Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolcia podusie i wałeczki do pokoju Julci - niesamowicie słodkie i śliczne :yes:, Widać, że są wykonane z dbałością o szczegóły :D

 

Miłego dnia :hug:

 

EDIT: Kupiłam tapetę z buźkami http://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karocia super zakupy jakbyś nie miała gdzie magazynować to wysyłaj już do mnie na wiecznę nieoddanie he he łóżko bardzo ładne bedzie super wygladało w nowym domu a lampa do gabinetu to strzał w 10.

jak będziesz miała chwilkę to wklej zdjecie tych krzesełek przeźroczystych fajnie wygladają w realu?

a tak niesmiało mogę przypomnieć się o te meble ogrodowe bo jestem ciekawa jakie mają wymiary

 

 

 

ślezianka a jaka kupiłaś tą beżową i gdzie i za ile ci się ją udało kupić mi co prawda te buzki nigdzie nie pasują ale bardzo mi się podobają wiec moze sobie spiszę namiary jakby się kiedyś koncepcja zmieniła

pozdrawiam dziewczyny serdecznie

Edytowane przez garzim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej monia :hug:

Ciesze sie,zę impreza udana :hug: Ja uwielbiam imprezy i poza domkiem, klubowe u znjomych ale sama też z przyjmenością organizuję :D

Teraz znowu przez czas budowy w mniejszym zakresie, ale perspektywa serii imprez parapetówkowych w drugiej częśći wakacji już mnie cieszy :D

 

 

GUMISIU no to zdrowiej kochana :hug:

No łożko akurat Tobie to musi się podobać!!! :D :hug: :lol2:

 

 

Dzięki rasiu :hug:

Mówisz :cool: :lol2: no to jak coś bierz mnie będzie akcja po znajomosci ;)

Pozdrawiam!

 

 

venus, Madzia, anso :hug:

 

Madziu pokażę krzesełka :yes: ciągle zapominam....

 

:bye:

 

 

Ślężanko suuuper!!!!!!!! :wave:

Gratulacje :hug: Z beżowym tłem ???

 

 

snoszi hej :)

Fotki łożeczka będą na początku przyszłego tygodnia :D :yes:

Ja też nie mogłam się dłuuugo na nic zdecydować więc poszedł mix autorsko-inspiracyjny ogarniety technicznie przez producenta Hazelkę :lol2:

 

 

 

 

garzim hej :)

Mówisz na wieczne nieoddanie :lol2: no to się nie pisze :p

Miejsca do magazynowaniam mam tyle,ze starczyłoby dla 3 przyszłych domków ;)

Ale nie wiem czy to jest do końća dobre, bo cięzko mnie zachamowac w zakupach,a brak powierzchni do przechowywania to byłby dobry argument ;) :p

 

Melbe ogrodowe chyba mozna juz podać oficjalnie ;)

Kupione w OBI rozmiar nie pamietam dokładnie ale chyba 300x220cm

 

Pozdrawiam :bye:

 

*Kasia* hej :)

Dzięki wielkie, :hug:

Ja czekam teraz na okna i dach :D

A Ty jak się czujesz???? Jak zdrówko ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto Ty jesteś stworzona do budowania, urządzania :yes:

Zajrzałam tu kiedyś tylko na chwilę (jeśli pamiętasz pytałam o krzesła na priv) i jestem prawie każdego dnia. Podziwiam Cię za szybkie decyzje, za realny plan budowania... Zakupy świetne, z każdym dniem i Twoim nowym zakupem zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola

ja tak dawno nie zaglądałam

 

i co czytam :eek:własny interesik :yes:

gratki kochana trzymam kciukasy :hug::hug:

co do zakupów to nie ogarnę nie nadążam

 

piękności kolekcjonujesz

łózko pikne, podusie cud malina:yes:

Madziu

Karola chyba zapisała do prywatnego

bo do państwowego zapisy sa od 18 marca przynajmniej w moim mieście

no i mój tak jak i twój synuś niestety nie ma skończonych 3 lat wiec w państwowym moze być cięzko

nawet bardzo:(:(:(

wiec trzeba kombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu,:hug:

Powtórze sie-bo napisalam juz to u siebie-te poduszeczki i waleczki sa takie sliczniunie, ze az sie boje, czy łózeczko da radę:eek::lol2:

Co do przedszkola, mojego Mi zapisalam teraz (sa zapisy rowniez w lutym ) i pomijajac drobny fakt, ze po trzech dniach sie rozchorowal:bash: to jest zachwycony. Boszsz, jakie to cudowne uczucie, kiedy sie buntuje, ze chce zostac dłuzej....:D:yes: Zycze Wam tego Kochana a Ty dzialaj w swoim biznesie:yes:

Co do soboty, napisze Ci szczegóły na pw ale sobotnie popołudnie aktualne:yes:

sciskam mocno:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukając inspiracji, pomysłów ( czytaj - pomocy :bash: ) dla urządzenia naszego nowego- PIERWSZEGO- domku trafiłam na Twoje cudowne Forum.

Moje ogromne uznanie dla twojej wytrwałości w dążeniu do spełnienia marzeń. Wnętrza pięknie urządzone ( nr 2 i 3 - przeczytane , do nr 1 jeszcze nie dotarłam). Skąd kobietko bierzesz tak cudowne pomysły na urządzenie każdego centymetra tak dużego domu . Narożnik, krzesełka, podusie cudowne ( dzieci jeszcze niet ale zapisałam ku pamięci :D). Łóżko do sypialni miodzio. Czytając twój dziennik mam wrażenie , że urządzanie jest takie proste i łatwe :yes:. Dlatego jeśli pozwolisz twój dom nr 3 będzie dla mnie INSPIRACJĄ. Pozdrawiam Inka&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana bedziesz miala 2 biurka w gabinecie?

Pytam dlatego ze masz dwie lampki na biurko w gabinecie i jestem ciekawa :lol2:

Zgubilam sie w Twoich zakupach i musze odszukac lampy nad wyspe :lol2: nie pamietam jakie kupials:lol2:

Ja sie czuje troszke oslabiona (organizm ppotrzebuje pewnie czasu zeby dojsc do siebie ) ale mam tyle spraw na glowie ze nie mam czasu o tym myslec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Kasiu* hej :hug:

 

:lol2: dwa biurka :no:

 

Pierwszą lampkę kupiłam a nastepnie kolejnego dnia dostałam info,ze jednak nie jest dostępna :mad:

No więc teraz trafiłam na taką i zakupiłam :D

 

Ciesze się,że lepiej się czujesz :hug: Dbaj o siebie koniecznie!!! :*

 

 

 

Inka& witam serdecznie :hug:

 

Napisałaś tyle miłych słów, że nie wiem co odpisać :oops:

Bardzo Ci dzięuję, i jeżeli moje wywody, zakupy czy jakiekolwiek pomysły Ci się przydadzą to będzie mi bardzo miło :)

Wiesz ja chyba za szybko i troche za łatwo urządzam te domy, bo przygoda "budowa, urządzanie" kończy się w ciągu kilku miesięcy i nagle czuję pustke, niedosyt i co ???? zaczyna sie kolejna budowa ;) :lol2:

A wiecznie tak przecież nie można! ;)

 

Pozdrawiam serdecznie, zagladaj odzywaj sie, podpowidaj :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...