Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ANNNJA hej :)

Wiosna niech nadchodzi :yes: ja jestem na tak i myśle,ze wieeele osób by się ucieszyło ;)

 

No niestety nie jest biały .... a ja jestem w nim zakochana, tylko kolor venge nigdzie w domu nie bedzie występował i stół musi znaleść nowy domek ;)

:bye:

 

 

anakris doskonale rozumiem,chęć zmian ;)

A marzenia są po to żeby je speniać :D wiec.... nigdy nie mów nigdy,a spełnić się moga szybciej niz myślisz :p

:hug:

 

 

Kasiu nio gabinet w 90% wyposażony ;) :yes:

na stronie www gazetki dobrze mieszkaj jest opcja zakupu wybranego numeru w wersji elektronicznej albo zakupienia wersji normalnej i wysyłaja wtedy pocztą ;)

Buziaki :*****

 

 

Fra :)

Ja niemoge doczekac saię dopieszczania wnętrz a jeszcze w tzw. miedzyczasie są takie szczegóły jak dach, instalacje, tynki ;) :lol2:

 

Kochana stół w zależnosci od oświetlenia to od koloru venge do koloru orzecha :yes:

 

 

mariomili hej :hug:

Ja baaardzo sie cieszę, z zalania tego spropu :yes: to był bardzo ważny krok, kolejny tak ważny to dach, by nam sie na głowy i sufity nie lało ;)

Za słoneczko dzięuję, bo niczego teraz tak bardzo nie potzrebuję, jak właśnie SŁOŃCA!!! :)

Hazelka dotarła dostarczyła cudowne łożko, którego niestety nie pokazują w 1 % :bash:

Ale zapraszam na wizję loklaną ;)

 

Blat w kuchni nadal się zmienia :lol2:

ALe teraz przez dwa dni jest czarny a przez jeden dzień jasny ;) wiec lekka przewaga na czarny :) Chociaż tutaj jeszcze wszytko moze sie zmienić :lol2:

 

:hug:

 

 

proximka na materiałach się nie znam :p

Materiał był grubszy nie miał :no: gładkiej struktury, przepleciony był serebrna nitką.... zasłony kupione w Almi Decor :)

 

 

Tosiu no to ładnie się wycieczkujesz po Krakowie :D

No ja rano ja k zabaczyłam fotel od razu kliknełam :lol2:

Dziewczynki też przybiegly z newsem krzesłowym :yes:

Buziaki i mam nadzije,ze wycieczka udana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANE NAPISZE OGÓLNIE....

JEŻELI CHODZI O CENY U HAZELEYES TO SĄ KONKURENCYJNE A JAKOSĆ ZAJEBISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALE O KONKRETNE CENY PYTAJCIE JA, ONA WAM RAZ DWA WSZYTKO WYCENI :yes:

 

Warto zapytać,bo Ola robi cudowne rzeczy, strona jest w budowie, ale jak powiecie mniej wiecej o co wam chodzi albo wyślecie jej jakąś fotkę, to wyceni, w razie potrzeby zawsze robi projekt/rysunek i dopilnowuje, dopieszcza całe zamóienie osobiście :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivi17 naprawde łóżko jest o wiele ładniejsze jeszcze niż na zdjęciach :eek: :yes:

Ola sie nie odgoni od zamówień, dlatego juz sobie zamóiłam reszte mebli,żeby potem 6 mieisęcy na realizację nie czekac :rotfl:

Pozdrawiam!!!1

 

Ola

No ja jestm baaardzo wdzięczna Oli,ze podjeła się wykonania łózeczka którego wygląd enigmatycznie tłumaczyłam , troche pomagałam fotkami , Ola cierpliwiw mnie wysłuchiwała w rozmowach telefonicznych i ogarneła wszytko do kupy :D A ja jestem wykoniem zachwycona :yes:

Napewno cudną bedziesz miała szafeczkę rtv :yes:

 

 

emiranda dziękuję :hug:

Mi takie łożko od kiedy julcia sie urodziła chodizło po głowie, widziałam podobne, ale to zawsze nie było to i nareszcie pojawiła sie firma Hazelki która staneła na wysokości zadania i stworzyła wymarzone łóżeczko dla Julki, dla mnie jest idelanie i jestem pewna że Julka będzie z niego korzystać baaardzo długo, bo jest i super jakosci i jest nie tylko dziecięce, ale przedewszystkim dziewczęce :yes:

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka0304 dzięuję :hug:

 

mariomili Julcia naprawde zachwycona, cały dziń chodziła i powtarzła,ze ciocia Ola psywiezie jej duuuźe łóźecko :D

Jak je zobaczyła nie chciała z niego schodzić :lol2:

 

 

anakris no wiesz, to pomyśł o spełnieniu tego marzenia, bo moze to być jedno z łatwiejszych do spłenienia ;) :lol2:

Julia strasznie przeżywa nowe łóżeczko i jest nim naprawde zachwycona co mega mnie cieszy :)

 

 

Tosiu Oli stronka jeszcze w budowie, ale Ola robi różne cudne rzeczy z drewna, stoliki kawowe, stoły jadalnine, i inne meble :yes:

Odezwij się do niej na wątku napewno Ci wyceni, odpisze albo coś zaproponuje :yes:

 

 

snoszi

Dzięki :hug: Tutaj udało się dzięki Oli :hug: połoćzyć przyjemne z pożytecznym i cena łózeczka bardzo korzystna :yes:

 

 

Monia

No modelka tak jak piszesz, przeszczęśliwa :D

Spotkanie super, Olcia jest rewelacyjną dziewczyna!!!! Pogodna i z sercem na dłoni :)

Buzia się nam nie zamykały! :lol2: Męża Olcia też ma super, wiec mam nadzieje,ze bedziemy sie spotykac częsciej :yes:

 

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehh kakusku, Ty sie tu z koleżanki nie nabijaj :lol2: :p

:hug:

 

Przeciek był, :p a i owszem ale niedawno dopiero :mad:

Jak tylko sie dowiedziałm zamóiłam łożko tego samego dnia :lol2:

Było warto i ciesze się,ze Ola zrobi mi inne brakujące mebelki :yes:

Czasmai w skepach brezskutecznie szukamy czegoś co wymyśliłyśmy sobie w głowie, atu rach ciach jest taka Ola która wyczarowuje nasze małe marzenia i o to chodzi,a jak to jest połączone z jakoscią i fajna ceną to płeni aszcześcia nie ??? :)

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia:hug::hug::hug: Nie wiem, co napisac,po tylu komplementach........:oops::oops::oops::hug:

To ze jestescie z A. mega odjechani i superowi, to wiecie-bo o tym mówilam:hug: Było super. :yes: Szkoda, ze tak krótko:(

Dziękuję za cudowne towarzystwo. :hug: Jeszcze długo po wyjezdzie od Was bolał mnie brzuch ze smiechu (G. tez ale nie wiem, czy nie od pizzy-zgodnie z wczesniejszymi prognozami :rotfl::lol2:)

Co do samego łózka-jestem przeszczesliwa, ze sie Wam podoba ale i tak uwazam, ze łózko, to pikuś-mała Wlascicielka na nim, to dopiero słodki obrazek:yes:

Dziekuję Ci za wszystko a najbardziej za zaufanie i wsparcie:hug::hug::hug:

PS.Szkoda, ze nie zrobiłysmy Dziewczynom filmiku z wnoszenia łóżka:lol2: Mysle, ze miałby niezłą ogladalnosc na youtube:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...