Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolcia w temacie domowym:D to ja jednak zamówiłam konsolkę tą "Marjelkową" co Ty chyba też będziesz zamawiać, tylko że ja wzięłam ta mniejszą wersję- i to był powód dlaczego zdecydowałam się na nią, bo u mnie taka mała potrzebna, a do tego stwierdziłam że już może byłoby za dużo takich "giętych" nóżek, bo stolik mam taki więc konsolka może lepiej żeby miała nóżki proste, bo stolik i konsolka będą w miarę blisko siebie ;);)

Mam nadzieję, że Twoja konsolka już znalazła nowy dom:yes::yes:

A Ty co dziś nowego zamówiłaś??:D Czekamy na sprawozdanie :yes::yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam, że Karolek nam różowe majtole sprezentuje:D:D

AAA...jeszcze różowy lakier do paznokci się znajdzie:D Najwyżej bez spodni przyjdę i będę pupę na różowo prezentować :lol::lol:

Wszystkie chłopy by padły na ten widok:D:D Bo moja pupa "stodołowata" jest;);)

no to powalisz wszystkich na kolana:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wariatki moje kochane :hug:

 

BĘDZIE SPOTKANIE ale ZAJE.... FAJNIE :D :lol2:

 

Ja tylko na sekunde wpadłam na netka, pobuszowałam troche po sklepach ;) Zakupy domowe są :D

Zaraz wrzucę coś do galerii, a Wam dziewczynki odpiszę i tu i na privy jutro wieczorkiem :bye:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka ty to masz dar do zakupów !!!

Narożnik Super Dzieki za namiary na stornke, tylko nie podaja cen ale piszesz ze ceny konkurencyjne to moze warto sie wybrac, tez szukamy naroznika i łożka do sypialni !!! Bede mordowac mojego M. żebysmy sobie zrobili wypad do stolicy , spod Krakowa troche daleko ale co tam !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Facebooku oglądałam asortyment w Mint&Grey:yes::yes: Bożeee ile ja bym tam rzeczy kupiła:yes::yes::D

Zazdraszczam strasznie i czekammmm na zdjęcia, co wybrałaś, bo to będzie ciężkie- tyleeee cudnych rzeczy mają:yes::yes:

:hug::hug:

Zgadzam się. Chyba cały sklep bym Madzi wykupiła :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka, ja ostatnio rzadko zaglądam więc nadrabiania miałam trochę;) ale: po pierwsze trzymam kciuki za powodzenie w biznesie. Mam nadzieję, że Ci się uda i będziesz robić to co kochasz:hug:

Świetne zakupki!!! I meble tarasowe i sofki wczorajsze, i płytki do łazienki...

Podziwiam Twoje tempo:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochane :bye:

Tosia, mariomili, *Kasia*, Justynka, Sylwiam, ANNNJA, Hazelka, Madzia, Monia, anso, Ślęzankaaa, ZUZIA5, Daila, yuka, Marjelka :hug:

 

Dzisiaj mam mały zjazd rodzinny, więc w biegu wszytko, coś tam skrobnełam w galerii, z narożnika jestem zadowolona bardzo :)

Narożnik przyjedzie w drugiej połowie marca, meble ogrodowe i panele jutro po południu, łóżeczko Julki w ciągu 2 tygodni, płytki tez w najbliższym tygodniu :yes:

 

Wieczorkiem przysiądę na spokojnie, wszytkim odpisze i zajrzę co tam u Was wszytkich słychać ;) :hug:

 

Miłego dnia :bye:

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...