Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Karolina jesteś mistrzynią jeśli chodzi o szybkość podejmowania decyzji !!!!! No, ale to wiesz. Normalnie szczęka mi opadła, że Ty już meble tarasowe masz :D do domu, którego jeszcze nie ma. Ja od dwóch m-cy męczę dalej łazienkę, a Ty hop siup w sekundę , płytki , meble, lampy. Weź Ty do mnie przyjedź i mi pomebluj :yes: może tak promocyjnie na otwarcie firmy :) ;) A swoją drogą meble piękne !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziękuje pięknie za namiary...

holercia..... TY masz dar...., w podejmowaniu decyzji....

ale jak sobie tak Ciebie poczytam, to ostatnio ze 2-3decyzje też podjełam szybciej, bo pomyślałam że i tak było tyyylllle czasu, a skoro mój WZÓR podejmuje w pare minut/ max. dni....no to i ja mobilizuje swoje siły..

 

widziałam do Twojego gabinetu ławę z podobnej serii, a może to tosamo?? nie wiem czy tam planujesz takie coś, ale służę nazwą....:

moja widziana ława to RICA , .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola (a także inne koleżanki z Lublina i okolic :)) - czy możecie podpowiedzieć gdzie w Lublinie szukać glazury, terakoty i reszty wyposażenia łazienek. Niedługo zaczynam wykończeniówkę i nie mam pojęcia gdzie tego wszystkiego szukać. Byłam tylko w Salonice ale jakoś nic mnie na kolana nie powaliło :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko, ja dopiero dzisiaj doczytałam o Twoich planach na biznes :). Trzymam mocno kciuki :hug: Musisz koniecznie wykorzystać swój dar. Ja nie nadążam czytać, a Ty w tym czasie zdążysz zorganizować, kupić i zrealizować :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karolina- a czy ja też dostanę namiary na ten komplet tarasowy? mój namiar to [email protected]

będę wdzięczna:) nie wiem czy rozmiarowo mi będzie pasował ale go sobie pooglądam. Obecnie i tak czekam na wycenę tej nieszczęsnej kostki u tej mojej firmy już mnie nie powiem co trafia ale daje im czas do końca tygodnia

wiedzę że kolejne fajne zakupy poczyniłaś przynajmniej mi się nastrój poprawił jak do ciebie wstąpiłam bo mam ostatnio do d((* mamy znacze zmiany w pracy i rozwalają nasz dział.

Dlatego też uważam, że dobrze robisz starając się podjąć próby własnej działalności przynajmniej człowiek nie jest zależy od widzimisie innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jak nic wyjdę na cichego podczytywacza :D - mebelki tarasowe zmusiły mnie do ujawnienia ;) - chętnie przygarnę namiar, jeśli jesteś skłonna się podzielić :).

Podziwiam Twoje tempo! Ja ruszam na wiosnę, a jeszcze PnB brak :sick: A Twój projekt to moje odwieczne ( na razie niespełnione) marzenie...W ziwązku z tym zaglądam do Ciebie codziennie :).

Korzystając z okazji chcę Cię zapytać o płytki białe a la mozaika do łazienki Julci - jak się zwą, gdzie ich najlepiej szukac?

Serdeczne dzięki za wszelkie info :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...