Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolciu gratuluję zalania stropu, Ty nasz pędziwiatrze :lol2:.

Julcia to prawdziwa damulka, ach te nogi...:cool:

Mam nadzieję, że pogoda już Wam planów nie będzie krzyżować i będzie już z górki.

Już nie mogę doczekać się tych Twoich wnętrz i przebieram powoli nóżkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko, córcie masz śliczną, taka mała dama, w tym szlafroczku pozuje jak modelka:)

 

Co do Twojego biznesu to myślę, że to strzał w dzisiątkę:yes:

Z takim doświadczeniem i wiedzą oraz wyczuciem stylu, a przede wszystkim z tempem realizacji takich zadań jaki Ty posiadasz sukces zagwarantowany, w tych czasach kiedy ludzie naprawdę nie mają czasu, albo nie potrafią dopilnować budowy taki pomysł musi zakończyć się sukcesem:wave:

 

życzę powodzenia i jesem pewna, że Ci się uda:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :hug: Też się dowiedziałam, że panele na ogrzewania podłogowe to ściema :eek: Ta informacja jest jednak istotna w przypadku ewentualnej reklamacji paneli. Jeśli mówisz, że jesteś zadowolona i Venus też nie narzeka to wezmę tą opcję pod uwagę :)

 

Co do Twojego pomysłu na siebie to ja już x stron temu wywęszyłam że to o to chodzi :p jak tylko zaczęłaś coś nieśmiało wspominać o biznesie :D Napisałam wtedy, że mój kierownik budowy namawiał mnie abym się przekwalifikowała bo doskonale odnajdywałam się w załatwianiu wszelkich formalności oraz pilnowaniu ekip. Dla mnie kosmosem jest dekoracja wnętrz :bash:

Uważam, że to zajęcie IDEALNE dla Ciebie :D Gratulacje :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola.U hej!!!

Dzięki kochana :)

Mówisz myśli rózne chodzą po głowce :lol2:

Sprzedaż .... polecam ;) :D

Pozdrawiam cieplutko :bye:

 

 

Martusia :)

Nio ja kocham tego mojego skarba i ślepo jestem w nia wpatrzona ;) :p

 

Za zdradę "biznesu" nie zabiję ;)

 

A my musimy się wybrać na "oględziny i całowanie stópek" maleńkiej Lady :D

 

 

 

żubróweczka Ty draniu no!!!! :p

Jak mogłaś sie nie odezwać , klap w tyłek!!!

Teraz musisz wpaść "na stare" okolice na spacer :D

 

 

Venusko Ty mój specjalisto panelowo/ grzewczy :D :hug:

Dobrze,ze Ty też jesteś zadowolona :yes:

Ja w wystroju mogę co najwyżej doradzać, chyba z,ę sie porzadnie doszkolę ;) :D

A mam to w ciut dalszych planach :p

Buziaki :***

 

 

garzim dzięki za wszytkie ciepłe słowa :hug:

O tym rozeznaniu pisałam w kontekście wizyty w sklepie Madzi ZZZ do którego sie wybieram w nastepny weekend ;)

Napewno nie powstrzymam sie przed zakupami ,a jednoczęsnie chce się "napatzreć" żeby przy planowaniu detali urządzania wnętrz pamiętać tą skarbnicę ;) :yes:

 

Powiem szczerze nie wiem jakiej firmy jest moja piccola :no: :lol2:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Kasia* dzięki kochana :hug:

Zobaczymy czy ten mój pomysł wypali ;) Ale przynajmniej bede wiedziała ze próbowałam połączyc przyjemne z pożytecznym ;)

:bye:

 

Tosiu hej :)

Ciesze się,ze kosteczka sie podoba :yes:

Dzrwi odgapaj, bo są naprawde fajne :yes: :)

Strop cieszy bardzo ale wiem,ze koleny boooom! będzie pod koniec tygodnia jak pojawią sie mury piętra ... ehhh nie moge się doczekać :lol2:

Pozdrawiam!!!

 

 

Kakusku, to prawda mnogość wyborów nie zawsze jest naszym sprzymierzeńcem :lol2: :no:

Ale bedzie dobrze, zobaczysz :yes: swoja drogą mogłabyś pokazać co nieco :p

Troche trafiłaś bo zajmuje się teraz wynajmowaniem nieruchomosci ale tylko 3 i nie jestem pośrednikiem ;)

A ja lubię buuuudować :D

 

 

Dalia hej :)

Z Julki jest troche taka mała dama, ale przedewszytim mały cwaniak !!! :yes: Buzia jej się nie zamyka ( to akurat wiem po kim ma ;) ) mówi, śpiewa non stop! A teksty ma czasmi nieziemskie, mówi pełnym zdaniami bardzo czesto, a jej opowieści nieziemskie :lol2: na nude w jej towarzystwie narzekać nie można :no: Dodatkowo zawsze była przytulakiem ale częstotliowość sie zmieniała a teraz osiągneła apogeum, jest takim przytulakiem, całuśnikiem i te jej wyznania " kocham cie bardzo musiu" ;) no rozczula mna maxa ;)

Buziaki :***

 

 

Cześć Zuziu :)

