Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Tosiu nie wkleję spóźniałam się :( :bash:

Ale napewno bym kupiła :p

 

 

Ja Tosiu na myśl o rozstaniu mam za to doła :o a nie chcieć sie pozegnac z ekipą budowlana , rzadkie :lol2:

U nas został tylko tydzień współpracy :o ( o ile zaleją strop terminowo ;) )... potem tylko rozszalowanie i max 2 dni na ścianki działowe ale chyba w dzień sie wyrobią....

 

Ale dskonale rozumiem Twojego szampana :yes: ;) tez miałam takie ekipy :yes:

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aguś super, bardzo bym chciała żebyś też przyjechała :yes: :hug

Ciesze sie,ze Ci się podoba :)

Buziaki wielkie :hug:

 

Monia dzieki wielkie :hug:

 

 

Madziulka ja na żywo tez nie widziałam mini krzesełek ;)

Ale już dostałam maila ,ze wysyłają :D

 

Dzisiaj przyszło łóżko do sypialni, ciut inne niż zamawiałam ;) ale fajne :D

 

:hug:

 

 

Saly, Ślężanka co wy tak podatkowo w walentynki :o milszych tematów nie macie ??? :lol2:

 

Saluś Ty wiesz i ja wiem,że prędzej czy później domek sie sprzeda, ktoś wejdzie , zakocha sie i nie będzie chciał wyjść :yes: :D

Dom jest bardzo ładny, cena teraz korzystna więc tylko BRAĆ ;)

Tyle tylko,ze lepiej ,zeby to było szybciej, niż później ! Bo mój dom czeka na braciszka w Łodzi :p fajnie ,ze domki będą "prawie" takie same :)

Ania trzymam kciuki ( ale Ty doskonale o tym wiesz ;) ) i wiem,że sprzedaż bedzie lada moment!!!!! ZOBACZYSZ!!!! :hug:

 

Ślężanka dziękuję kochana :hug:

Wiesz,ze ja nie miałąm pojećia,ze istnieją jakieś dwa numery ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o

Kiedy ja kupowałam nie można było jej juz nigdzie dostać, trafiłam jakoś na sklep, i to chyba z namiaru od admete i kupiłam w 10 sekund!

Przysżła taka jaką chciałam i nie wiedziała,ze mogłaby przyjśc inna :lol2:

Wiec tu nie pomogę :(

 

Dzięki za takie miłe słowa :hug:

Ja juz się nie mogę doczekać przeprowadzki a nawet dachu nie mam :rotfl:

Buziaki :*

 

 

 

 

Karolka0304 hej :bye:

Dzieki wielkie, pozdrawiam :)

 

 

isa 99

 

No akurat taki odruch,ze chętnie samemu by sie wzieło za budowanie nie jest mi obcy ;) :lol2:

I rozumiem Cię doskonale :yes: :hug:

Ale juz za chwilkę zaczniesz swoja AKCJĘ :D

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola.wszystkie zakupy super som:yes:żyrandol w gabin:jawdrop:eciedoda trche pieprzu;)podziwiam tempo:yes:ale co pare dni zagladam ..kontroluję .. a może już cały dom jest.. wykończony:lol2:nie moge się doczekac ..prawie jakby mój miał byc :cool:naprawdę super!!

 

a i już pisałam u MarJel że tak wam zazdroszcze tego spotkania w maju:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saly, Ślężanka co wy tak podatkowo w walentynki :o milszych tematów nie macie ??? :lol2:

 

Ślężanka dziękuję kochana :hug:

Wiesz,ze ja nie miałąm pojećia,ze istnieją jakieś dwa numery ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o

Kiedy ja kupowałam nie można było jej juz nigdzie dostać, trafiłam jakoś na sklep, i to chyba z namiaru od admete i kupiłam w 10 sekund!

Przysżła taka jaką chciałam i nie wiedziała,ze mogłaby przyjśc inna :lol2:

Wiec tu nie pomogę :(

 

US też się nie cacka :lol2: Nie patrzy czy to walentynki czy nie tylko każe zapłacić podatek i koniec :lol2:

 

Karolinuś możesz mi napisać na prv ile płaciłaś za tą tapetę bo ja znalazłam jeszcze 21 rolek ale w KOSMICZNEJ cenie i tak już ją prawie kupiłam, ale mam wątpliwości czy to nie przegięcie płacić tyle kasy na jedną rolkę :p

 

Uściski :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US też się nie cacka :lol2: Nie patrzy czy to walentynki czy nie tylko każe zapłacić podatek i koniec :lol2:

 

Karolinuś możesz mi napisać na prv ile płaciłaś za tą tapetę bo ja znalazłam jeszcze 21 rolek ale w KOSMICZNEJ cenie i tak już ją prawie kupiłam, ale mam wątpliwości czy to nie przegięcie płacić tyle kasy na jedną rolkę :p

 

Uściski :hug:

 

Hej

Jak juz kupisz sobie to daj namiarek na priva bo ja też o niej myślę tak na zaś bym se rolkę kupiła

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka No zależy Chciałabym taki jak miała Karola

Broń Boże:no:zielony!!!!!!

