Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Venusko kochana ja nie z tych obrażalskich :no: :hug:

Ten szew to nie wiem czy nie taki zamek był :rolleyes: tak czy siak moze się niepodobać :yes:

 

Jednak ja nadal pałam do nich wielka miłością :o i naldal próbuję je zdobyć chociaż to chyba misja niemożliwa ;)

 

Te przesłane krzeseła od ciebie wczoraj wypatrzyłam ale ta cena nie fajna :no: przy 8 których potrzebuję, cena dla mnie zaporowa :sick:

I tak tamte które wypatrzyłam są dla mnie drogie a jednak ponad połowe tańsze ;)

 

Buziaki i dzięki ,ze myślisz o mnie i moich krzesłach :hug:

 

 

lucka hej :hug:

Nic nie bedę kasować ;)

Buziaki wielkie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam się wtorkowo!!

Karolcia, widzę że znalazłaś małe pocieszenie za krzesła- zamówiłaś śliczny biokominek :p Nawet nie wiedziałam, że takie robią:p:P Ciemnota i już :bash::bash::rolleyes::rolleyes:

Powiem Ci, że dzieki forum nauczyłam się że warto kupować takie rzeczy od samego początku, nawet jak jeszcze nie ma skończonego domu. Niektórzy pukali się w czoło jak mówiłam, że kupiłam stolik kawowy nie mając jeszcze dachu czy okien:P:P a teraz co, stolik stoi grzecznie na strychu, dom prawie skończony, a pewnie w tym momencie nie byłoby nas na niego stać bo są inne wydatki:wiggle::wiggle: Kupiłam tak jeszcze wiele innych rzeczy i się bardzo cieszę, bo teraz to mogłabym pewnie pomarzyć. Ty też pamiętam z poprzedniego dziennika stosujesz chyba tą zasadę, że lepiej od razu, bo potem nie wiadomo czy ta rzecz jeszcze będzie, no i kasa:wiggle:

Pozdrawiam córunie :bye::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

venuska :hug:

 

janiela dzięki :) Napewno go wykorzystamy, powinien sie fajnie sprawdzic w długie ciut chłodniejsze wieczory na tarasie ;)

 

Z Julcią znacznie lepiej :yes:

Już koszmarów nie ma :no:

Jedynie w nocy z niedzieli na poniedziałek nie spała prawie 3 godz. bo tak przżywała swój udział w przyjeciu po chrzcinach swojego małego kuzyna i tu było poełno pozytywnych emocji ale pojawił sie i mały negatyw czyli mega zazdrość o swojego tatusia :rolleyes: No bo jak on mógł nosiać Jasia ( swojego chrześniaka) na rękach ???? Julka natychmiast na to reagowała płaczem i robiłąm małemu Jasiowi no! no! no! :rolleyes:

Wiec w nocy troche przeżywała ale wczoraj np poszła spać przed 20.00 pospała dzisiaj do 7.35 z jednym małym budzeniem na chwilkę w nocy wiec luz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulka :hug:

No ja to pierwse sofy do pierwszego domu kupiłam jak jeszcze fundamentów nie było :rotfl:

Chyba nie musze móić o reakcjach otoczenia :lol2:

 

Łóżko do sypialni 1 domu też było albo przed albo w trakcie fundamentów :D

 

W drugim domu było ciut później ale też wszytko kupione raczej wczesniej :yes:

 

 

Ja tam włąśnie tak wolę :yes:

Oczywiscie jest ryzyko że jak za wczesnie nakupisz rzeczy to może się koncepcja w trakcie zmienić i zonk :sick:

Albo znajdziesz coś jeszcze fajniejszego :rolleyes:

 

No ale w moim przypadku gdzie budowa nie przekracza 7 miesięcy ( do tej pory ;) teraz będzie dłuzej ) to ja mam taki zapierdziel, musze skoordynowac tak wiele ekip, materiałów, prac,że nie mogę sobie pozwolić na zostawienie całego urządzania na ostatnia chwilę :no:

 

Poza tym pod koniec często ma się juz dosyć wszelkich wyborów, zamówień, przegladanie tysięczny raz tych wszytich rzeczy i często bierze sie coś... cokolwiek by mieć tylko to z głowy i koniec.

 

A tak na początkowym etapie, jest i energia i entuzjazm i kasa ;)

Wiec czasami tzreba korzystać i jak się coś trafia, powoli kupować ;)

 

Buziaki wielkie Madzia :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoluś

 

No zastrzelilaś mnie tym biokominkiem :jawdrop:

Do tej pory miałam inny obraz Po pierwsze taki kloc czarny po drugie że jest przenośny

Strasznie to fajne że mozna go na tarasik np przytargać jak chłodniejszy wieczór

i klimacik i ciepełko dwa w jednym

Bravo za super pomysł !!!!!:yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Postanowiłam się przywitać, bo chyba uzależniłam się od tego dziennika:). Zaglądam prawie codziennie i nie mogę się doczekać wnętrz. Poprzedni domek bardzo mi się podobał a tego jestem jeszcze bardziej ciekawa bo też budowałam dom z wizją, tyle że Stylowy 2. Bedziemy więc mialy taki sam układ parteru.

