Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Karolka ty sie trochę oszczędzaj:yes:, zdrówka dużo życzę. Jejku jak dom pięknie wygląda z dachówką i oknami:jawdrop:. Ja uwielbiam takie wielkie przeszklenia, z myciem ich trochę gorzej ;). Ale efekt wszystko rekompensuje. Teraz dopiero doczytałam, że przez tyle czasu musieliście sobie radzić agregatem:bash:. Więc ciesze się, że wam prąd podłaczyli. Julka jak zwykle super wygląda z tymi kwiatami, jak każda kobieta je uwielbia. Pozdrawiam:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Karolka jak tam zdrówko dzisiaj , Juleczka malutka kobietka a taki wielki bukiet dostala :D

 

Karolinko jak znajdziesz chwilke to zaglądnij prosze do mnie mam tam pare dylematów m.innymi co zrobic zeby nie przesłodzic chetnie poznam twoja opinie , bo sadzac po kolorach łóżeczka i dodatków twojej córci to w podobnych kolorkach bedziemy urzadzac pokoiki !!!!:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Emilko :)

Dzięki zdrówko lepiej pod tym kątem,że od soboty tak silny atak jak wtedy się juz nie powtórzył :no:

Ale pobolewa mnie cały czas i napewno wyleczone te jajniki nie są :sick:

Jutro prawdopodobnie będę miałą wizyte u mojego lekarza i zobaczymy co dalej....:rolleyes:

Buziaki wielkie :bye:

 

 

ZUZIA hej :)

ZObaczymy co jutro powie lekarz, no ale na tym antybityku się nie skończy napewno :(

 

Kochana juz odwiedziłam Twój domek :yes: skrobnełam małe co nieco ;) Ale muszę na spokojnie przejrzeć, bo tyle juz naskrobałyście,ze :eek:

W każdym razie zapowiada się bardzo pzrytulny dom!!! A pokoje dzieci będą bajkowe :rolleyes:

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi :hug:

 

 

 

Madziulka dzięuję :hug:

No wiesz, ja w kwestii przyszłych wspólnych wnuków mam takie samo zdanie :lol2:

Więc jestem na TAK :D

 

 

Doranna hej :)

Dzięuję Ci baaardzo :)

Ja czekam na jutrzejsze popołudnie kidy to wszystkie okna bedą na swoim miejscu, no i brama garażowa ;)

Mimo,że do pełnego szczęścia bedzie brakowało drzwi wejściowych, ale te docelowe bedą montowane dopiero po wylewkach... czyli w drugiej połowie kwietnia... :rolleyes:

 

A ja juz czekam na elewację :lol2:

 

A brak prądu rzeczywiscie nie ułatwiał nam budowy, no ale juz jest i to najważniejsze :D

 

ściskam :hug:

 

 

 

Hazelko wariacie :lol2:

Strusia odmieniełaś poprawnie :rotfl:

Jutro wizyta lekarska i będzie wiadomo co i jak ;) Drugi antybiotyk na bank, byle tylko w takbeltkach w domu, a nie dożylnie w szpitalu :sick: nie.... no nie biorę tego pod uwgę :no:

 

Buziaki producencie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej od jakiegoś czasu przeglądam forum i trafiłam na sąsiadkę - ja też z Lublina. To mój pierwszy post tutaj, ale uznałam, że muszę się zarejestrować, aby napisać Ci jak bardzo Was podziwiam, że zdecydowaliście się na trzecią budowę. My z mężem nawet nie zaczęliśmy a już mamy dość - przeprawa z niekompetentnym, nierzetelnym a przede wszystkim zupelnie niepoważnym biurem projektowym (mimo że z polecenia) odebrała nam całą radość z decyzji o budowie swojego domu. Nie wiem jeszcze w którym miejscu na forum mogę przestrzec uzytkowników przed tym "pożalsięboże" architektem.

W każdym razie dzis (podobno, bo już mu w nic nie uwierzę) zostały zlożone dokumenty o pozwolenie na budowę. Jak tylko ją otrzymamy chcemy ruszyć z budową. Aż strach sie bać co nas jeszcze może czekać.

Będę do Was zaglądała. Jesteś kopalnią inspiracji a w dodatku mam chyba podobną wizję wnętrz. Zdrówka życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karolinko pozdrowienia :hug: z zasypanej małopolski :sick: ale na lubelszczyznie tez podobno nie za fajnie dlatego przynosze troszeczke wiosny, bo ja juz na ten snieg patrzec nie moge :mad:

 

http://img521.imageshack.us/img521/462/images1qih.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ale domek z oknami juz pieknie wygląda i dziury nie strasza tylko to mycie kiedys...:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...