Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ivi no to ja wole mieć te trzydzieści pare lat mniej i brak wiecznych wakacji ;) :lol2:

 

Napisze Ci privka kosztowo technicznego w kwestii piany :yes:

Generalnie dla mnie jest to idealne rozwiązanie i baaardzo POLECAM :yes:

 

 

Nesska

Okna narożne mam na piętrze....

W sypialni planuje barzdo delikatne żaluzje i biłałe, gładkie firanki + zabudowane karnisze...

W łazience będą szerokie drewniane białe żaluzje...

W pokoju gościnnym.... jeszcze nie wiem :rolleyes:

 

Na parterze... okien narożnych nie mam.... generalnie planuje w jadalni i salonie zrobić wnękę na karnisz...

Teraz planuje zaslony jedynie w jadalni... a w salonie drewniane , szerokie bałe żaluzje... ale chce mieć "ukrytą" wnękę z karniszem, bo w przyszłości chce miec mozliwość zawieszenia czegoś... moze w okresie zimowym "otulę czymś okna " ;) ale narazie nie planuję :no:

 

W kuchni też będą drewniane żaluzje...

 

Pozdrawiam! :bye:

 

 

Ola hej :hug:

Kochana mysl, o tej nowej budowie, myśl :yes:

Masz piekny dom, ale nową budowę ja zawsze polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yummyyummy hej :)

Dziękuje :hug:

 

 

Monia do Hiszpanii zawsze warto, na każdy czas ;)

My jedziemy w lipcu.... ale jak dotrwać do tego lipca ? ;)

:hug:

 

 

angelikadzelka dzięki za odzew :)

 

 

kakusku z Hiszpania troszkę żartuję.... a troszkę nie ;) Kto wie co przyniesie życie, ja jestem w tym temacie otwarta :cool:

Z ekipy od tynków jestem bardzo zadowolona :yes: Dzisiaj skończyli domek, teraz podłogówki, wylewki i zrobi przyjemniej :yes:

Pozdrawiam serdecznie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina 6 witam serdecznie :)

Dzięki za fajne foteliki!!! :hug:

 

Gumisiu zceśc kochana :hug:

Boooshe TY masz takiego ??? Gdzie???

No i co z Twoją galerią :confused:

Buziaki ogromne i pisz co u Ciebie słychać ???

JAk cudny Maluszek :)

 

 

Lucka hej :)

hehe tak.... dogonę :lol2: chyba własny ogon ;)

Zerkne do AD dzięi :hug:

W weekend musze sprawdzic co u Ciebie bo mam zaległości, jak u wszytkich :eek:

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kakusku z Hiszpania troszkę żartuję.... a troszkę nie ;) Kto wie co przyniesie życie, ja jestem w tym temacie otwarta :cool:

Z ekipy od tynków jestem bardzo zadowolona :yes: Dzisiaj skończyli domek, teraz podłogówki, wylewki i zrobi przyjemniej :yes:

Pozdrawiam serdecznie :bye:

 

I zrobi sie jak u mnie tyle ze ja lata temu zaczelam budowe a Ty kilka miesiecy dopiero z tym walczysz:lol2:

Nie mysl jednka ze zazdroszcze :no: wrecz sie ciesze ze mnie wyprzedzasz bo bede mogla znow sie inspirowac :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko-jeszce go nie mam bo gotowki brak(teraz zamiast uszaka za okna place bo za 4 tyg.wymiana:mad:),ale od pocztku jest w planie bo jest wysoki i pod schdy ma sie pieknie oczywiscie wkomponowac a ze schody widac z kuchni i salonu bo to otwarta przestrzen-to i uszak bedzie w centrumi straszliwie sie go doczekac nie moge,ale NADAL MUSZE CZEKAC:rolleyes:

Taki on moj:lol2:

 

U mnie OK tylko cholerna zima nie odpuszcza!!!Nadal sypie!!!Od kilku dni nie jestesmy w stanie parkowac w garazu-tylko gdzies na wsi brzeczka zostawiamy:rolleyes:-KCE WIOSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

No i wpadam do Was poklechac czasami:p:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść Dziwczynki :hug:

Miło,ze zaglądacie, mimo,ze u mnie nudny ... niedługo się zacznie ale teraz wizualnie.... nuuudy.. mimo,ze pracy mam sporo ;)

Odpiszę na 20 zaległuch privków :sick: tylko czasu brak.... jak uśpię Julkę postaram się chcociaz część nadrobić :yes:

Kawkę sobie strzelę tutaj odpisze, wątki nadrobie, ot taki plan na południową drzemkę Julki.... leniuchowanie :D

No chyba że sama usnę, bo ledwo na oczy widzę ....

 

Teraz korzystajac ze słoneczka,biorę mała na spacerek, bo później straszą ,ze słoneczko zniknie a wieczorem deszcz... w nocy deszcz ze śniegiem :mad:

Oby nie.... ale czujnie ... ;) spadamy an spacerek :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...