Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

isa99, anso, Aggulka, Tosia, Sharlotko, monia996, Nelcia, , Venus, emiranda, anakris, Honoratko, mal26, zuziu, Peonia, sylwiam, Monia22, kakusku , Martusia,Jola, nazwa12

 

 

 

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSZYTKIE ŻYCZENIA :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 

Niech się spełnią.... !!!!!!!!!!!!! :rolleyes: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane odpisze na wszytkie komenciuki i privi, ale jutro, bo dzisiaj mam kontynuację urodzin i wieczór z mężem :p

 

Ściskam mocno i jutro wracam na forum w pełnych obrotach :D

 

 

p.s

Venusko dzięki za namiar :hug:, ale jak kliknełam wczoraj w nocy, to juz były wszystkie wyprzedane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venusko juz kupiłam ;) drożej niestety :bash: no ale trudno, czaiłam się na ten dozownik juz z pół roku ;)

Zamówiony i niedługo powinien przyjść ;)

 

Buziaki wielkie :hug:

 

Emilko cześć :hug:

Powiedz mi kochana co tam u Ciebie budowlanie, bo milczysz jak zaklęta,a lbo ja głucha jestem bo żadne newsy do mnei nie docierają :p

Buziaki :***

 

 

 

Madziulku dzięuję Ci baaaaaardzo :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu i ode mnie, zdrowia, miłości, uśmiechu i... aby ten dom okazał się tym wymarzonym ;)

 

Aggulko po tylu życzeniach urodzinowych, marzenia paczkują w mojej głowie na potegę :lol2:

Te budowlane również ;) Dom nr 3 na pewno tym ostatnim nie będzie... :rolleyes:

 

Dzisiaj o tym myslałam i jeszcze musze wybudować poza tym który teraz buduję 2 domy :rolleyes:

 

Kolejny nr.4 który spełni moje skryte pragnienia, ale który jest kosztowny :bash: no i musi być do tego odpowiednia działka ... to w ciągu kilku moze jak jakoś wytrzymam max 10 lat oraz domek nr 5 na tzw. stare lata ....... czyli 5 będzie za 35 lat w opcji parterowej :lol2:

 

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady kochanie słucham, czytam i się słucham ;) :hug:

Wiesz dzisiaj oddałam wszytkie katalogi.... i daję sobie chwilę na wstrzymanie... bo nie jestem niczego pewna :rolleyes:

Zrobie sobie tydzień przerwy i ze świeżym podejściem wrócę do tematu i kupię raz, dwa ;)

W końcu jak mi się tapeta znudzi, to wybudoje nowy dom i po kłopocie :rotfl:

 

(Żart!!!! ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę! Naprawdę! Jak ja bym chciała się tak ponudzić w domu! JA już mam dość swojej prraaccyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

JA bym tak chciała posiedzieć w domu, nic nie robić i zanudzić się na śmierć - a nie po 10 h w robocie!!!

Korzystaj kobieto, póki możesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę! Naprawdę! Jak ja bym chciała się tak ponudzić w domu! JA już mam dość swojej prraaccyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

JA bym tak chciała posiedzieć w domu, nic nie robić i zanudzić się na śmierć - a nie po 10 h w robocie!!!

Korzystaj kobieto, póki możesz ;)

 

 

Cześć Isa

Wierz mi, że się wcale nie nudzę;) Zajęć i pracy mam ogrom przy dwuletnim synku;) Myślę, że pracując zawodowo byłam nieraz mniej zmęczona niż teraz- mimo, że pracę miałam bardzo stresującą:rolleyes: Sama zobaczysz kiedyś jak to jest się "nudzić" będąc w domu z dzieckiem:) Zanim Kubuś się urodził pracowałam zawsze i ja to bardzo lubiłam. Teraz jest on i chwilowo wyłączyłam się z życia zawodowego, ale mam nadzieję że z czasem się to zmieni.

Chodziło mi tylko o to, że jestem aktualnie "wypalona" jeśli chodzi o dalsze urządzanie, bo nie mam okazji zatęsknić za domem, bo ciągle w nim jestem;)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziula, ale ja Ci zazdroszczę - naprawdę

Ja pracuję już non stop 20 lat, dziecko mam dorosłe, i głupia - zamiast cieszyć się macierzyństwem - to po 3 m-cach macierzyńskiego wróciłam do pracy. Biorąc pod uwagę wiek emerytalny 67 lat i to co mnie jeszcze czeka to :sick:

ja po prostu jestem ostatnio przemęczona i myślę że tego siedzenia w domu to już nie dożyję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyszłam z taką prośbą :rolleyes:

Czy ten piąty dom mogłabyś budować znowu w naszych okolicach ;) Ja tu się cieszyłam , że będziesz moją sąsiadką, a ty znowu cudujesz :p

 

Wizja nowej łazienki, fajnie się zapowiada, konsolkę gotową kupiłaś? Bardzo ładna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Martulka ale przed 5 musi jeszcze być czwarty :lol2:

i to w czwórce mam mieszkać do emerytury :popcorn:

Ale spoko loko i tak innej okolicy nie biorę pod uwagę :popcorn:

A na razie będę jeszcze długo Twoją sąsiadką tutaj :wiggle: W końcu trzeba bedzie całe wakacje chrzcić domek drinusiami , nie sąsiadeczko ????

:hug:

 

 

Konsolka kupiona w Vinotti ;)

 

Buziaki :***

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...