Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

isa99 kochana Ty poprostu wiesz lepiej co sie dzieje na mojej buidowie niż ja :lol2: albo masz jakieś przecieki od mojej ekipy :cool:

Buziaki :hug:

 

 

admete hej :)

Agusia ja kupiłam taka, jakiś czas temu na West. ;)

 

http://img607.imageshack.us/img607/7182/esho066ww26ogbes1.jpg

 

Kochana mam nadzije,ze ekipy nie zawiodą, pogoda nie nawali i Twoja mina nie będzie się zmieniać ;) :lol2: :hug:

 

 

Ślężaneczko dzięki :hug:

Dzisiaj dekarze wieźbowi się z nami pożegnali to była krótka ale jaka owocna znajomosć :lol2: :rotfl:

Wiesz po raz pierwszy będę miała najpierw dach ( przynajmniej jego część ;) ) a dopiero potem okna ...

Za pierwszym razem mieliśmy docieplenie zewnętzrne, okna, a więźba sie robiła :rotfl: szaleństwo... teraz czuje się troche dziwnie :eek: ;)

 

Buziaki wielkie :hug:

 

 

madzialena_lublin witam serdecznie!

Dzięuję, bardzo mi miło :)

Może głupio to zabrzmi, ale to dobrze,ze zdjecia nie są aż tak dosłowne i nie wszyscy są w stanie od razu wiedziec gdzie domek jest ;)

Bo wolałabym się aż tak z tym nie obnosić ;) :no:

Pozdrawiam serdecznie :bye:

 

 

Madziulka Ty się nie możesz doczekać... ja tez ale równie mocno zaczynam się go bać :eek: :lol2:

Co tam kochana u Ciebie ??? Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Domek nabiera kształtów- cieszy oko:yes::yes:

Pytałaś co u mnie.....tak jak Ty cieszę się z wiosny, bo powoli wychodzę z mojego kokonu kury domowej :lol2::lol2: Chce mi się żyć:yes::yes:

U nas będzie teraz ogród na tapecie, więc też będzie coś do myślenia, planowania :yes::yes:

Cieszę się ogromnie na spotkanie, choć ja to teraz takie "nudne życie" prowadzę, nie to co Wy:D:D:yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isa99 hej :)

Wiesz z terminami i planami różnie bywa.

Pogoda potrafi mocno popsuć plany, a czasami pozornie błahy dzień czy dwa poślizgu potem powóduje 2-3 tygodnioew opónienie...

Ja staję na rzęsach żeby wykorzystać każdy dzień :yes: jezeli jest to możliwe łączę prace kilku ekip i dzięki temu zyskuje się dużo czasu który jest bezcenny ;)

 

Także teraz np: udaje się z częścią prac lecieć szybciej, potem coś się przeciągnie.... ważne żeby ostatecznie termin wyszedł zadowalajacy ;)

 

:hug:

 

 

Magdzińska mówisz zacznie się akcja ogród :cool:

Wiem,ze sporo pracy macie, kiedyś móiłaś o tym,ze trzeba bedzie najpierw troche rzezcy pobudowlanych jeszcze wywieźć... ale wiesz jak potem bedzie wszytko cieszyć :) Jaka będzie metamorfoza ?!?! Musisz robić zdjecia "przed" i "po" jak w tym programie :lol2: "Dom nie do poznania" zrobisz akcję "Ogród nie do poznania " ;)

 

ja się akcji ogrodowej boję, bardziej niz budowlanej :eek:

 

Buziaki wielkie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tosiu :)

Mi też podoba się taka podbitka :yes: :p

Ekipa ją bardzo starannie zrobiła teraz na to pójdzie styropian 2cm, siatka, klej i tynk :)

Ale to dopiero będzie akcja po weekendzie majowym ;)

 

Bardzo bym chciała część lata spędzic juz w nowym domku :cool:

 

Buziaki :hug:

 

 

anakris prosze sie tu z koleżanki nie nabijac ;)

