Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolka zdrówka życze lez i wygrzewaj sie tym bardziej że pogoda nie sprzyjająca jest i zimno bardzo szczególnie rankami !!! Chyba twoj organizm sie dopomina żebyś troszke zwolniła i pamietaj zdrowie najwazniejsze wszystko inne może zaczekac :yes:

 

Z okienkami i dachem toż to bedzie już najprawdziwszy dom i jeden z ważniejszych etapów za tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina gratuluje dalszych postępów, okna to już coś :) Teraz z górki. Właśnie się po raz któryś przedzieram przez Twój stary dziennik :cool: tzn drugi , bo stary to on nie jest :) Powiedz mi czy lampa w sypialni dawała dobre światło ? Czy będzie się nadawała nad stół w jadalni ? Jakie miałaś lampki na stolikach nocnych ? :) I co to za śliczna biała konsolka w salonie ?

 

Nawet nie myślę, jaki będzie ten 3 dom, skoro już drugi był taki, że szczęka opada !!!

Edytowane przez Milena7770
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariomili hej :)

No wiesz, ja wprawdzie lubię atrakcje ;) ale te szpitalne mogłabym sobie już darować :rolleyes: W końcu miałam nadzije,ze limt szpitalno- operacyjny w swoim pierwszym świerćwieczu wyczerpałam :lol2:

 

 

Tosiu

Ja jestem o zrobienie stołu u Hazel wood spokojna :yes:

Naprawde nasza Ola ma super fachowców :yes: Także pod koniec czerwca przyjedzie do mnie pieny stolik :D

Ale wcześniej bo na koniec kwietnia będę miała pozostałe meble do pokoju Julki :D

Szafę, cudny regał, skrzynię nazabawki i stolik :wiggle: szczegóły dogadane, poprawki wprowadzone dostałam już wizualki mebelków takich o jakie mi dokładnie chodziło i zaczynają się robić :wiggle:

 

Bardzo sie cieszę ,zę Ola założyłą firmę, bo mega fajnie mieć miejsce w któym można zamóić wymyślone przez siebie meble, gdzie nasze pomysły, oszlifowują profesjonaliści :rolleyes:

 

 

Takze ja namawiam, zamawiaj u Hazelki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakris niestety to prawda,ze choroby pojawiaja sie w najmniej odpowiedniej chwili :sick: z drugiej strony chyba na chorowanie nei ma dobrego momentu :rolleyes: więc niech te choroby sie tzrymaja od nas wszystkich z daleka :mad:

 

Wspołczuję choroby córki :( :hug:

Ile ma lat ???

 

 

Mamm nadzieję,ze prognozy móiące o tym,ze to ostatni tydziń zimy i od wtorku znowu będzie ponad +10C są prawdziwe, bo wszytkim przyda sie wiosna, słońce i energia, którą ze soba niesie ;)

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

 

emiranda hej :)

Alu wiem,ze żartó nie ma , dlatego leże grzecznie i sie wygrzewam, wraz z chorobą przyszło do mnie jakieś osłabienie i mam wrażenie ,ze od tego leżenia to jestem jeszcze bardziej zmęczona :eek: niecierpię bezczynnosci, niecierpię chorować.... a co gorsza obawiam sie,zę an tym jednym antybiotyku się nie skończy :sick: nadal mnie boli.....

 

Buziaki Alu :hug:

 

 

 

Tosiulku dziękuję :hug:

Dzisiaj wstawiania okienek ciąg dalszy :wiggle:

 

 

 

isa99 hej :hug:

Meluduje posłusznie,że leże w łóżku, stosuje się do zaleceń i niestety obawiam sie,ze tak szybko mi nie przejdzie.... w czwaretk kontrola i zobaczymy co dalej :rolleyes: oby nie szpital :bash:

Pozdrawiam cieplutko :bye:

 

 

Venusko cześć kochana :)

Wiesz jak jest, jak chce jeszcze w lipcu zamieszkać to musimy zapierdzielać ;) :lol2:

:***

 

 

sylwiam dziękuję :hug:

 

 

Nelciu dzięki ogromne!!! :hug:

 

 

mal26 dzięi kochana :)

Dzisiaj montaż okien na piętrze, juz nie moge się doczekać :rolleyes: nawet nei moge pojechać, zobaczyć, dopilnowac :bash:

No ale Artur machni emi fotorelację :D

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZUZIU mój organizm to niech się lepiej nie wygłupia ;) bo ja sie jeszcze nawet nie rozpędziłam :eek: dopiero teraz najbliższe miesiące to będzie maraton :rolleyes: No nic, musze sie szyko wyleczyć, by móc działać! wiec motywacja jest, grzecznie leże w łóżku i załatwiam co się da mailowo, telefonicznie...., zaocznie ;)

 

Ciesze sie,ze na koniec tygodnia będziemy mieli SSZ :)

 

Kolejny tydziń upłynie pod hasłem INSTALCJE a w kolejnym TYNKI :D

 

Pozdrawiam cieplutko :bye:

 

 

 

*Kasiu* dziękuję bardzo :hug:

TO fakt ,ze dopiero przy Julci widać wielkość okien :)

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola bardzo dziękjuę, za życzenie zdrówka dla córci /13 lat/, mam nadzieję że w końcu antybiotyk zacznie działać, bo tak jak u Ciebie, jest kiepsko:sick:

