Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

anakris nie mam jeszcze wyceny :no: będę mieć za 3 dni, to dam znać :yes:

Ja chce mdf lakierowany ;)

 

Chcę wziąć lustro od miejscowego szklarza, przykleić je do ściany i na to nawiesic ramę... tak wiem brzmi dziwnie, ale mam nadzieję,ze bedzie oki ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślę, że to będzie fajny efekt z tym lustrem, w każdym razie daj znać co do wyceny, będę wdzięczna:)

 

Co do tego stołu to sama już nie wiem co Ci poradzić, bo nie wiem na czym on będzie się wspierał, czy to będzie blat w jakiś sposób mocowny, klejony, bo mój leżał na tym stelażu wsporczym /konstrukcji nośnej/ a Twój na czym się będzie wspierał? Bo wydaje mi się, że to dość istotne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam kiedyś ławe ze szklanym blatem do której nogi były dokrecane. Pewniego razu jedna z nóg sie obluzowała i ława gruchneła na podłogę .Możliwe że szkło było hartowane lub wysokość niezbyt wysoka +dywan który zamortyzował "upadek" bo szkło nie pękło ale od razu wyobraziłam sobie co by było gdyby akurat byłl pod ia mój synke który akurat wtedy był w okresie raczkowania .

Wiem że nogi Twojego stołu bedą solidnie przymocowane jjednka różnie bywa więc ja bezwzględnie brałabym hartowane (jeśli już zdecydowałaś się na szkło )

Karolinko bardzo fajne ceny maja te baterie Deante (szczególnie wannowa )

Pisalaś że masz je sprawdzone .Wiem że miałaś Cubiki przy umywalkach w poprzednim domu ale dość krótko tam mieszkałaś ;) Miałaś je kiedyś wczesniej przez dłuższy okres? Widzę że jedni chwalą inni nie a mnie bardzo kusi cena :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusku hej :)

Chyba tak zrobię w kwestii szkła,ze bedzie hartowane :yes:

 

Jeżeli chodzi o baterię to miałam ją wprawdzie krótko, ale za to 3 razy :lol2: to moze to też się liczy :lol2:

Bosheee to będzie 4 raz kiedy znowu je zastosuje :eek: nudna jestem :D

 

Oto dowody:

Nasze pierwsze mieszkanie w łazience przysypialnianej, na poddaszu ( mieszkanie dwupoziomowe 2008 rok ;)

 

http://img5.imageshack.us/img5/4371/mg1149copy.jpg

 

http://img13.imageshack.us/img13/6282/mg1181copy.jpg

 

 

Pierwszy dom Benio ;)

 

http://img833.imageshack.us/img833/8126/dsc1304o.jpg

 

http://img545.imageshack.us/img545/9905/dsc1338u.jpg

 

 

 

Drugi dom ;)

 

http://img545.imageshack.us/img545/8223/img6888k.jpg

 

 

W trzeciem jeszcze nie zamontowane :lol2: rożnica jest taka,ze po raz pierwszy nie bezie ta bateria w naszej łazience przysypailnianej tylko tym razem trafi do Julki ;) :lol2:

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko :hug:

 

Myślałam, że sprawa stłuczonego lustra zakończyła się pomyślnie :eek: Przykra sprawa :( Ja też bym nie odpuściła :mad: 3mam kciuki aby Ci się udało odzyskać pieniądze.

 

Jeśli chodzi o stół to ja też bym obstawiała szkło hartowane - droższe ale bezpieczniejsze. Tym bardziej, że to będzie spora powierzchnia.

 

Karolinko powiedz mi proszę bo wiem że we wczesnym stadium brałaś pod uwagę beżowy granit do kuchni czy znalazłaś coś godnego uwagi?

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!

Karolka szkło tylko hartowane, dziewczynki są grzeczniejsze, a jak za jakiś czas będziesz miała małego łobuziaczka to podziękujesz Bogu, że taki wziełaś (no chyba że do tego czasu go wymienisz, albo wybudujesz kolejny domek :D Nawet jak przyjdą goście z dziećmi będziesz czuła się bezpieczniej.

Tosiu ja mam tą umywalke i nie zamieniłabym jej na żadną inną, jest rewelacyjna, duża, woda się nie rozpryskuje:no:, ja jestem bardzo zadowolona !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakris wezmę hartowaną i juz :yes: nie chce się więcej nawet nad tym zastanawiać ;)

Po pierwsze bezie bezpieczniej,a jak wiemy to bezcenne. A poza tym mam już 100 kolejnych spraw na głowie i tzreba podejmowac decyzje raz, dwa ;)

Ściskam i życzę miłego dnia :bye:

 

 

kakusku bateria wannowa sprawowała się super :yes:

W Beniu mieliśmy wannową i przez czas kiedy tam mieszkaliśmy nic złego się nie działo :no:

Miłego dnia :bye:

 

 

 

ciąg dalszy nastąpi..... biegne teraz na spotkanie na budowę :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karolinko :bye:

 

Po pierwsze Gratuluje wylewek :yes: a teraz to już jak sie rozpędzisz to kto Cię zatrzyma :lol2:

TEMPO MACIE ZABOJCZE !!!