Az tak domek się nie zmienił :lol2: ale bardzo bym chchiala ,zeby sie zmieniał jak najszybciej :D

Buziaki wielkie przesyłam i już teraz zapraszam na sierniową kawusię ;) :D

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko ale ja nie miałam w zamiarze się z Ciebie nabijać, ale jak wczoraj rano wchodziłam na Twój wątek to dachu nie było /no może jakieś zaczątki/ a wieczorkiem bach i prawie cały dach, to jak się tu nie dziwić:eek::D

 

Za zaproszenie na kawusię bardzo dziękuję i jak będę w okolicach Lublina /a jeszcze nie byłam/, to oczywiście że Cię odwiedzę, ale do Nowego Sącza również zapraszam, miłego popołudnia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry rajdowcu:lol2:

U nas jeden kontener odjechał -500 zł w plecy:(, czeka nas jeszcze kilka ;) Po świętach przyjeżdza mój tato więc praca zacznie się na całego:yes:

Trzeba wyciąć jabłonkę ze środka ogrodu zanim soki puszczą:D

Karolka miałaś pokazać jaki stół planujesz, ja pamiętam:yes::D:D

Ja nie mam kasy na swój, ale już o nim myślę:lol2::lol2:, i na chwilę obecną mam ochotę na te toczone nogi, do tego jakieś nowoczesne krzesełka :D

Marzyć można prawda (nawet jak pieniądze muszą iść na co innego, GRUZ:bash::bash:)

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z organizacją też jest bardzo dobrze, natomiast jeśli chodzi o pozostałe to http://emotikona.pl/emotikony/pic/0vomit.gif

jak mam liczyć na innych to mnie krew zalewa

ja mam umówioną ekipę na kwiecień/maj, kupione cegły leżą już na działce, więźba gotowa leży u zaprzyjaźnionego górala, stal i porotherm kupiony i zapłacony czeka na tel na dostawę A JA DALEJ NIE MAM ZŁOŻONEGO PnB:bash::bash::bash:

bo Pan w gminie miał papiery przygotować na poniedziałek, w pn okazało się że nie dał rady - to na środę - dzisiaj środa - dalej nie ma bo Pan musi wyjechać, więc może na poniedziałek - chociaż szczerze wątpię

ja na razie jestem cierpliwa ale w końcu się wkurzę http://emotikona.pl/emotikony/pic/2pistolety.gif

a czas się kurczy

najpierw było go od groma, a za chwilę ekipa zjawi się na działce i bedzie samowolka budowlana :lol2:

Edytowane przez isa99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja też bym chciała bo czasami opadam z sil gdy juz zrobimy dwa kroki do przodu to znowu nam ktos kłody pod nogi kladzie i znow krok do tylu !!! Ale miło tak poczytac i jeszcze jak pogoda za oknem sprzyjajaca i słoneczko widac to az chce sie życ !!! Szkoda że zapowiadają brzydki weekend przynajmniej u nas :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Karolu! Wracam na FM po kilku miesiącach, odnalazłam Twój nowy dziennik rozmyślając, że pewnie jesteś w trakcie sprzedawania domu nr 2 (na tym skończyłam czytanie we wrześniu) i może masz już upatrzoną działkę na dom nr 3... A Ty mnie prawie wyprzedzasz! :eek: :lol2: Jesteś absolutnie nie do pobicia! :yes: Mi wszyscy wmawiają, że mam motorek w tyłku i czasem powinnam zwolnić, ale przy Tobie to ja żółw jestem :cool:

 

Wracam do czytania TWojego dziennika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karolka :hug:

Parę dni nie zaglądałam, a tu już dach :o

Zaraz będą okna i przy następnej mojej wizycie okaże się, że już się wprowadziłaś :rotfl:

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo się z Tobą cieszę :hug:

 

PS. Za każdym razem, gdy zaglądam na Westwing zastanawiam się, czy Karolka coś dzisiaj kupiła :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...