Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Jeśli się okaże że ta tapeta tam jest i to w takiej cenie to będę w ciężkim SZOKU :eek: Mnóstwo sklepów z tapetami nadal ma na stronie głównej te tapety i to ze starą ceną po 506 zł a jak się dzwoni to się okazuje, że już bardzo dawno temu została wyprzedana :(

Myślisz, że przy kremowych/beżowych kaflach podłogowych będzie widać zieleń :confused:

 

co do koloru to trudno mi powiedzieć czy będzie pasował bo to taki dziwny, trudny do opisania kolor.

Jak uda mi się do nich w nast. tyg wybrać to bez względu na cenę (nadal wierzę w cuda) zrobię Ci fotkę jednego i drugiego koloru i będziesz miała porównanie. Tylko nie wiem jak te fotki wstawię bo z tym wszystkie początkujące maja problemy hi hi. Ale obiecuje, że jak się czegoś dowiem to się odezwę. A Karolina zaraz nas pogoni za zaśmiecanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niestety muszę podjąć decyzję do jutra :roll: ale dziękuję Ci za pomoc :yes: Jutro będę miała zdjęcie tej oliwki ale chciałam zapytać o zdanie kogoś kto widziałm ten kolor "na żywo" bo wiadomo fotka pewnie nie odda w pełni odcienia.

 

Myślę, że Karolcia nam wybaczy ;) :hug:

 

Jeśli będziesz miała problemy z wklejaniem zdjęć to daj znać :) chętnie Ci pomogę :yes:

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolka cześc /

my dziś mamy imprezowy wieczor.... u nas... probuję coś szykować .... ale do 14 nie ma wody. Ogłosili to megafonem o 7.40. nałapałam wody i poszlam spać do 10, 15:eek::eek::eek::eek::eek:

 

ale i tak nic nie zrobie bez bieżacej wody, więc coś pomału szykuję i oglądam Kowalczyk:D7

 

 

----------

 

łózko :jawdrop::jawdrop::jawdrop:bardzo oryginalne. podoba mi się:yes::yes::yes::yes: ja bym dala ciemne grafitowe ściany do niego:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżko śliczne :yes:- szkoda że nie pokazałaś całego:D Ale rozumiem, że już korzystacie z niego:D

Wiem wiem- cała sesyjka będzie już w nowej sypialni :hug::hug:

Teraz dopiero widzę, że Wy będziecie mieć willę a nie domek:yes::yes: Będziesz miała co urządzać i sprzątać:D:D

:hug::hug:

 

p.s Karolcia obiecałaś mi kiedyś coś w PDFie i nie dostałam jeszcze:D:D, wredota ze mnie co nie-że przypominam:lol2::lol2:

:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarałam naraszcie do komentarzy ;) Julka zasneła dosć szybko, a ja się na chwilkę położyłam do nowego łóżka i znowu zasnełam :o

Potem pogaduchy telefoniczne z Saly :p no i zaraz musze wychodzić z domu, wiec wpadłam na chwilkę ;)

 

Zacznę od końca ;)

 

Madziulka domek spory, ale nie jest wielki :no:

Duża jest sypailnia bo ok 34m2 ale odpadnie 5-6m2 na garderobę :yes:

 

Kochana dzięi,ze przypominasz, bo ja obiecałam i zapomniałam :( wstyd!

Obiecuje wysłać dziś wieczorem, ale mozesz jeszcze przypomnieć :p :hug:

 

Z łóżka korzystamy :yes: :D

Ostatnie miesiace spaliśmy na materacu (łóżkowym) no i teraz mam wrażenie ,ze sie w nocy sturlam z łóżka i chwilami wydaje mi sie,ze śpie na piętrowym :lol2:

Jest wielkie bo wezgłowie ma 220cm no i jest wysokie, nawet sam stelaż jest wysoko, wyżej zdecydowanie od poprzedniego i na żywo sprawia wrażenie ogromnego łóżka, mimo,ze sam materac ma 280x200cm

 

Buziaki ogromne :hug:

 

 

Śleżanka no bo łóżko mega podobne do naszej Gumisi, choć ciut inne :yes: :)

Z łóżka jestem bardzo zadowolona :yes:

Miało wyglądać ciut inaczej ( napisze wieczorem o co chodzi ;) ) no ale olewam sprawę ;)

 

 

Zuziu, wieczorem wyślę namiar :yes: :hug:

Więźba przyjeżdza za tydzień:D

No ale zobaczymy czy uda się w tym tyg zalać strop bo zapowiadają śnieg :sick:

:bye:

 

 

monia no to masz wesoło :o ;)

Bez wody masakra, mam nadzije,zę już po awarii ;)

 

Ciesze sie,ze Ci sie podoba :hug:

U mnie sypailnia ma być generalnie jasna, złamany krem, a łóżko będzie jedynym ciemniejszym akcentem, plus jansoszare oświetlenie, almpki nocne i lapa głóna z poprzedniej sypialni ;)

 

Buziaki i miłego wieczoru!!! :hug:

 

 

anakris dzięuję :hug:

Oczywiscie namiarem się podzielę :yes: tylko wieczorkiem, bo zaraz musze zmykać ;)

Buziaki ogromne :hug:

 

 

Ślężanka, snozi czujcie się jak u siebie, gadajcie do woli :D

 

ja miałam tapete z buźkami w której tło było jaśniuteńko szare/beżowe no taki ciepły szary lub chłodny beżyk ;)

Napewno nie oliwokowy :no: Ja bym chba nie ryzykowała .... i szukała dalej....

 

Ja za rolkę płaciłam ok 1000zł. rolka starczyła idealnie na ściankę 155cm szerokosci i 275 wysokości, tzreba pamiętać,ze jak się dopasowuje wzór to jest dużo odpadów tapety .

 

Buziaki :bye:

 

Uciekam bo Julcia mnie juz za rękę ciągnie ;)

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivi hej :)

 

Nie no coś Ty mój błąd :lol2:

materac 180 x 200 a nie 280x200 :no: :lol2:

 

szerokosć wezgłowia 220cm, 10cm ma obudowa wokół materaca i materac 180cm szerokosci.

 

 

sylwiam

hej nie dałam namiaru na meble ogrodowe???

To juz wysyłam info... :yes:

Ciesze sie,ze łóżeczko się podoba :)

:bye:

 

 

]Milena 7770

Hej wyśle info na priva, bo łóżko nie pochodzi ze sklepu a było robione na zamówienie.

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mariolili :hug:

Mówisz i masz :D Pokój zaklepany :yes:

Jak tylko bedziesz miałą ochote zapraszam w goscinę :D

 

Weekendzik mija szyyybko ;)

 

Nawet jutro kilka spraw do odhaczenia ;)

 

A ja dumam nad pogodą w nadchodzącym tygodniu.... temperatura mi niestraszna byle śnieg nie padał :o :rolleyes:

 

CO tam u Ciebie ??????? :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mal26 :)

 

Krzeseła już przyszły 2 dni temu :yes: :)

Nie miałam czasu pyknąć im zdjecia "na żywo" ;)

Wydają sie bardzo fajne :)

 

A zakupy... no cóż powoli zbieram rzeczy do nowego domu, bo potem nie bedzie czasu ;)

 

Buziaki i miłej niedzieli :bye:

 

 

 

doranna hej :)

Ciesze sie,ze się podoba :)

Łóżo jest wielkie a ja takie lubie :yes: :)

Narazie jestem z niego mega zadowolona :D

Pozdrawiam :bye:

 

 

Hej Daila :)

 

Dzięki :hug:

Również pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...