Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

garzim hej :)

Jak pojawi się już dach to rzeczywiscie domek, nabierze kształtu :yes:

Teraz nareszcie nadchodzi taki czas kiedy każda niemal wykonana praca to duży krok na przód :)

Marzec bedzie ważnym miesiącem, bo w marcu ma być zrobiony i dach i wstawione okna i instalacje.... wiec sporo ważnych elementów.

A od kwietnia ruszą tynki, wylewki a potem... wykończeniówka :D

 

Wiesz ten mój ghost nie przyszedł :no:

Musze zamówić, raz jeszcze w innym sklepie :(

 

:bye:

 

 

Madziulka hej :)

Kochana nadchodzi wiosna więc to odruch bezwarunkowy,że chce sie tak bardzo żyć,ze można góry przenosić ;) Ja kocham ciepło, słońce i strasznie mi tego zimą brakuje.... jak wszytkim zreszta ;)

Madziu w marcu będzie i daszek i okna :D tak się cieszę :yes::cool:

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosi szkoda,ze nie trafiłaś na domowe perełki w Krakowie :(

No ale czasu nie zmarnowałaś i i tak się obkupiłaś :lol2:

 

Kochana ciesze się,ze kupiłaś płyteczki :yes:

Super,że i śliczne i w korzystniej cenie :hug:

Powiem,Ci że ja sobie nie wyobrażam kupowania wszytkiego na ostatnią chwilę :no:

Wiesz i tak na konic trzeba dokupić tysiąc drobiazgów, wiele rzeczy nie mozesz kupic wcześniej, dobrać itd... wiec na końcówce i tak jest sajgon, pomijam fakt samych wykonawców, podejmowania dziesiatek decyzji każdego dnia... więc dla mnie wcześniejsze zakupy to podstawa :yes:

 

Za buziaka dzięuję :D :hug:

Buziaki przesyłam i namawiam do kolejnych kroków zakupowych już teraz :p

Poza tym co z tego,ze okien nie masz ;) ja do pierwszego domu kupiłam sofy na etapie fundamentów :rotfl:

 

:hug:

 

 

 

lucka kochana Ty juz tym tempem nie przesadzaj ;)

Poza tym kolejny domek idzie zawsze szybciej :yes:

Buziaki wielkie i Ty narazie jestem pewna ,ze będziesz się delektować mieszkaniem w swoim pięknym domu :D

:bye:

 

 

 

monia hej :bye:

 

anakris hej dzięki kochana :)

No teraz mam nadzieję,że każdy kolejny etap bedzie "budynek" udomawiał ;)

:bye:

 

 

isa99 no na konic dnia powinna być wiecha :lol2: ale na budynku głównym wić sie nie liczy :p

Na garażu więźba rusza od jutra ;)

:bye:

 

 

ślężanko no tak jak pisałam marzec ważnym miesiącem, ale jak o tym myślę, to w zasadzie każdy następny miesiąc będzie ważny... bo coraz wiecej będzie się dziać :lol2:

Uwielbiam to :)

Ale teraz czekaja mnie intensywne miesiące .... oby wszytko się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Anetko :)

Na szczęście wszytko idzie ładnie do przodu :yes:

Początki podejścia do budowy domu nr 3 były ciężkie :sick: wywalony wykonawca, zmarnowany czas i częśc materiałów... no ale , na szczęscie to były złe dobrego początki ;)

 

Teraz dobre ekipy, od kilku dni super pogoda i odrobina doswiadczenia bardzo nam pomagają :)

 

Mam nadzieje,ze wszytko się uda i będę mogła w wakcje już zapraszać na kawusie w gotowym domku i ogrodzie ;)

 

Pozdrawiam :bye:

 

 

 

Dzięki Martusia :)

Ja jeszcze do Pana nie dzwoniłam :no: ale się za to musze zabrać :yes:

Weekendziuk upłynął rodzinnie ;)

W sobotę i niedzile już od 9.00 zaliczalismy basen z Julką ;) radość wielka, a w naszym spa niewile ludzi :lol2: no bo kto normalny o tej porze w weekend śmiga na basen :p

 

Wiec kilka rodzin z innymi małymi, rannymi ptaszkami :D no i kilku seniorów, spokój, wolne sauny , jacuzzi i dużo miejsca w basenach ;)

 

W sobote po południu pojechalismy do moich ordziców troche im pomóc, bo maja taki sajgon remontowy ,ze szok :sick:

Zrywane stare dębowe podłogi, stolarze przyjeżdzaja i układają na nowo, malowanie, wywalanie części mebli, przenoszenie, układanie no normalnie CYRK ;)

 

A wczoraj na popołudnie pojechaliśmy z Julka moim bratem i jego dziewczyną do Kazimierza , standardowo Herbaciernia u Dziwisza, obiadek w "Siwym Dymie" jednym słowem mały relaksik......

 

A juz dzisiaj na popołudnie mam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaką listę zadań ;) wiec koniec laby :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie trochę,ale na chwilkę wskoczyłam do Ciebie i widzę że jeszcze troszkę i będziecie na etapie wykończeniówki :yes:wtedy to dopiero będzie się działo,muszę zamówić sobie dużo szczęk bo będą mi co rusz spadały na podłogę :D a u nas też robota wre zlikwidowaliśmy kafle z tarasu,bo chcemy na tarasie granit (jak nas będzie stać) i malowanko dolnej i górnej kuchni :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...