 

Po drugie stól bardzo fajny wymyslilas szklany blat bardzo mi sie podoba ( troche nalatasz sie ze szmatka , mój M. ma szklany blat na biurku naroznym w gabinecie i wymyty i lsniacy jest tylko pare godzin a potem znowu widac na nim kazdy pylek ale....)

Jesli chodzi o szybe to wiadomo ze lepsza hartowana ale wiadomo i drozsza :(

 

Po Trzecie Lustro wymyśliłas CZADOWE juz kombinuje gdzie by takie u Siebie zrobic ale ciezko bedzie bo cala pusta sciane mam tylko w kuchni , a najbardziej by pasowalo w korytarzu. Ja wlasnie sfiksowalam ostatnio na punkcie luster a dokladniej szklanych konsolek, toaletek i planuje cos takiego wstawic w sypialni znalazlam kilka fajnych inspiracji wstawie potem u Siebie !!!!

 

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fra hej :)

Stół bedzie miał blat ze szkła hartowanego, postanowione :yes:

 

Ja odkąd zobaczyłam to zdjęcie wiedziałam,ze tego typu lustro musi się u mnie pojawić :yes:

Nie tak łatwo znaleść tego typu ramę, ale Hazel Wood znowu staneło na wysokości zadanie :yes: :D za co z góry meeega dziękuję :hug:

 

Prezentacja lustra na docelowej ścianie za 2 miesiące z kawałkiem ;)

 

 

 

 

Ślężanko no niestety, sprawa z lustrem nie załatwiona pomyślnie :no: :(

Mimi,ze to nie moja wina to ja się od kilku ładnych tygodni musze szarpać z ubezpieczycielem.... w tym tygodniu powinnam mieć ich ostateczna odpowedz na piśmie,jeżeli mimo mojego odwołania, nie wypłącą mi kasy z powodu źle zapakowanej paczki będę się domagać zwrotu kasy od sprzedawcy....

 

 

Kochana jeżeli chodzi o granit to nie znalazłam nic konkretnego :no: bo tak naprawde zanim czaczełam na dobre szukać to zdecydowałąm się an czarny ;)

Ale jak znajddziesz cos fajnego daj koniecznie znać, moze przydac się na przyszłosć ;)

Pozdrawiam cieplutko :hug:

 

Tosiu hej :)

Ja byłam z tych umywalek bardzo zadowolna :yes: nigdy sobie nic o nie nie obiłam :no:

Woda się jakos specjalnie nie wychlapywała :no: takze z mojego punktu widzenia, moge spokojnie polecić ;)

Jak tam pogoda u Was ? U Nas dzisiaj cudowne słńce od samego rana i cieeeepło :)

 

 

Janielka, tak też zrobię :yes: szkło będzie hartowane :yes: mam nadzije,ze nigdy się to nie przyda ;)

Pozdrawiam :bye:

 

 

 

Justyś dziei kochana :hug:

Wiesz, dam sobie juz spokój, biorę opcje hartowana i oby się ona tak jak pisałam nigdy nie przydała ;) :lol2:

Czekam na maila od Twojej Pani lustrzanej i się juz doczekać nie mogę :popcorn: :D

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ZUZIU :hug:

Dziękuję :) Ciesze się z tych wylewek bardzo :yes: Teraz zaczna się najintensywniejsze 2 miesiące w całym przedsięwzięciu budowlanym :D juz się nei mogę doczekac :lol2:

 

Wiem,ze stół szkalny bedzie wymajający :sick: no ale co robić ;) tylko taki mi tam pasuje :p

 

 

Na lustrem myśl :popcorn: ja kocham lustra i uważam ,ze mogą być w każdym pomeszczeniu ;)

Rozświetlaja powiekszają ... zdobią :yes:

 

Dzisiaj zajrzę do Ciebie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehhe reakcja pana świetna :lol2: :lol2: :lol2:

Ja jak moze odpocznę od antresoli w tym domu to w kolejnym sobie znowu machnę :lol2:

 

Tosiu w takim razie mocno trzymam kciuki za pogode u Was i brak opadów :stirthepot:

Wszyscy wiemy jakie to wazne, kiedy w planach ma się tego typu dziłania :yes:

 

Ja też jestem za sucha wiosną, bo niech sobie schną spokojnie tynki, działeczka, żeby mgła wejśc potem kostka i pan ogrodowy ;)

 

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...