów i wiadomo dla mnie jest naaaajjjjj !!! ;) ale to moja córeczka więc normalne :lol2:

Pozdrawiam serdecznie i budziaki dla synka :***

 

 

Ślężanka

Hej :) dziękuję bardzo!!!

 

jeżlei chodzi o panele i podłogókę, po rozeznaniu w temacie jakie robiłam w trakcie budowy domu nr2 dowiedziąłm, sie,ze panele "stworzone do podłogówki" to pic na wode, wszytkie są takie same ;) i wszytkie generalnie nadaja sie do ogrzewanie podłogowego, poprzednio mieliśmy panele zatrzaskowe, tylko podkład był specjalny, przepuszczajacy bardziej ciepło, z jakimiś dziureczkami czy cos takiego;) Podłogówka sprawdzała się super :yes:

Oczywiście przewodzenie ciepła w przypadku gresu polerowanego było większe :yes: odczuwało się,ze są cieplejsze niż panele :yes: ale tam gdzie panele miały podłogówkę, a tam gdzie jej nie było to też była przepaść ;)

 

U nas ta opcja się sprawdziła i tym razem wybraliśmy takie samo rozwiazanie ;)

 

buzaki :bye:

 

Uciekam dać fotki do wywołania i do sklepu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już można :D,to gratuluję stropu :wave:

Julcia śliczzzzzzzzzna :cool:

 

p.s.podglądam Twoją budowę ,aż mnie serce ściska :p i znowu mam głupie myśli :rotfl:.Mąż juz nawet powiedział ,że jak znajdę kupca ,który da 2 razy tyle za nasz dom ,co żeśmy w niego wsadzili :p ,to budujemy drugi :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka, ta Twoja Juliśka to jest do schrupania normalnie, te niogi, te włoski w połączeniu z mini różowym szlafroczkiem -cudo:D

 

Temat ogrodu, obgadałyśmy przez telefon, więc niż już mądrego nie dodam. Wczoraj byliśmy u sąsiadów nowych, którzy przeprowadzili się dwa tyg. temu, zaraz za miedzą naszą:D Chcieli namiar na naszych ogrodników :lol2:

 

A ja wiem dziewczynki co to za interes Karolka wymyśliła :p, ale nie powiem :p Noooo dobra może Karolcia mnie nie zabije, jak zdradzę jedynie że pomysł na siebie Karola znalazła idealny...zgodny z jej doświadczeniem, temperamentem i gadulstwem:D Na pewno też Was wcale nie zdziwi jaka to branża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo, że będzie konsultantem/dekoratorem!! :lol2: :cool:

 

Ślężanka u nas panele w całym domu + kafle i wszędzie podłogówka bez grzejników. Podkład korek i elegancko jest. Panele i te tańsze Calssena i te droższe Witeksu, tak samo oddają ciepło. Polecam kupić pistolet laserowy mierzący temperaturę, pomimo zapewnień sprzedawców różne podkłady i różne panele oddawały ciepło tak samo. Podłogi mamy pływające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLINA na początek powiem, że młoda jest obłędna do schrupania ty też ma takie loki?

mi też z biznesem jak napisałaś, że jedziesz do Warszawy rozpoznać rynek to od razu mi przyszło na myśl, że ty się do takiej pracy nadajesz związanej z budową, wykończeniem wnętrz, więc skora masz taki potencjał duży w tym zakresie to powinnaś go wykorzystać - trzymam kciuki za

 

powiedz mi odnośnie kostki czy ty masz piccole z libetu czy z innej firmy bo na ich stronie nie widzę libetu? sama się zastanawiam wysłałam do nich też zapytanie bo to jednak jest różnica 20 zł na m2 więc przy dużym metrażu to się opłaca zastanowić. No cóż czekam na przesłanie wyceny tutaj na miejscu i jeszcze poczekam od tej twoje firmy

Edytowane przez garzim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...