Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czesc isa99 :)

Dzięki kochana :hug:

 

 

 

Hazeleczko cześć :D

A jak tam wiadome sprawy ??? :D

Moze to Wy zmienicie miasteczko cio ????

W sumie co za różnica ;) LUBLIN ZAPRASZA :) szczgólnie taką laskę jak Ty :) no i producenta 2w1 :D z uroczym małżoniem i cudnym syniem :D

 

Buziaki i juz czekam na nasze spotkanko :hug:

 

 

 

 

O proszę Iza też z Kielc ? :) :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!!!

Karolka postępy na budowie:jawdrop:,

Wiosnę to już wywołuję wszystkimi sposobami:

porządki wiosenne (nawet dzieciom w szafkach ciuszki poprzebierałam, zimowe schowałam i nic)

taka zimnica i wiatry, a ja okna pomyłam,

jeszcze pozostało mi komplet tarasowy zakupić i wiosna już musi przyjść

Oby zapowiedzi pogodowe wreszcie się sprawdziły :stirthepot: i ciepełko przyszło :wiggle:

Edytowane przez Janiela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola przegapiłam :( :oops::oops::oops: Twoje święto :(

 

 

Spóźnione ale szczere życzenia

 

 

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

 

ŻADNYCH PRZESZKÓD W DĄŻENIU DO WYZNACZONYCH CELÓW :)

 

I DUŻO DUŻO DUŻO ZDRÓWKA DLA CAŁEJ WASZEJ RODZINKI

 

 

http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/flowers/smileys-flowers-719593.gif

 

 

ps u mnie jest pełno działek do kupienia :lol:

byłybyśmy przez chwilę sąsiadkami :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janielka cześć :bye:

Dobrze,ze walczysz z ta zimą, w końcu musi przynieść to jakiś efekt ;)

Ja natomiast coraz bardziej wierzę w to,ze wiosna nie nadejdzie :no:

A po zimie przyjdzie lato!!! :rolleyes:

Najbliższy tydzień, od dzisiaj.... nadal ma byc słabo :bash: ale gdzieś w prognozach długoterminowych widziłąm,ze w weekend 6-7 kwietnia ma być kilkanaście stopni na plusie i słońce :rolleyes: CHCĘ WIERZYĆ :wiggle:

 

Przez tą zimę, ciągle wyszukuję jakis wycieczek i wyjazdów w ciepłe strony :rolleyes:

Jak jeszcze zima chwile potrwa, to zbankrutuję :sick: bo na ten rok wykupiłąm juz 3 wyjazdy, w tym jeden poźną jesienia,zeby przedłuzyć nasze krókie lato ;) Kurde, od poł roku mamy zimę :mad: a kolejne 6 mieisęcy ma obskoczyć pozostałe 3 pory roku :bash: mam to gdzieś, szukam działki!!!!

NA POŁUDNIU EUROPY :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venusko my mieszkamy z Martulką bardzo blisko :yes: mimo,ze na teoretycznie dwóch innych osiedlach,a le w linii prostej to mamy do siebie ze 400metrów :lol2: Przeprowadzajs ie do LBN będize wesoło :D

 

 

duisaczku ja w kewstii okien cienki bolek jestem ;)

ja mam okna na profilach schuco :rolleyes: pakiet dwuszybowy, szyby wzmacniane...

Pozdrawiam :bye:

 

 

Admetko dziękuję :hug:

 

Jak to sąsadką na chwile ???

Wprawdzie z nowego domku szybko się nie zamierzam wyprowadzać, ( wątpię żebym dała radę szybko do tego przekonać Artura, bo nowy dom byłby mocno kosztowny, konstrukcyjnie i wogóle :rolleyes: ) poza tym on potzrebuje stabilizacji chociaz na trochę i ja go nawet rozumiem ;)

 

No ale jak juz kiedyś machnę tą 4 to zostaję tam do emerytury, wieć jak powstanie on w Kielcach, to będziesz musiała sie ze mna meczyć przez kolejne 40 lat :lol2: :lol2: :lol2:

 

CHociaż szczerze mówiąc to ostatnio przez ta zimę, chyba zamiast w Kielcach i Lublinie zacznę szukać działki w Hiszpani ;)

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia dziękuję za ciepłe słowa u Oli U.:hug::hug: Babcia chorowała już od dłuższego czasu, więc po trosze byliśmy trochę przygotowani że to kiedyś nastąpi, choć wiadomo że zawsze smutno;););)

Domek prezentuje się coraz "pełniej":D:D Jak wrócę od rodziców po dwutygodniowej wizycie (będę tam bez netu) to coś czuję, że Ty już będziesz kłaść płytki i malować ściany hehe

Korzystając z ostatniej okazji, bo jutro nie będę mieć czasu-

CHCIAŁAM ŻYCZYĆ SPOKOJNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ORAZ MOKREGO DYNGUSA!!!!!!

:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUMISIU ale miło Cię widzieć, :)

Dziękuję baaaaaaaardzo!!!!!!!!! :hug: :hug: :hug:

 

CO Ty mówisz, dalej z oknami sprawa nie załatwiona ??? :jawdrop:

:mad:

 

Tzrymaj sie cieplutko :bye:

 

 

 

 

Magdzińska

Chyba łatwiej się przygotowac na odejście blsikiej strszej osoby w takich okolicznosciach,a le kiedy to następuje jest równie smutno :(

 

Kochana jak to bedziesz bez netu przez 2 tygodnie!!! ???? :eek:

JA JUZ W TAKIM RAZIE TĘSKINIĘ!!!!! :hug:

 

Madziu WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Pełnych miłości i ciepła :) :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...