Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Hej

Łóżeczko cudowne, wspaniałe HAZELEYES myślę że to będzie produkcja seryjna i posypią się teraz zamówienia:yes:

Bo takiego cuda próżno szukać w sklepach gdzie oklepane i tradybcyjne wzory

Jak ja zazdroszczę Wam tego Lublinowego spotkania:yes::yes::yes:

 

 

Karoluś - fotel do gabinetu extra Bardzo mi się podoba

 

Całusy zostawiam :-)

Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hazelko jak to co napisać ???

Że dalej będziesz tworzyć cuda, a dla forumowych koleżanek będzie jakiś mały rabacik :D :lol2:

 

Mam nadzije,że z brzuchem G. lepiej bo normalnie bedę mieć wyrzuty sumienia .... :eek:

Kurcze po akcji wnoszenia nie było mowy o naszym wypadzie na Starówę na normalny obiadek .... no nic nadrobimy następnym razem :D

A co do filmiku byłby jaja, bo nikt by nie uwieżył na słowo :lol2::lol2::lol2::rotfl::rotfl:

 

Swoja drogą to łóżo waży ze 120kg :eek::eek::eek:

 

 

Oluś podaj maila na który generalnie można do Ciebie pisać w sprawie zamówień, bo ja dostałam kilkadziedsiąt zapytań na priva :eek:

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Anusia :hug:

Łóżeczko baaardzo mi się podoba, już czekam na kolejne mebelki od Oli :D

Swoja drogą czuje,ze sama zamówisz u MOJEGO PRODUCENTA ;) :D troche mebelków do nowego domu :) :yes:

Dobrze,ze forumowy zjazd nadchodzi .... :) ale juz wiem,ze ta jedna nocka to będzie za mało żeby sie nagadać :lol2:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka przyszłam o poradę jako, że przerabiasz 3ci raz to samo.

 

Jak widzisz ewentualną sprzedaż domu z kredytem hipotecznym? bo nie wiem czy Was taki proces dotyczył

chodzi mi o to, że kredyt mamy na bardzo dobrych warunkach bardzo, bardzo - ewentualna sprzedaż domu i spłata z tego kredytu spowoduje, że na nowy i tak musiałabym wspomóc się kredytem. Zastanawiam się czy da się przenieś kredyt na nową nieruchomość

 

Na razie gdybam - ale ciekawość jest silniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka przyszłam o poradę jako, że przerabiasz 3ci raz to samo.

 

Jak widzisz ewentualną sprzedaż domu z kredytem hipotecznym? bo nie wiem czy Was taki proces dotyczył

chodzi mi o to, że kredyt mamy na bardzo dobrych warunkach bardzo, bardzo - ewentualna sprzedaż domu i spłata z tego kredytu spowoduje, że na nowy i tak musiałabym wspomóc się kredytem. Zastanawiam się czy da się przenieś kredyt na nową nieruchomość

 

Na razie gdybam - ale ciekawość jest silniejsza.

 

 

Hej

Ja przerabiałam podobą historię

1. za zaliczkę szeroko rozumianą prawdopodobnie będziesz musiałą spłacić kredyt bo nikt domu z hipoteką nie kupihttp://forum.muratordom.pl/images/smilies/sad.gif a i jak nowi właściciele będą chcieli wziąć kredyt do hipoteka musi być czysta

2. Jeśli nowa inwestycja będzie rozpoczęta - to jest jakaś szansa przeniesienia

Ale jak nic nie będzie to kredyt hipoteczny odpada bo nie będzie na czym tej hipoteki ustanowićhttp://forum.muratordom.pl/images/smilies/frown.gif

 

Także najprędzej kredyt trzeba bedzie spłącić a potem ewentualnie starać się o nowy ( NIEZBYT FAJNE WARUNKI TERAZ I DUUUZO OBOSTRZEŃ)

 

Pozdrawiam Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Anusia :hug:

Łóżeczko baaardzo mi się podoba, już czekam na kolejne mebelki od Oli :D

Swoja drogą czuje,ze sama zamówisz u MOJEGO PRODUCENTA ;) :D troche mebelków do nowego domu :) :yes:

Dobrze,ze forumowy zjazd nadchodzi .... :) ale juz wiem,ze ta jedna nocka to będzie za mało żeby sie nagadać :lol2:

 

:hug:

 

Wiesz że gadanie to nasza specjalność :hug:

 

A Ola niech się juz szykuje na mój najazd zamówieniowy

Niech tylko będę mogła juz planować Nowy Domek to roboty jej nie zabraknie

A po Twojej opinii taki FACHOWIEC to skarb !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saly dzięki - kredyty teraz są na takich tragicznych warunkach, że za ten sam brany w 2010 roku rata wychodzi ponad 1000 zł więcej.

Trzeba będzie się wstrzymać w takim razie na kilka lat albo sprzedać działkę i spłacić tym kredyt.

Dziękuje za wyjaśnienie.

 

No wiem z tymi kredytami to masakra teraz:-(

Trzeba sobie przeliczyć

Choć pomysł sprzedaży domku i kolejnej budowy rozumiem doskonale i popieram:-))))

Oby tylko nie stracić a zyskać

Pozdrawiam ciepło Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariomili no spałam grzecznie w swoim łóżeczku ;)

Julka jeszcze spała w swoim starym, bo nowe dopiero dzisiaj za sprawą 4 silnych panów w firmy przeprowadzkowej trafiło wąskimi schodami na piętro domu :lol2:

 

Ale łozko bajeczne jest :)

 

Madzia sprzedawałam też z kredytem :yes:

Zaliczka dana podczas umowy przedwstępnej notarialnej spałcany był kredyt i wtedy nowy właścielie nabywa nieruchomość bez obciążenia.

Można zrobic tez tak,że kidy klient kredytuje większą kwotę, baknk udzielajacy mu kredytu, kwotę obciążenia hipotecznego przelewa nie sprzedajacym a na konto banku w którym osoby sprzedające miały kredyt.

 

Hipotekę mozna przenieść na inną nieruchomosć, ale tutaj duża część intrpretacji leży po stronie banku, bank musi wyrazić zgodę i przekalkulowac, czy nowa nieruchomosć (działka, mieszkanie, dom) jest dobrym zabezpieczeniem dla kwoty kredytu.

 

Trzeba dowiadywać się indywidualnie ale nie ma rzeczy niemożliwych ;)

 

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że gadanie to nasza specjalność :hug:

 

A Ola niech się juz szykuje na mój najazd zamówieniowy

Niech tylko będę mogła juz planować Nowy Domek to roboty jej nie zabraknie

A po Twojej opinii taki FACHOWIEC to skarb !!!!

 

 

bez kitu trafił nam się skab, wiec trzeba z tego korzystać :yes: :D

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu przybywam z opóźnieniem :hug:

Zaliczam spadek formy :( Powinnam podjąć parę decyzji budowlanych a jakoś nie mam weny :(

 

Gratuluję zalania stropu :wave: Bardzo się cieszę że pogoda jest dla Was łaskawa:yes: Oby tak dalej - trzymam mocno kciuki!

 

Zakupy świetne jak zawsze :D Łóżeczko Julci BAJECZNE :jawdrop:

 

Uściski :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...