Jak dobrze pójdzie będize i wykończenióka i pomoc w aranżacji a co najważniejsze i dla mnie najprzyjemniejsze cała budowa ;)

Zobaczymy , czas pokaże ... ;)

 

 

madileo hej :)

To mówisz,że intuicja Cię nie zawiodła ??? :D

Pomysł, to połowa sukcesu podobno ;) teraz nad drugą połową przyjdzie ciezej popracować ;)

Jakby co, POLECAM SIE ;) :p

 

 

anakris dzięi :hug:

Wiesz praktycznie 99% ludzi która przychodziła oglądac nasze domu na sprzedaż mówiła,ze marzy o budowie, ale ja przeraża ten proces, ta niewiedza, ten ogrom rzeczy do ogarnięcia i ze przydałby sie ktoś kto by zrobił to za nich.... NO TO JESTEM ;) :D

Ludzie są w dzisiejszych czasach strasznie zabiegani, a budowa to duże przedsiewzięcie w które wkłada się mnóstwo kasy i serca i fajnie kiedy końcowy efekt jest udany :) Tym bardziej ,ze majac osobę która się zna, lub ma dobre firmy, kontakty mozna sporo zaoszczedzić kasy i nerwów i czasu a to czasami bezcenne ;)

 

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego dodam, że niektórzy budują się latami, sama mam takich znajomych którzy wykańczali swój dom 9 lat i to nie dlatego, że nie było ich stać, tylko nie potrafili szybciej, ciągle coś zmieniali:sick:

 

Dlatego Karola Ty będziesz w swoim żywiole, wykonując taką a nie inną pracę, sama jestem osobą której budowanie robiło kupe frajdy, a w szczególności to dopilnowywanie i planowanie poszczególnych etapów, chociaż ja na pewno bardziej się denerwowałm i przeżywałam jakieś potknięcia;)

 

To, czego Ci zazdroszę ale w tym pozytywnym wydźwięku to Twojego zdecydowania i nie wałkowania wyborów, to nie zdaża się często, dziewczyno masz dar budowania:yes:

 

I nie chcę Ci tu kadzić, ale obserwuję Cię od początku /to mój mąż Was wyhaczył dzięki Beniowi / i musiałam to napisać, dobrej nocki, :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana ,gratuluję biznesu :wave:.Niech ci przyniesie dużo radości ,spełnienia ,no i kaski ofkors :D:hug:

 

A propo sprzedaży domku ,to wczoraj podjęliśmy decyzję w tej sprawie i aż do tej pory nie wierzę ,że mąż na to poszedł :D .No ale nie tak od razu :no:.Po prostu po raz drugi ,za żadne skarby nie podejmiemy się budowy na odległość :no:.A musimy zostać w De ,do końca 2015 (umowy ;)).także te 3 lata poświęcimy na wykańczanie i dopieszczanie domku i ogrodu.Po powrocie do Pl ,wystawiamy dom na sprzedaż ,jeżeli sprzeda się za zadowalającą nas kwotę ,budujemy drugi :wave:.Zgadnij jaki :p.Jeżeli nie ,to trudno .Poprzestaniemy na pierwszym domku .....

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola nie chciałam po prostu przeszkadzać w rozmowie;) Kilka razy przechodziłam obok Ciebie, my siedzieliśmy na górze, a na dół kilka razy schodziłam na fajkę z koleżankami i wtedy skojarzyłam, że skądś znam tą laskę i że przecież to ty:p obiecuję, że niedługo się pojawię w okolicy i pójdziemy na spacer z dziewczynami :yes: Powodzenia w nowej roli, trzymam kciuki, może niedługo skorzystam z Twoich usług;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakris baaaardzo Ci dziękuję :hug:

Mam nadzije,ze masz racje i sobie poradzę ;) a budowanie dla kocgos jest jeszcze trudniejsze niz dla siebie, ale .... trzeba działać :)

No a czy "kadzenie" czy nie to mega miło słyszeć takie ciepłe słowa!!! :hug:

Pozdrawiam serdecznie!!!

 

 

Ola dzięki :)

Mówisz, że mąż sie zgodizł ??? :D

No to będzie sie działo, słyszałam ,ze zaczyna sie jakaś mała epidemia sprzedażowa :lol2:

trzymam kciuki baaardzo mocno i za sprzedaż, bo to proces równie ciezki i chwilami irytujący ajak najcieższe momenty w budowie a potem juz za nowe spłnianie marzeń budowlanych bo to mega radość :D :hug:

 

Buziaki :***

 

 

 

Kasiu mi też się spodobały baaardzo :)

Kupiłam dwa wałeczki bo chce tak "udekorować" łożeczko jak na zdjećiu łóżeczka któe sie dla mnie robi ;)

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesska wszytko kupione na westing.

Ale częśc juz niedostępna, można kupić bezpośrednio w ich sklepie CARMELLA :yes:

:bye:

 

Monia no to spróbuję tego inwestorstwa zastępczego ;) :D

 

Żubróweczko nie przeszkadzałabyś :p

Jak się bedziesz wybierać w te okolice to koniecznie isę odzywaj!!!! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...