Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[

 

ivi :)

Niestety bilardowni nie bedzie :no:.... miejsca brak... na dole musze mieć gabinet :yes: poza tym i tak było by to za małe pomieszczenie na bilardownię.... moze w kolejnym domku kieeeedyś :cool:

 

Pytałam ze względu na wymiary ...bo u nas ma być w jednym z pokoi stół i zastanamiam sie czy będzie wygodnie. Z pomiarów jakie są na stronkach niby tak....ale nie wiem jeszcze jaki duży stół a znalazłam taki ładny z toczonymi nogami :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewki wyglądają cudnie!!

 

Karolina, a ile robicie przerwy między wylewkami a kładzeniem paneli? Bo coś mi się obiło o uszy że w czerwcu zaczynasz wykończeniówkę?

 

Dla mnie to tempo jest niesamowite, z tym że mój mąż jest raczej z tych, którzy wolą poczekać dużo dłużej niż trzeba, dzisiaj mi się dostało że chciałam umówić parkieciarza przed zakończeniem miesiąca od położenia podłóg, musiałam go przekładać bo to za wcześnie....a ja też bym chciała wszystko już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panele bedą kładzione w ostatnich dniach czerwca :yes:

Cały maj jak dobrze pójdzie, bedzie działało ogrzewanie i będziemy wygrzewac domek i posadzki podłogówką :yes:

No my z pewnością za długo z niczym nie czekamy ;)

Raczej skracamy czas do minimum, ale tak by wszytko było ok, bez brawury ...

 

Z tym,ze panele a drewno to przepaść ;) więc sprawa zupełnie inna ...

My do tej pory nie mieliśmy w domach drewna naturalnego tylko panele, a to przyspiesza sprawę ale zawsze przegrywa dla mnie wizualnie i dotykowo z drewnem :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karolina,

u mnie dopero fundamenty zaczynają wyzierać spod śniegu, a Ty juz masz wylewki - super :) kiedy ja sie doczekam ???

? z tego co wyczytałam w twoim dzienniku będziecie mieć klimę-czy będzie we wszystkich pokojach czy tylko niektórych i czy kanały są rozprowadzone w stropie? czy w poprzednich domach jej brakowało?bo zastanawiam się nad jej założeniem, myślę, że nie jest za późno ? Sorki za tyle pytań. pozdrawiam życze Wiosennej pogody dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia witam się po mojej nieobecności :hug::hug::hug:

Ciężko już tak żyć bez neta i bez forum, choć w sumie dzięki temu miałam więcej czasu dla siebie i rodziców, choć momentami strasznie się nudziłam bez Was:yes::yes:

Często myślałam, na jakim etapie jest ta wichura Karola:D A tu już tynki, podłogówka......niech ten etap szybko minie i nastąpi WYKOŃCZENIÓWKA, i tu się dopiero zacznie:yes::yes::yes::yes:

Całuski i miłego weekendu:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karolinko :hug: Uwielbiam do Ciebie zaglądać bo zawsze tyle się dzieje :D Gratuluję mokrego stanu deweloperskiego ;)

 

Czekam z niecierpliwością na Twoje wnętrza ale chyba najbardziej nie mogę się doczekać kuchni :D Na jaki granit się w końcu zdecydowałaś - czarny czy beżowy bo nie wiem w końcu na czym stanęło? :rolleyes:

 

Miłej niedzieli :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admetko dzięki :hug:

Sprawy zostały załatwione :yes: W tym tygodniu będzie pomiar kuchni, szybki projekt i lecimy z koksem :cool:

 

 

anakris hej :)

Od piątku wylewki kompletne :D

Teraz niech szybko schną :cool: za 1,5- 2 tyg właczamy powolutku podłogówkę i będziemy je wspierać ciepłełkiem ;)

Pozdrawiam

:bye:

 

Venusko u mnie będzie nudna kuchnia :p bo praktycznie taka sama jak poprzednio :lol2:

Identyczna wysoka, biała zabudowa :lol2: w rogu tylko pomiedzy wysoką zabudową a niską przy oknie dorzucę dodatkowo półki a'la MarJel :D

Żeby nie tracić tego ennego blatu :yes:

Na środku wyspa wzdłuż wysokiej zabudowy o szerokości 180cm...

 

Całość biały MDF lakierowany na wyspie cienki ganitowy, czarny blat, gładki bez żadnych błyskotek ;)

Blat nie bedzie przechodził w boki wyspy :no:

 

I taki sam blat na niskiej zabudowie pod oknem o grubości 3cm :yes:

 

 

Podłoga w kuchni to będzie to samo co na całym parterze, czyli panel, dąb śniezny :yes:

Nie chcę wydzielać kuchni :no: poza tym mysle,ze drewnienko ocipeli białaa kcuhnie z czarnym blatem ...

 

Jak będę miałą od pana projekt to wrzucę oczywiscie :yes:

Ale to pewnie za jakies 1,5 tygodnia ;)

 

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu :)

CIesze sie z,ę do mnie wracasz :hug:

Kochana no do mebli i dodatków to jeszcze "chwilka" ale pierwsze meble czyli kuchenne mają sie pojawić po 20 czerwca :D

Buziaki :***

 

 

AlicjaC nic się nei martw, przyszła nareszcie wiosna, wiec teraz wszytsko szybko u Was pójdzie :yes:

My będziemy mieć klimatyzację tylko we wszytkich sypialniach :yes: na piętrze....

Na parterze nie robimy :no:

Instalację klimatyzacji robi się na tym samym etapie na którym robi sie pozostałe instalacje, wiec na nic nie jest za późno :no:

Panowie normalnie przewiercają się przez strop i przeprowadzają wszytkie kabelki i rurki, nie ma z tym problemu :no:

Takaże jak juz będziesz miałą wszystkie sciany i dach umów się z firmą zajmujacą się tego typy instalacjami. Omów gdzie bedziesz chciała miec klimę, oni wszytko wymierzą, wycenia i będzie można działać. Takz egrunt zeby to było przed tynkami :lol2:

 

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulka od maja rusza pełna parą wykończniówka, której kulminacja przypadnie na czerwiec, wiec emocji nie zabraknie :lol2: :lol2: :lol2:

Ciesze sie,zę już masz internecik i wróciłaś :hug: TESKNIŁAM!!!! :yes: :hug:

 

 

Ślężaneczko dziękuję bardzo :hug: :)

 

Granit będzie jednak czarny, gładki.... nero... coś tam ;)

Różne opinie słysze o czarnym , gładkim granicie... w kwestii jego utrzymania.... ;)

No ale trezeba sprawdzic samemu ;) dzięki temu będę wiedziała czy wybór powtórzyć w domku nr4 ( tym którym mamy mieszkać do emerytury ;) ) czy powiem ,ze nigdy wiecej ;)

 

 

Sharlotko, tak jak pisałam Venusce, kuchnia bedzi eniemal identyczna jak ostatnio... wic nuda ;)

Wysoka zabudowa totalnie identycza, reszta bardzo podobna z tym,ze niska zabudowa i wyspa tym razem też będą białe.... no i wyspa będzie troszke wieksza :yes: Projekt bede miała gdzięs za 1,5 tyg to wrzuce :yes: Granit będzie czarny, gładki :yes:

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...