 

Ale Ty nie daj się tej chorobie i na razie wypoczywaj, a tak swoją drogą jak oglądasz takie sprawozdanie z budowy zrobione przez męża to serce Ci rośnie i podejrzewam , że zaraz Ci będzie lepiej:yes:

 

Domek prezentuje się suuuuper, okna, dach i za chwilę SSZ, gratuluję postępów:wave:

 

Jak piszesz o tej elektryce na działce to od razu mi się przypomina jak my nie mogliśmy mieć telefonu stacjonarnego a tym samym i internetu już w domku kiedyw nim zamieszakliśmy mimo, że kabel był przy ogrodzeniu:bash: TP nie widziała możliwości podpięcia, chora sytuacja czekaliśmy ponad 4 m-ce, aż w końcu sami się za to wzięliśmy i się udało, to taka nasza rzeczywistość, szkoda gadać:mad:

 

Pozdrawiam i jeszcze raz zdrówka życzę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!! no okna sa piekne!! ogromne!! moje okna juz zamontowane i niestety przy montazu mojego 4 m HS-a pekla szyba:bash: ale bez problemu wymienią,narazie jest z rysa w rogu ale sie trzyma! ja dzis mialam mętlik z elektryką, masakra !!! już musisz wiedzieć gdzie jaka lampeczka stanie!! no ale ważne że do przodu!! bardzo jestem ciekawa jak zaaranżujesz salon, przy tych przeszkleniach bo moj salon rowniez jest dość przeszklony i nie wiem jak to ugryżć!! Póki co trzymam kciuki za pogode i czekam na twoje nowości:) Pozdrawiam :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu, nie jest tak źle, czytając Twój grafik dochodzę do wniosku, że mam identyczny :cool: Tyle że ja liczę na przeprowadzkę w sierpniu, ale gdyby to był mój trzeci dom, to też bym pewnie stawiała na lipiec ;) No i mi jeszcze daleko do zamawiania mebli, a Twoje już się robią! Możesz podesłać mi stronkę do sklepu hazeleyes?

 

Piękny efekt okienny :) I jak fajnie, że nie robiłaś żadnych podziałów, to by zepsuło cały efekt.

 

Zdrówka Ci dużo życzę i szybkiego powrotu do budowlanej formy :hug:

Edytowane przez Aggula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivi Pan akrobata to pan dachowiec ;)

ALe też jak ich widzę to serce bije mi szybciej i bynajmniej nie ma to nic wspólnego z zauroczeniem ;) :lol2:

Pozdrawiam serdecznie :hug:

 

 

Tosiu może chociaż ona będzie miałą jakiś dar ogrodniczy, bo u nas w rodzinie ciężko w tym temacie :sick: ;)

Buziaki :***

 

 

Aggulka wiesz z tym moim grafikiem i lipcową przeprowadzką też jeszcze nic nie wiadomo :no:

U mnie zmienia się jak w kalejdoskopie.... :rolleyes:

Najpierw mieliśy zacząć budowę koniec marca, pocżatek kwietnia... wtedy pzreprowadzka przy dobrych wiatrach na Święta Bożego Narodzenia ;)

Potem pojawił się plan zrobienia stanu zero i kontynuacja na wiosnę.... wtedy przeprowadzka w okolicach listopada ;)

Ostatecznie zaczeliśy dość późno i pogoda kilkukrotnie nas wstrzymywała... ale ostatnich dni listopada wszystko ruszyło no i dzięki budowie zimą pojawiła się szansa lipcowej przeprowadzki :wiggle: ale jak wyjdzie, czy teraz nie będzie jakiś wpadem , poślizgów, nigdy nie wiadomo :no:

Samam wiesz łatwo złapać poślizg, trudniej z niego wyjść i nadrobić ;) No ale mam nadzieję,ze się uda :yes:

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anso hej :)

Bardzo Ci dziękuję :hug:

Wiesz na marne pocieszenie powiem, że ja tez mam jedno okno do wymiany :bash:

Uszkodzona, właściwie pęknięta rama drzwi pzresównych na taras :sick: W tym tygodniu tak zostaje, w przyszłym wymontują całość otworu i przywiozą nowe :rolleyes:

 

No z elektyką tak juz jest, dlatego dobrze mieć juz jakiś zamysł wnętrz ;) ale wim ,ze nie jest łatwo wszystko przewidzieć :no:

 

Przeszklenia uwielbiam ... ale nie polepszają ustawności pomieszczeń ;)

 

Pokaż kochana swoje okienka, bo pamiętam,ze mało być ich dużo i mały być BOSKIE :rolleyes:

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakris tzrymam kciuki za zdrówko córki :hug: MUSI BYC DOBRZE!!!

 

Bardzo się cieszę, że udaje się wstawiać okna, że dach powoli pokrywa się dachóweczką :yes:

Dzięki temu będzie można spokojnie dokańczać instalacje i ruszyć z tynkami.... wyedy nawet jeżeli temperatury spadną mozna działać przze chwilę z nagrzewnicami ;)

 

Z Telekomunikacją polska też melisy przejścia przy pierwszym domu :bash: taka sama parodia, jak u Was....

 

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...