Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Karolcia chyba za pózno przyszłam:(:(

Krzesła i białe i czarne piękneeee!!!!:yes::yes::yes:

Jeśli planujesz jasne podłogi, tak jak chyba już pisałaś, w większości jasne ściany to ja bym wzięła czarne- jako taki fajny akcent:D:D

A czy one mają skórzane siedlisko??? Bo ze zdjęcia nie moge dopatrzeć? :p

Zresztą co ja tu pisze, Ty już pewnie złożyłaś zamówienie- ciekawa jestem jakie zamówiłaś:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karola nie wiem czy już zamówiłaś....ale mnie one bardzo podobają się na tym zdjęciu z inspiracji :yes:

Jeśłi planujesz czarny blat to będą fajnie z nim grały w całym jasnym wnętrzu.

Są drogie to trza je wyeksponować :p - żartuję

 

Podasz mi namiar? Chciałabym te hokery zobaczyć :) - może do mojej kuchni by pasowały???

Przyznam krzesła są wyjątkowe :yes: - to nutka klasyki w świetnym nowoczesnym wydaniu

 

Dużo zdrówka :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja wpadam pierwszy raz :), ale już cofnęłam się do porzedniej budowy i dziennik dodałam do ulubionych ;).

Ale macie tempo i w jakim stylu. Bardzo fajne wnętrza: ciepłe i nowoczesne.

 

Możesz w wolnej chwili na prv podszepnąć, gdzie szukać takiego biokominka ? Bardzo fajny i w dość fajnej cenie :)

 

Nie wiesz, gdzie można obejrzeć jakieś fajne biokominki w Lublinie?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez konwalia31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzięi ogoromne za głos w sprawie, super,ze mozna na Was liczyć :hug:

 

Mi baaardzo podobaja się i czarne i białe :yes:

Białe są napewno "bezpieczniejsze" mozna łatwiej zaaranżować przy nich wnętzre, a tak pewnie będę musiała się ciut gimnastykowac ale przecież przy Waszej pomocy to będzie pikuś ;) :hug:

Jeszcze jakiś czas temu nie zastanawiałąbym sie sekundy i brała białe w ciemno.... :yes:

Ale białe krzesła teraz ma każdy, są wszędzie i są piękne!!!! żeby nie było ;)

 

No i tak sobie myślę,ze ja sie zakochałam w tych krzesłąch sądząc że wyboru nie mam i muszą być czarne, i mimo,ze takich napewno nie planowałam pokochałąm je szaleńczo i chyb aprzy nich właśnie pozostanę, bo łączą one dla mnie w sobie klasykę i nowowczesność a czerń dodaje im takiej tajemniczości :rolleyes: i nutki elegancji.... czyli będą CZARNE KRZESŁA ;) :lol2:

 

Do wyboru była biel, czerń i takanina w kwiaty....

 

Krzesła będą w skórze :yes:

 

sylwiam, Saly, ivy17, emiranda, Magdzinska, admete, lucka6, dzięi ogromne :hug:

 

Ola.U bardzo mi miło Ciebie goscić, Twój domek podziwam od jakiegoś casu z ukrycia :oops: i z doskoku ( totalnie jestem w tyle, ale raz na jakiś czas z przyjemnośicą z grubsza nadrabiam ;) ) :oops: ;)

 

Jak widzisz staneło na czarnych krzesłach :rolleyes: i mimo ich obecnosci i tak musze jakimś cudem sprawić żeby było przestronie i jasno..... ehhh będzi epotzreban pomoc FM :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konwalia31 witam serdecznie :)

Bardzo mi miło :yes:

Nie ma sprawy napiary na stronkę z kominkami podeślę ale mam ja w kompie męża, wiec spróbuję wieczorkiem :yes:

Niestety nie widziałam "na zywo" w LBn żadnych fajnych biokominków :no:

Na stronce jest duzy wybór wiec mam nadzije,ze znajdziesz coś dla siebie :yes:

Pozdrawiam i zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą czarne krzesełka :wiggle:- mój faworyt:rolleyes::rolleyes::wiggle:

Tak jak pisałam wcześniej, czarne będą fajnym akcentem w Twoich jasnych wnętrzach,a do tego jak to świetnie określiłaś - jest w nich jakaś tajemniczość;)

One same w sobie są śliczne, stół teraz to będzie pikuś, tzn powinie być chyba jak najprostszy (może biały;)) żeby to krzesła były w centrum uwagi:rolleyes: Ale już Ty Karolcia coś super do nich dobierzesz!!:wiggle:

Życzę Ci oraz Twoje rodzince super weekendu!! Ja dziś jadę z małym na tydzień do rodziców:wiggle:

A kiedy będziesz miała dostawę krzeseł?? Będę czekać na Twoje fotki:rolleyes:

paa

 

 

P.S zapomniałam życzyć udanego spotkania z Saly!! Wykorzystaj ten dom na maksa, ile się da

A tak przy okazji, jestem ciekawa jak Ci się udaje utrzymać dom w dobrym stanie mając małe dziecko? Tego strasznie się obawiam, jak to będzie z naszym Kubusiem. Jak idę teraz na budowe to zawału chce dostać jak biega z młotkiem po mojej kuchni!!:) POzdrawiam

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzinska dziękuję :hug: naprawdę :*

 

Karolciu :hug: bardzo się cieszę że udało Ci się znaleźć krzesła dzięki osobie z fm :wiggle: Cena zabójcza, ale faktycznie jeżeli to aż taka choroba z nimi to też bym odżałowała. W końcu są ludzie którzy kupują zegarki po xx tysięcy zł, to czym jest krzesło za 2,5 ;)

 

Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się na czarne, bo czerń jest i klasyczna i elegancka :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/a/img152/5941/300lu.gif

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Magia forum jest niezwykła :-))))

Obcy sobie do niedawna stają się mega bliskimi znajomymi

Mającymi bardzo dużo wspólnych spraw i zainteresowań

 

Karolcia Z Arturem przyjęli nas po królewsku (pyszna lazania a stół zastawiony jak na weselu)

A swoją drogą mają bardzo ładny i praktyczny stół

Jeśli mają w innych kolorach to kupuję do do nowego domku :-))))

Program artystyczny przygotowany Więc i sporo zobaczyliśmy A ja mogę powiedzieć ze zakochałam się w Lublinie

Piękne klimatyczne stare miasto pełne cuuuudownych knajpek i pabów (oczywiscie zahaczyliśmy o jeden )

No i ZAAAAALEW !!!!!! coś czego chyba im najbardziej zazdroszczę !!!!!!

Dodam ze u nas w Łodzi jednym z większych zbiorników wodnnych jest jedynie moje oczko wodne w ogrodzie ....więc na widok większej wody oszalałam :-)

Wielkie Buziole i Pozdrowienia

Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne spotkanie :) a ciasto genialne, super że dzięki fm można podziwiać taką znajomość :) W Lublinie osobiście nie byłam, ale widzę że bajeczne miasto a zdjęcia macie w pięknym ciepłym, słońcu :) to chyba ostatni ciepły weekend tej jesieni ... Pozdrawiam dziewczynki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kochane :hug:

 

Dzięi ogromne :)

 

Weekend był naprawde bardzo udany a to za sprawą super towarzystwa, no i pogoda też nam sprzyjała :cool:

 

 

Buziaki Wam wielkie zostawiam i jak tylko się troche ogarne ze swoimi dzisiejszymi sprawami to postaram sie do Was wpaść i poczytać co u Was :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten rodziców wolny internet, nie widziałam fotek buuu A z tego co pamiętam, jest czego żałować- boście obie ślicznotki :D:D

Faktycznie- super sprawa, że poznałyście się przez forum i to nadal "trwa":yes::lol2::lol2:

Saly można spytac, czy dom już sprzedany, czy nadal Wy się nim cieszycie?

Karolcia życzę wytrwałości w pakowaniu i przeprowadzce, bo to chyba ten tydzień?:p Ty już masz taką wprawę, że pewnie migiem to załatwicie :D

:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...