Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Dziewczyny :hug:

 

Ja nigdy nie twierdziłam,że jestem normalna :no: :lol2:

 

Mi też bardziej podoba się czarna :yes: :D

 

Ale do jadalni potrzebowałam czegoś , neutralnego, niezauważalnego niemal ;) bo w kuchni będą te srebrne industrialne, a do dalony mam lampe kremowo/beżową w kształcie podobną do jadalnianej ;)

I tak bedzie lekki misz masz lampowy,a le mam nadzije,ze to ogarnę ;)

 

Iza wysłąłam namiar na priva ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina przeczytałam o firmie (profilu działalności) i jak tylko napisałaś, że o jakiejś myślisz to od razu w głowie miałam właśnie coś ala inwestor zastępczy :D może dzięki temu adrenalinę która uwielbiasz spożytkujesz na domy innych a ten, który budujesz będzie tym "ostatnim" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia nie było mnie tylko kilka dni a tu tyle się działo!!!! Twój biznes, domek ma już strop i schody, Martuśka wróciła do nas, Ola U myśli o sprzedaży domu..hmmmm:D:D:D

Co do Twojego biznesu to jak większość dziewczyn czułam, że to jest coś z tej branży :yes::yes::D:D Bo to jest coś co pasuje do Ciebie i będziesz w tym idealna, dasz popalić wykonawcom:D:D Trzymam kciukiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dom wiadomo, super że pnie się w górę!!! Zdjęć Julci nie widziałam, ale już wiem że śliczna jak mama więc ..:D:D

Zakupy świetne:yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola lampy są boskie:jawdrop: prosze o namiar na tą czarną! Podoba mi się twoja organizacja!! Powiedz jeszcze mi jakie planujesz sofy, czy narożnik? w jakim kolorze i czy materiał czy skóra? Ja byłam w niedziele w Agata meble i nic mnie nie zauroczyło::( aż się boje co to bedzie jak bede musiała wybierac wszystkie meble i ciągle będe grymasić:bash: No ale na szczęście jesteś TY i inne wspaniałe forumki od których można coś skopiować lub sie zainspirować!!:yes: Pozdrawiam:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia dzięki wielkie :hug: ciesze się,ze Ci się podobają :)

:bye:

 

Monika hej :)

Sama w sobie dla mnie też czarna ładniejsza :p

 

 

Madziulka, nie było Cię, ale na szczęście już jesteś :hug:

No troche sie tu dzieje na tym naszymy FM ;)

Epidemia sprzedazowa sie rozkręca :p hehhe

A mi mury pną się do góry, do końca tygodnia będzie skończone murowanie :lol2:

 

Za kciuki "nie dzięuję ;) " bo napewno baaardzo mi się przydadzą :yes: :hug:

 

 

 

Iza nie ma sprawy ;)

 

Laura zasłony z domu nr.2 to Almi Decor :yes:

:hug:

 

 

Karolka 0304

Witam serdecznie !!!! :)

Ciesze się,ze postanowiłaś się ujawnić :yes: no i że przybyłaś z takimi ślicznymi pościelami!!!! :D

Już napisłam do tej Pani w sprawie wyceny :D

 

 

anso hej :)

Za minute wysyłam namiar na lampę na priv :yes:

Lampa "VIncent II " marki HOME SWITCH HOME.

Kwestia sof/ narożnika mam nadzije,zę zostanie rozwiazana w weekend, jadę do wawy do sklepu gdzie mają m.in sofy które kiedyś wklejałam, chce zobaczyc czy są wygodne ;) Maja ogromny wybór, taknin i skór wiec z tym nie powinno byc problemu, ale czy będzie tkanina (bo uwielbiam tkaniny) czy skóra (bo praktyczniejsza przy dziecku) jeszcze nie jestem pewna :no: Kolor albo jasny zimny bez, albo jasny szary albo grafit, ale raczej jaśniutki szary albo beż.... zobaczymy co mi na żywo wpadnie w oko ;)

Pozdrawiam serdecznie :hug:

 

 

anakris

Planuję zrobić instalację odkurzacza centralnego,ale nie zamierzam teraz montować jednostki, ja za centralnym odkurzaczem nie przepadam i chyb apoza opcją szufelki w wiatrołapie czy kuchni nie pociągamnie on zbytnio ;) ale nie chce kiedyś załować ze nie zrobiłam, potem pruć scian nie zamierzam ;) wiec instalacja bedzie i jak mnie oświeci,zeby posiadać, to raz, dwa i będzie :yes:

Pozdrawiam i fajny avatarek :bye:

 

 

Hej Tosiu :)

No ja jak postałam wczoraj i przed wczoraj na stropiku, to mysłałam że mnie zwieje!!! :lol2:

Masakra.... na szczeście wczoraj przez wiekszą część dnia świeciło słoneczko kiedy panowie pracowali, poza tym chwilami mam wrażenie ,ze moja ekipa jest jak chuck norris, szybsi od witru i ich nie owiewa ;)

 

P.S

Nowa ekipa wyceniała rośliny o 60% taniej :o a tamci mieli niby nie mieć narzutów :mad: a z pewnej szukółki, wielkosc taka sama... i nawet wiecej roślin, dołożyli kilka innch gatunków....

Zobaczę jak koszt robocizny itd. ;)

 

:bye:

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola- czarna lampa bardzo mi się podoba, i widać,że prace po zalaniu stropu szybko się posuwają, teraz tylko zalanie drugiego, dach i pójdzie z górki:)

Nie mogę się doczekać dzisiejszych zakupów do waszej łazienki:)

I jak Ci się podobają zasłony?

Miłego dnia:) zmykam na zakupy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...