Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Najważniejsze w życiu są dwie rzeczy :) buty i łóżko, bo jak nie chodzimy w butach to śpimy, a przy taaaakim łóżku szkoda inwestować w buty :lol2: no samo łóżko jest bajeranckie, a patrzeć na tą mała uśmiechniętą buzie aż miło :) a nasza Karola to chyba jest wiatrem napędzana :yes: ogarniać tyle spraw jestem pełna podziwu :)

u Ciebie widziałam zdjęcie lustra w ramie, chyba nawet podobne, wiec wklejam pokazowo i zamysł mi sie ogromnie podoba, efekt powalajacy już od wejscia :D:cool:

tumblr_mfb5yh21EA1rrbmg3o1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej lanvinka no wkleiłaś to samo zdjęcie :lol2:

Nadal chce by tak właśnie wyglądało :yes: Jutro będę wyceniać :D

 

Mówisz, brz butów się obędzie ?!?! :D

Mogłaby chociaż spać w tym cudnym łóżeczku do 7.00 :rotfl:

 

Buziaki, pozdrawiam :bye:

 

 

Cześć admete :)

CIesze sie,zę Ci się podoba :yes: :hug:

 

 

 

Hej Ślężaneczko :hug:

Spadek formy, normalna rzecz ja też zawsze to zaliczam, przy każdej budowie ;) Ale potem stan przechodzi i wraca energia z podwójna siłą :D

Będzie dobrze kochana, czasami tzreba dać sobie chwilkę ;)

 

Buziaki wilekie i trzymam kciuki za szybki powrót do formu i same trafne decyzje :hug:

 

 

HON-AR Julcia naprawde jest zachwycona łóżeczkiem, z tych emocji to albo dzisiaj padnie w 2 minuty albo dłuuugo nie zaśnie ;) :lol2:

Pozdrawiam serdecznie!!!

 

 

 

Doranna wiadomo jak to jest .... dzięi swoim dzieciom czasami spełniami własne marzenia ;)

Julcia jak skończyła 14 miesięcy wylądowała w takim mini normalnym łóżeczku, bez barierek... 70 czy 80 x160 wiec jest przyzwyczjona do wiekszego a chyba lubi wielekie łóżka po mamusi :lol2:

No i łózko tak cudne ,zę będzie korzystała z niego przynjamniej kolejne 10 lat :rotfl:

 

:bye:

 

 

Hej karolku :)

Dzięki :D :D :D

 

 

MarJelko oby Twoje słowa były prorocze i Julka spała w tym swoim królewskim łożu chociaż do 7.00 :lol2: no dobra ostatnio taka masakra,ze bedę zadowolona z 6.30 :D

buziaki :hug:

 

 

B]Madziulka[/b] no ja nie wiem czy nie będę czasami łożka Julki podkradać :D

No chociaż na 15 minutową drzemkę :p

Buziaki :**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia, no i jak moja pierwsza, najmłodsza i najwazniejsza klientka?:hug: Trzymam kciuki za spokojną noc, piękne sny w nowym łózeczku, no i zebyscie spali do ....8.00:D a co:D

Dziekuję wszystkim za miłe słowa na temat łózeczka. One sie należą własnie Karolci za pomysł, projekt i wizjonerstwo:D:yes:

noi troszeczkę dla mojego współpracownika-ze taki zdolniacha z niego:D

 

Saly, :hug:

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek::eek::eek:łóżko Julki cudniaste, widać,że kawał dobrej roboty. To ja obstawiam,że Julka nawet do 9 pośpi w nim:)

Super,że strop zalany, jeszcze dach i już pójdzie z górki.

Karola,krzesła już mam od soboty,zdjęcia zrobiłam też,wieczorkiem postaram się zgrać i wstawić,zaraz jedziemy na przedstawienie do przedszkola:)powiem,że są obłędne i cudnie wykonane, brakowało ich i teraz jest efekt,muszę kupić jeszcze przynajmniej 2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

witam się u Ciebie:welcome: chociaz podglądam od dawna:D bije tyle pozytywnej energii z Twojego dziennika że przychdze się 'naładować' od czasu do czasu:wave:

 

łóżeczko jest prześliczne ale ten blond aniołek na łóżeczku z usmiechem cudnym jest po prostu bezkonkurencyjny!!!

aż tryska radością - miło na takie widoki patrzeć..

śliczny domek w Twoim wykonaniu, powinnaś firmę otwierac, bo predyspozycje masz idealne:D

pozdrawiam serdeczne, podglądam Twoje zakupy i poczynania budowlane i okołobudowlane, życząc radości i zadowolenia i oby efekty były tak wspaniałe, jak do tej pory:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anso dzięki :hug:

Stół wrzuce w przyszłym tygodniu ;) :yes:

 

Pozdrawiam :bye:

 

 

Hazelko :hug:

Julka pospała prawie do 7.00 wiec jak na ostanie schizy i pobódki 5.20 -5.40 to Twoje łózko czyni cuda :lol2: :lo2:

 

A o 7.00 jak nigdy nie chcviała wstawć tylko przygarneła do łożka tatusia i tam się bawili kolejne 20 minut :eek:

Uwielbia łóżeczko aż jestem w szoku,ze 2 latek może tak reagowąć na łóżeczko!!!