 

A nie idzie tam zapytania jakiegoś wysłać?????

 

Ja też na ten kolor poluję, ale nasza Karolcia nie wie jaki miała kolor. Wysłałam zapytania do ludzi z forum ale póki co nikt mi nie pomógł :(

 

Dostałam informację że jest to kolor oliwkowy :eek: Beżowego nie ma a oglądając zdjęcia wydaje mi się, że nasza Karolcia właśnie miała beż :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !!Karola lecisz jak struś pedziwiatr:D o gabinet sie nie martw bo bedzie na bank prima sort:yes: Slężanko jak moge namiarki na tapete bede wdzieczna:hug: cena bardzo mnie odstrasza ale może sie uda męża przekabacić:D fajnie że będziecie sie mogly spotkać i porajdać!!! Pozdrowionka dla wszystkich:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slężanko jak moge namiarki na tapete bede wdzieczna:hug: cena bardzo mnie odstrasza ale może sie uda męża przekabacić:D fajnie że będziecie sie mogly spotkać i porajdać!!! Pozdrowionka dla wszystkich:bye:

 

W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi tapety z buźkami informuję, że tapeta jest dostępna WYŁĄCZNIE w kolorze oliwkowym/zielonym :( Cena to 395 euro - 1 rolka + (koszt przesyłki miedzynarodowej)

 

 

EDIT: jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę pisać na prv

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się serdecznie.

Postanowiłam się w końcu zalogować, chociaż podczytuje od roku (bo wykańczam dom i mój dom wykańcza mnie) :bash:

Ujawniam się w jednym z moich ulubionych wątków i pozdrawiam właścicielkę :D

 

Co do tapety (bo niech ten mój pierwszy wpis będzie pomocny) to:

COLE & SON wersja szara/taupe nr 77/1002 spisałam z próbki

Oglądałam w sklepie w wawie, Pani sprzedawczyni nic nie mówiła, że niedostępna.

Cena ok 560 zł za rolkę. Jak niebawem kupię potwierdzę na 100% że jest dostępna i pochwalę się gdzie :yes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do tapety (bo niech ten mój pierwszy wpis będzie pomocny) to:

COLE & SON wersja szara/taupe nr 77/1002 spisałam z próbki

Oglądałam w sklepie w wawie, Pani sprzedawczyni nic nie mówiła, że niedostępna.

Cena ok 560 zł za rolkę. Jak niebawem kupię potwierdzę na 100% że jest dostępna i pochwalę się gdzie :yes:

Pozdrawiam

 

Cena 560 zł to stare dzieje :eek: Chyba całą Polskę obdzwoniłam i pół Europy :eek: w poszukiwaniu tej tapety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm? byłam w sklepie tydzień temu co do ceny to nie pamiętam czy gdzieś sprawdzała czy podała mi z katalogu więc mogę być niemile zaskoczona :cry:

Co do koloru to jeśli się patrzy na tapetę to tej oliwki tak nie widać i nawet jest fajna, ale jak się przyłoży coś szarego albo taupe to widać różnicę i naprawdę nie wygląda fajnie. Mojej Pani architekt spodobała się ta oliwka ale jak dodałyśmy szary gres to od razu było nieeee bo wtedy uwydatnił się ten zielonkawy odcień. Nie mam tel do tego sklepu ale jak tylko tam będę to wejdę i dopytam i się okaże czy zonk czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm? byłam w sklepie tydzień temu co do ceny to nie pamiętam czy gdzieś sprawdzała czy podała mi z katalogu więc mogę być niemile zaskoczona :cry:

Co do koloru to jeśli się patrzy na tapetę to tej oliwki tak nie widać i nawet jest fajna, ale jak się przyłoży coś szarego albo taupe to widać różnicę i naprawdę nie wygląda fajnie. Mojej Pani architekt spodobała się ta oliwka ale jak dodałyśmy szary gres to od razu było nieeee bo wtedy uwydatnił się ten zielonkawy odcień. Nie mam tel do tego sklepu ale jak tylko tam będę to wejdę i dopytam i się okaże czy zonk czy nie

 

Jeśli się okaże że ta tapeta tam jest i to w takiej cenie to będę w ciężkim SZOKU :eek: Mnóstwo sklepów z tapetami nadal ma na stronie głównej te tapety i to ze starą ceną po 506 zł a jak się dzwoni to się okazuje, że już bardzo dawno temu została wyprzedana :(

Myślisz, że przy kremowych/beżowych kaflach podłogowych będzie widać zieleń :confused:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...