Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Karolka dobrą podjęłaś decyzję:yes: Ja też bym wzięła hartowane szkło, bo z dziećmi nigdy nic nie wiadomo:p Mój mały nieraz chce wejść na stolik kawowy, pewnie niedługo stół sobie upatrzy:D

Jak piszesz, że lustro w wiatrołapie będzie już wisieć za dwa miesiące to ciągle jestem w szoku, że to tak szybko leci i już niedługo się wprowadzacie :D

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolcia jestem na bieżąco,ale nie zawsze piszę, bo malo mnie na forum. Jeśli chodzi o szkło hartowane to ja w Gdyni miałam zawsze stoły ze szkła, kupowane w Ikea ze szkła hartowanego i tylko raz zrobił szklarz ze szkła zwykłego dość grubego, z pewnościa szybciej się rysowało, ale nigdy się nie stłukło, chociaż było to moje dzieło na zwyczajnej skrzyni połozony prostokat szkła (był to stolik kawowy), a dzieciaki wokół niego biegały na małej zreszta przestrzeni, ale może miałam troche szczęścia :)

 

Przy dużym stole zdecydowałbym się jednak na szkło hartowane. Czy w Ikei nie ma takich stolików???? Tam szkło hartowane jest dużo tańsze niż u szklarza :yes: Blat byłby z Ikea a nogi od Oli :) Sprawdź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fra hej :)

Stół bedzie miał blat ze szkła hartowanego, postanowione :yes:

 

Ja odkąd zobaczyłam to zdjęcie wiedziałam,ze tego typu lustro musi się u mnie pojawić :yes:

Nie tak łatwo znaleść tego typu ramę, ale Hazel Wood znowu staneło na wysokości zadanie :yes: :D za co z góry meeega dziękuję :hug:

 

Prezentacja lustra na docelowej ścianie za 2 miesiące z kawałkiem ;)

 

 

dobrze zrobiłaś z tym szklem harowanym.. wczesniej o tym nie pomyślalam, ale teraz jak napisalaś , że jednak bierzesz hartowane.. to sobie przypomnialam jak jeden z kolegów mojego syna (parę lat temu - mieli może 6-7 lat) przyszedl do nas w odwiedziny .. i pierwsze co zrobil to wskoczył na stol i przelecial wzdłuż:yes: mój stol jest drewniany więc wszystko bylo ok:yes::yes:ale aż strach pomyśleć co byloby gdyby byl szklany:( jak widać mlodzież ma rożne pomysly:mad:

 

kochana pomysl z ramą lustra na calą ściane doskonały .. na pewno będzie to bardzo efektownie wygladało.. z niecierpliwością czekam na maj i zdjęcia:wiggle:

 

a tak z innej beczki jak znajdziesz chwilę skrobnij mi proszę jaką (model? symbol? nazwa?) mieliście wykladzinę sypialnianą w domku 2 bo czytalam , że teraz też taką zamawiasz .. to rozumiem, że dobrze sie sprawdzila, .. a sama jakiejś poszukuję:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina,

Stół z prostokątnym, szklanym blatem?

A jakie będą kanty stołu? Kąt prosty?

Jakoś zabezpieczone przez dzieckiem?

Bo nie wyobrażam sobie "zwykłych", niczym nie zabezpieczonych kantów szklanego blatu w kontakcie z maluchem:( - sama mam stół ze szklanym blatem - ale mam ścięte brzegi. I codziennie błogosławię to rozwiązanie, bo jest bezpieczne, choć akurat blatu ze szkła nie polecam - wymaga czyszczenia co najmniej z 10 razy dziennie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś wtracic.Mialam stolik kawowy 120 na 80 cm z szklanym pogrubionym bratem właśnie.Powiem szczerze - nigdy wiecej! Fakt wyglada to efektownie ale w użytkowaniu codziennym masakra.Stolu sobie ze szklanym bratem w ogóle niewyobrażam w użytkowaniu.Wracalam wieczorem z pracy i za kazdym razem scieralam kurz ze stolika.Jednym słowem DRAMAT.Nie polecam.Zastanow sie jeszcze bo przy tak małym malymdziecku będzie naprawdę awykonalne utrzymanie bratu w stanie nienaruszonym o bezpieczeństwie nawet juz nie wspomnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulka no lustro zawiśnie ciut przed przeprowadzką pewnie ;)

Przeprowadzka planowana na pierwszą połowę lipca :yes: już się nie mogę doczekać :lol2: ale też ciezko w to mi samej uwieżyc kiedy patrzę na obecny stan domu :o:sick:

 

 

Cześć Emi miło,ze jesteś :hug:

Wiesz zamawiam u Oli cały stół iwęc nie będe juz kombinować z łaczeniem z IKEA :no:

Generalnie Ola ma naprawde dobrą cenę na stół :yes: Jedynie koszt samej szyby jest różny pomiędzy opcją hartowaną i zwykłą... no ale wszytko do przeżycia, jak odzyskam kase za lustro którego nie mam ;) to dołożę do stołu i będzie oki ;)

Na 100% robimy opcję hartowaną :yes:

Pozdrawiam cieplkutko :hug: u nas na słońcu termometr wskazuje 30C :lol2: PIĘKNIE JEST :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Fra :)

No to rzeczywiście dobrą decyzję podjełam :o

Jednak spokój bezcenny :yes:

 

Kochana dowiem się jaki mam wykładzina symbol :yes:

Teraz jak Artur zamawiał pomiar, to w komforcie odnaleźli nasze poprzednie zamówienie i powiedzieli,że nadal maja dostępną tą wykładzinę i nawet nie wnikalismy jaki to numer/nazwa itd. Ale obiecuję się dowiedzieć, wczoraj pan był na pomiarze i ma mi wysłąć wycene listew i wykłądziny to od razu zapytam go o nazwę ;) :lol2:

 

A prezentacja lustra na ścianie to dopiero na koniec czerwca bedzie niestety ;)

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yummyyummy ja po tych waszych wszytkich historiach, nie mam juz wątpliwości i biorę hartowane :lol2:

Pozdrawiam serdecznie :hug:

 

 

admetko no musimy pędzić jak chcemy kiulka imprez ogrodowych w wakcje zaliczyć :lol2:

Najbliższe dwa miesiace przyniosą najwieksze zmiany :yes: :rolleyes:

U nas też cuuudownie, pełne słońce 23C w cieniu i 30C na słońcu :D kocham słońce i takie ciepełko :wiggle:

Miłego dnia :bye:

 

 

 

madzia pokażę plac zabaw jutro ;) musze go poddać lekkiemu liftingowi :lol2:

Ale jest to taki prościutki placyk zabaw, nic specjalnego :no: ;)

 

 

Cześć Sharlotko wiem,ze blat szklany bedzie meeega wymagajacy :sick: ale do tych krzeseł nie widzę innej opcji,.... osttecznie sprzedam dom ze stołem ;) :lol2:

 

Brzegi będą pod katem prostym ... ale moze leciusieńko końce zaokrąglone... no tak odrobinkę :rolleyes: musze pogadać z producentem i poprosić o przykładowe fotki ;)

 

Prawda jest taka,ze wszytkie rogi stołu pod katem prostym chyba są tak samo niebezpieczne, tyle tylko,zę szkło podświadomie poteguje to wrażenie :rolleyes:

 

 

 

Hej fajna kobieto :)

Też przerabiałam stoliki kawowe szklane ;) i też pod katem praktycznym nie polecam :no:

Ja mam jedynie wrażenie,ze stolik kawowy jest bardziej narażony na palcowanie i brudzenie się, niż stół jadalniany, bo moje dzieciatko głównie krąży jednak przy stoliku kawowym :rolleyes: No nic, decyzja zapadła, spróbowac musze, najwyżej powiem Wam później szczerze jakie wrażenia i moze padnie hasło "nigdy wiecej " :lol2:

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś ciepłełko to dobre teraz chyba dla wszystkiego i wszytkich po tej wrednej zimie ;)

Jutro też ma być ładnie :D

 

 

Venusko :hug:

Ja się juz tak baaaardzo nei mogę doczekac przeprowadzki,ze ....no baaaardzo i juz ;)

Z przyjemnoscią przeprowadze się z wynjamowanego domu.... na nowe włości :wiggle:

A Ty pamietasz,ze masz mnie odwiedzić ? :popcorn:

 

 

GUMISIU zdecydowanie najprzyjemnijeszy etap teraz nastepuje :yes:

Chociaż ja w sumie każdy etap lubię :rolleyes: ale końcóweczka jest najlepsza :yes: :D

 

 

Martulek , no widzimy się , widzimy obowiązkowo :D

Nie ma jak spotkanie w piasku ;)

Z Ryśkiem będziesz rodzić :o:o:o

Jutro musimy o tym porozmawiać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Martulek , no widzimy się , widzimy obowiązkowo :D

Nie ma jak spotkanie w piasku ;)

Z Ryśkiem będziesz rodzić :o:o:o

Jutro musimy o tym porozmawiać :lol2:

 

Się okaże czy jakieś dzieci z tego będą:lol2: jutro wstępnie jesteśmy umówieni, rano ma dzwonić :lol2:

 

A w piaskownicy opowiem Ci szczegóły tego interesu :lol2:

Powinnam być ok. 16.15 na tym placu koło Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...