Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rozumiem, że po Wszystkich Świętych już będzie coś widać :lol2::lol2: Pewnie już na ten moment masz wszystko w głowie ułożone co gdzie stanie itp:lol2::lol2: Na pewno :lol2::lol2:

A jak malutka, śpi już ładnie?

Ja wciąż walczę z lekkim przeziębieniem, ale nie ma czasu na kurowanie się bo w domku co chwile coś się dzieje:yes: Dziś doszedł lacobel w kuchni i nowe schody wejściowe w starym domu (skomplikowane to u nas:lol2:) Jeszcze tylko kilka "stresujących" rzeczy i będzie git:D Musi być :p

Pozdrawiam cieplutko spod koca:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulka pewnie będzie widac koparkę :lol2:

 

Ja dzisiaj spontanicznie kupiłam krzesła do jadalni, chyba mi odbiło ale mega mi sie podobają i widze w nich ogromny potencjał :D W końcu od czegoś we wnetzrach tzreba zaczać u mnie padło na krzesła :lol2:

 

 

Julka śpi lepiej :yes:

 

A ja czekam na zdjecia od ciebie :mad: draniu Ty :hug:

 

Buziai wielkie :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola wreszcie znalazłam chwilę żeby do Ciebie zajrzeć.

Ale myślę o Tobie bardzo często :hug:

 

Ty szybka kobieto - ja tu się zastanawiam tygodniami jakie kanapy jakie krzesła - a Ty raz dwa i już kupione :lol2:

I powiem Ci że są świetne :o - nie widziałam takich wcześniej :o

 

Co do niepokoju małej - może tak reaguje na całą akcję nowy dom/mieszkanie/ Ty jesteś pełna emocji ekscytacji - a ona to odbiera jako coś złego,

dla niej nie naturalnego, myślę że jak się przeprowadzicie to wszystko się unormuje.

Porozmawiaj z nią o tym co się dzieje, bo sama fabuła snu może nie mieć z tym nic wspólnego.

W śnie to zawsze wszystko jest poprzekręcane, niepokoi ją coś z obecnego stanu.

Po przeprowadzce wszyscy ochłoniecie i będziesz spokojniej budować i planować nowy dom.

 

 

 

Buziaki wielkie zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że pomogłam w sprawie krzeseł. Jak będziesz miała je już w domku to proszę o fotki, jestem ciekawa jak wyglądają w realu. U nas w sklepie akurat tego modelu nie mieli, tylko na zamówienie a nam też się bardzo podobają i bierzemy je też pod uwagę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wczoraj za krzesła zrobiłam przelew, dostałam wszelkie potwierdzenia a dziś pan ze skelpu z Włoch napisał,ze przerasza pieniazki zwrócą a krzesł już nie ma :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

Szukałam wszędzie i nic!!!! :(

 

Nie ma też już tego krzesła w ofercie producenta i w cenniku :sick::sick::sick:

 

 

Ja już nie chce nic innego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkodaaaa buuuuuuuu:sick::sick::sick::sick: bo krzesła naprawde piękne:(:( Jestem pewna że znajdziesz coś podobnego, albo jeszcze lepszego:yes::yes: Tak jak napisała Yuka nic nie dzieje się bez przyczyny:) Ale doskonale Cię rozumiem:rolleyes: Ostatnio parę razy nie było czegoś co bardzo chciałam, nie kupiłam od razu, tylko czekałam a potem okazało się że już nie ma:sick::sick::sick:

A tak w ogóle to widzę, że my forumowiczki mamy wszystkie ten sam syndrom urządzania domu nawet we śnie:lol2::lol2: Ja często budzę Cię bardzo przemęczona bo ciągle coś podświadomie wałkuje a potem rano mam wrażenie że nic nie spałam:P:P

Trzymam kciukasy!!! Wierzę, że zaraz wstawisz zdjęcia jakiegoś super zakupu :wiggle: Jestem tego pewna :p:P

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smutaj się Karolcia jeszcze znajdziesz te swoje piękne krzesła :)

Do wykończeniówki masz dużooooo czasu więc jest duża szansa że je kupisz:rolleyes:

Nie łam się,głowa do góry...

A i mam pytanko odnośnie domku nr 2 gdzie kupiłas to piękne tapicerowane białe łóżko?

Pozdrowionka:)

Edytowane przez lea**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiranda, Drop_Inn, admete, lea**, saly, mrówka, venus, yuka, Magdzinska, :hug: :hug: :hug:

 

Miałam strasznego doła z tymi krzesłami :(

Przeszukałam "Świat" z pomocą internetu i duuuupa :sick: nie ma tych krzeseł juz nigdzie :no:

Produkcja wstrzymana, firma ta ma juz nowe inne modele i tamtych nie już i nie bedzie w sprzedaży :no:

 

Muszę troche o nich zapomieć i dopiero zabiore sie za poszukiwania nowych ;)

Bo narazie wszytkie porównuję do tych i automatycznie skreślam :rolleyes:

 

Gdybyscie trafiły na jakies cudne krzesełka to plissssss dzielcie sie fotkami :hug: :D

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam miłego dnia !!!!

:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...