Trafiłam dzisiaj na podobne krzesła do tych upragnionych oto link http://www.akademiaarchitektury.pl/victor.html, ale nie wiem ile kosztują i czy są w innych kolorach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saluś :hug:

Ciesze sie ze Ci się podoba :)

My juz kiedys przymierzalismy sie do bio kominka i to własnie w wersji przenosnej :yes:

Teraz jest juz zamówiony i za ok tydzeń powinien byc :D

Nasi znajomi maja biokominek i bardzo sobie chwalą :yes:

 

Oczywscie nie da sie porównac normalnego kominka do biokominka :no:

Dlatego w salonie oczywscie tradycyjny będzie ale do sypialni, na taras itd ten sprawdzi sie chyba fajnie :)

 

Buziaki :***

 

 

 

 

sylwiam

Witam serdecznie :)

Ciesze sie,ze do mniej zajrzałaś, ujawniłaś się i jeszcze z TAKIM PREZENTEM przybyłaś :hug: :hug: :hug:

Krzesło cuuuudne :D

Niemal identyczne, włoskiego projektanta, niestety bardzo dobrego ( niestety bo to przekłada się na cene :sick: ;) )

Kolorystyka juz sie dowiedziałam jest spora do wyboru, a cena to ok 2 500 pln /szt :sick:

Wysłąłąm jeszcze kilka zapytań, szukam też poza Pl. moze uda się kupić taniej ;)

Ewentualnie wezm 6 a nie 8 sztuk :rolleyes: ( o ile znajde taniej niż 2500zł , bo w tej cenie nie wezmę nawet 6 :no: ) No ale jak znajdę gdzieś poniżej 2000 to będę kminić, bo zakochaam sie w tych krzesłach :bash:

 

Może wrzucisz fotki swjego domku???

Moze być u mnie w komentarzach :yes: ciekawa jestem :)

 

Pozdrawiam serdecznie!!!!

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłam pomóc. Cena nie ciekawa ale coś o tym wiem bo krzesła, które mi się podobają kosztują podobnie. Szukam więc ciągle czegoś tańszego. My cały czas wykańczamy Nasz domek ale jak będziemy już mieli schody to może coś wrzucę. Coś mi się jednak wydaje, że Ty wprowadzisz do trzeciego wykończonego domu a my będziemy coś jeszcze dłubali:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalona jesteś jak nie wiem co :D

 

Ale masz rację z tymi wcześniejszymi zakupami, to baaardzo pomaga. Ja co prawda za wiele nie kupilam, ale dawno wszystko powybieralismy i teraz staramy sie konsekwentnie realizowac, nie wyobrazam sobie teraz jeszcze jezdzenia i np wybierania kafelkow, kibelkow, kominkow, itp..

I tak cos tam trzeba co jakis czas wybrac, ale tak jest nieporownanie latwiej

 

Ciekawa jestem czy Julcia tez jest taka szybka w działaniu ;)

 

Krzesła super, choc cena faktycznie zabójcza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admete :hug:

No cos tam powolutku napewno będziemy kupować, ja uwielbiam zakupy :D pewnie orginalna w tym nie jestem ;)

Nie mniej jednak pod koniec budowy nawet zakupów sie odechciewa, więc korzystam z chwili :yes:

Dzisiaj zamawiam moje wymarzone krzesłą do jadalni :lol2:

Jak będziesz miała chwilkę zerknij do dziennika i doradz :hug:

 

 

Ehhh... musze zacząc myśleć o koncepcji łazienk :rolleyes:

 

Buziaki i zdrówka dla chłopaków :*****

 

 

sylwiam dzisiaj zamawiam krzesła, prosto z Włoch wiec będzie troszke taniej niż w sklepach w PL :)

Tak sie ciesze :lol2: Dzięuję raz jeszcze :hug:

 

A z tym moim wykończeniem domu to spokojnie zejdzie mi ;)

Urządzona w pełni będę pewnie dopiero za rok, no może ciut wcześniej :rolleyes: a u Was jak słuszę już finish :)

W każdym razie czekam na zdjecia!!!! :yes: :)

 

Lucka no stety... czy niestety ;)

Julka odziedziczyła po nas bardzo duzo cech :lol2:

Energii ma za 2 dzieci, a gada też za dwoje no ale mozna się było tego spodziewac ;)

 

Dzisiaj zamawiam krzesła i bardzo sie z nich ciesze, tylko jeszcze ten kolor :eek:

Pozdrawiam!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...