Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Cześć Karola, czyźbyś wśród katalogów collins&company miała? Właśnie dzisiaj odebrałam swoją tapetę z katalogu monaco. Jeśli nie oglądałaś go to zajrzyj bo pamiętam że właśnie dużo połyskliwych kremów było.

A tak przy okazji, podczytuję dziennik i pełna podziwu jestem:). Tempo działania masz dziewczyno zawrotne:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak dobrze,że ja Was mam :hug: :hug:

 

Doradzajcie, bo zgłupiałam z tą tapetą i sama nie udzwignę tematu :no:

 

Ja mam zonka przez to łóżko.... nie iwem czy do tej szarości i tych ozdobnych gwoździków te z wzorami nie bedą "za bogate" :rolleyes:

Ale mówice,ze ok ??? :rolleyes:

 

 

 

Mam jeszcze jeden zonczek... co z oknami ????

Tzn. co w oknach???

Moje są specyficzne bo aż czrery... i narożne... zasłony odpadają!

 

Pytanie czy dać drewniane , szerokie, białe żaluzje ???

 

Czy delikatnie białe, dość mocno upięte, firanki , gładziutkie , przezroczyste.... karnisze wtedy zabudowane.... :rolleyes:

 

HELP!!!!

 

 

 

NO I CZY TEN WYBÓR MA SIĘ JAKOŚ DO TEPETY ,A JAK TAK, TO JAK ???? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia też jestem za jedyneczką;)

Ja w sypialni lubię firanki, delikatne, bez wzorków;) W całym domu mam białe żaluzje (do których przekonałam się po Twoim domku numer 2, tylko moje takie wąskie są;)) w każdym bądź razie, w reszcie okien żaluzje, a w sypialni jest gładziutka firanka (żaluzje zresztą też, ale ja mam blisko sąsiadów), ale główną rolę gra firanka, która powoduje że rano można się tam bez skrępowania przebrać, lub nago z mężem polatać:p:P

Jeśli zasłony odpadają to jestem za firaneczką (fajnie to wygląda u np. Oli U, czy Venuski )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie zaproszenie bym przeoczyła a ja na ciastko zawsze :lol2: joke do dobrego towarzystwa zawsze :wiggle:

 

Karolko tapeta która igra sobie ze światłem jest super, te ornamenty są boskie ale takie już oklepane ;) Ja doradzam tę połyskująca bez wzorów ale taką chropowatą(?) - ostatnia :yes:

 

Okna hm....z jednej strony mogłabyś dać zasłonę podpiętą chwostem :yes: i dołożyć rzymskie lub zwykłe rolety jeżdżące w ramie okna :yes:

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milena to ta tapetka :)

 

http://img109.imageshack.us/img109/2440/20130321135525.jpg

 

 

 

MagdaBartek hej :)

Ja nie bierę profesjonalnej firmy :no:

Przychodzi do mnie 2 -3 razy w miesiącu Pani Lucynka.

:rolleyes:Okna też myje głównie ona , sprytna kobitka i ona ma taki mega wysięgnik jak dłuuugi kij do malowania, na końcu jest końcówka z gąbką i ściągaczką i tak działa z oknami.

 

W nowym domu jest bardzo głęboka podbitka, przy bocznym dużym przeszkleniu Julki ma 150cm głebokosci więc mam nadzije,że to troche pomoże i nie bedzie się tak chlapać ;)

 

Pozdrawiam :bye:

 

 

Peonia, Madzialena-lublin, Nesska, karolku Dzięi wielkie za głosowanie !!!

 

:hug: :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia!,

Wpadłam tak na szybciutko (póki Pola śpi) pomiędzy wieszaniem prania a prasowaniem :D.

Jeju....jaka ta wasza sypialnia piękna:eek:.Jest ogromna :jawdrop:.

Fajny układ sypialni,wnęka na tv...:).

Ta ściana na której będzie stało łóżko gra "pierwsze skrzypce" i musi być gustowna :yes:.

 

Ja głosowałabym chyba (jeśli muszę wybierać tylko z tych 3 propozycji) chyba na nr.2.....:).

 

Buźka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem, co doradzić, Karolu... :rolleyes: Kiedyś bardzo podobały mi się dokłądnie tapety z wzorami, które pokazujesz, ale rozpatrywałam je 8 lat temu, jak wprowadzaliśmy się do obecnego mieszkania. Bardzo mi się opatrzyły od tamtego czasu i jakoś boję się takich wzorów - właśnie tego, że się szybciutko opatrzą... A nie myślałaś o pociągnięciu tej ściany jakąś ciemniejszą farbą, która stworzy wytworne tło dla szarego łóżka? Tylko, kurde, przegapiłam to łóżko...! wkleiłaś je gdzieś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karolinka coraz piękniej sie już u was robi, zdjęcia super , jak juz przyjda tynki to z górki , a tempo na budowie zabojcze :jawdrop:. Ciesze sie zdrówko i siły Ci wracaja :wiggle:

Co do twoich dylematów tapetowo- oknowych to moim zdaniem tapetka nr 1 i 3 jak najbardziej pasuje do twojego łóżka jak i wystroju pokoju jaki planujesz , 3 za duzy wzór. Ale jesli mialabym wybrac pomiedzy tymi dwoma wspomnianymi to moj glos za nr 1 pomimo ze ma wzorek to jest on na tyle delikatny ze nie bedzie sie bardzo rzucal w oczy, a akcencik fajny jest.

 

Karolinka okna masz tak piękne duze i przestronne że moim zdaniem szkoda je zaslaniac zaluzjami ( ja bym sie czula w domu troche jak w biurze) Leciutkie gładkie firaneczki pieknie dopelnia wnetrze a czy to w dzien czy w nocy efekt Super ,a gladziutkie nawet do wzorzystej tapetki nr1 beda wygladac ladnie i zmyslowo;)

 

Ale to tylko moje zdanie czekam na twoj werdykt:hug::hug:

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...