 

Olunia Ja Twojego Hubertusa mam już z MISTRZA :D

Ty rewelacyjną i ogromną prace odwalasz!!! Ogarniecie tego wszytkiego, dopilnowanie wszytkich szczegółów, rysunki.... naprawde wspołpraca z Toba to przyjemność! :yes:

 

Daltego machnełam Ci dzisiaj jeszce raz maila z mega listą zamówień, wymiarami.... itp.

I juz nie moge się dpoczekać dostawy :lol2:

 

Buziaki wielkie :hug:

 

 

 

cd. nastąpi, biegnę na spacer, bo dzieciątko ciagnie mnie za rękę, dosłownie :p

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karola:)

Przeważnie siedzę cicho ale po sesji zdjęciowej Nowego Duziego Łóśka muszę: przepiękne jest... Już widzę jakby się mojej Średniej podobało...:)

Gratuluję owocnej współpracy z forumową koleżanką:)

 

ps. a Julka - cudo!! Dawno jej nie widziałam i z niemowlęcia wyrosła na sliczną pannę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karola- łózko malej świetne, pieknie wykonane .. sama nie mialabym nic przeciwko takiemu dla siebie:D

 

a w sprawie Twojego stolu.. cala noc nad nim rozmyslałam, bo piekny, niezla firma , cena też zachęcająca:yes:tylko ten kolor:(dla mnie jednak za ciemny- :bash:gdyby to byl orzech amerykański:rolleyes:ewentualnie dąb .. bo u mnie takie kolory drewna som.. to juz byłby moj .. a tak .. masz rację, nie można wprowadzac nie wiadomo ilu kolorów drewna bo robi sie misz masz.. ale pomyślałam sobie, że skoro forumowa koleżanka robi takie piękne rzeczy to może u niej zamówię stól:yes: a na Twój na pewno znajdzie się niejeden amator..:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko jak ja bym chciała :lol2:

Wiesz ja to najchętniej wyprawiłabym cała Wielkanoc 2013 w nowym domku ;) :D

Pewnych rzeczy nie przeskocze i to już doskonale wiem :yes: ;)

Ale chociaż na rzęsach miałabym stawać to od 1 sierpnia będziemy w nowym domku :yes:

Ja musze chociaż miesiaca wakacji zaznać na nowych włościach :D

 

 

Hej Lukarna :hug:

No daawno Cię nie widziłam ... prosze sie odzywac ;)

łożeczko jest super, fajne i dla 3 latki i dla 13 latki ;) bardzo jestem zadowolona, ale to juz wiadomo ;)

Pozdrawiam serdecznie :bye:

 

 

Fra hej :)

Stół to wazny elemet domu/ wystroju i trzeba być przekonanym co do jego wyboru :yes:

 

Hazelka głównie bedzie się trudnić, robieniem pieknych stołów jadalnianych wiec napewno znajdziesz w jej ofercie coś cudnego i nadal korzystnego cenowo :yes: :)

 

Pozdrawiam :bye:

 

 

Adriado witam!

Lampy kupione ( i juz zreszta zwrócone ;) ) przez internet.

Zorientowałam sie troche za późno ,zę te z pojedyńczym paskiem maja zaledwie 10cm wysokości :sick: dla mnie za mało ....

Wiec oddałam je zanim do mnie fizycznie dotarły, niestety nazwy firmy nie mam zapisanej nigdzie... :no:

Pozdrawiam

 

 

Lucka cześć :)

Kobieto na chwilę przed przeprowadzką! Zazdroszczę Ci baaardzo! :yes:

Ale pozytywnie i tzrymam kciuki :)

 

Pozdrawiam cieplutko :hug:

 

 

Olcia U. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana w takim razie kciuki trzymam za przeprowadzke w terminie :hug: ale widzac tempo w jakim budujesz to sie nie martwie :cool:

 

Będę datę pamiętała bo to dzień moich urodzin:D dobrze, że jeszcze z 2 z przodu :lol2:

 

3 nie taka straszna:lol2: pamietaj ze zycie zaczyna sie po 30 :lol2::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja dopinguję i trzymam kciuki za jak najszybszą przeprowadzkę :-)

Poszłam nawet o krok dalej

Ja obstawiam ...............CZERWIEC !!!!

 

Może małe zakłady będziemy tu robić ???

Przy Karolinki doskonale przygotowanym i pilnowanym grafiku nie ma mowy aby coś się opóżniło:no:

Chyba że czynnik ludzki nawali ale wiedzą że wtedy Karolka uwie takiemu głowę !!!!!:p

 

 

Pozdrawiam i trzymam kciukasy za pogodę :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...