Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Karolka...

mi najbardziej podoba sie ta nr. 2.- bardzo przypomina blaty Arabeski..-wręcz nawet to samo...., mam taki blat 2lata i do dziś jest dla mnie uroczy, nie znudził mi się,....

ale te gładkie które wyświetliłaś w pierwszym poście z tapetą- ta jako ostatnia też mi się podoba- jest b. spokojna, gładka, więc wtedy możesz poszaleć ze wzorami np. poduszek, zasłon-...

a nr. 1 z pierwszego postu oraz ten nr 1 z drugiego postu- jak dla mnie to już są hiciory takie od dość dawna i tak mi się osobiście opatrzyło.....,

 

jestem b. ciekawa co wkońcu wybierzesz..??

 

sprawdziłam..jednak Arabeskaa, jest troszkę inna...ale tak odrazu mi się ta tapetka z tym kojarzy....,

sama ostatnio też miała zagwozdkę, wybierałam tęż coś czego nie mogłam określić,,,

i trafiłam na nowości na 2013,

białe tło i co jakiś czas delikatne małe gwazko-kółka w srebrnym kolorze..., tak coś koło 5-6cm średnicy!!

na ścianie wyglądają z daleka i w lekkim półmroku jak kulki śnieżne w srebrnym odcieniu...., i tak mam jakoś skojarzenia z sypialnia pomimo że u mnie jest na klatce schodowej.....

Edytowane przez ANNNJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widzę,że dylematy tapetowe nadal na tapecie :lol2:

 

Karola jak pisała Marta i inne dziewczyny- tapeta z wzorem bardzo przykuwa uwagę i ogranicza inne dodatki :yes:.Zależy co chcesz osiągnąc?

Już się wypowiadałam :p. I chyba mnie nie czytasz :cry:Jeśli chcesz przyciągnąc wzrok do ściany +stonowane dodatki to jestem za nr.2 :yes:.

Jeśli chcesz "zagrać" dodatkami proponuję tę nową tapete (nr.4?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...