Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wow, Karolina,

jak u Ciebie jestem to zawsze szczęka mi opada że tak można :jawdrop:

 

A ja mam pytanie - jaką będziesz miała kostkę? I przede wszystkim jaką kolorystykę? Bo my chcemy szarą gładką i do tego ścieżkę, właśnie zagwozkę mam ze ścieżką z czego powinna być zrobiona - chciałam ocieplić szarość czymś bardziej kolorowym ale wciąż się waham że będzie pstrokato...napiszesz jakie Ty masz doświadczenia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko drzwi bardzo fajne, ale jak już tu wcześniej dziewczyny zauważyły inne niż w porzednich dwóch domkach, myśle że ten domek niby podobny do wczesniejszych ale będzie inny w odbiorze, przez to jeszcze bardziej się cieszę bo znowu nam się szykują ciekawe, nowe kąski do ogladania, kuchnia hmmm, poczekam na poprawki bo teraz niby umie sobie wyobrazić to co napisałaś ale jednak czekam na gotowca, zazdroszczę Ci tej białej kuchni , pozdrawiam:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yummyyummy surowiutki projekcik, ( ktory ma małe błedy ;) ) juz wrzuciłąm :yes:

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za namiar :hug:

A skoro jeździsz tak często koło mojej budowy, to mam nadzije,ze jak się troszeczke teren ogarnie to za jakis miesiąc wpadniesz z wiazytą ;)

No a po montażu kuchni to juz obowiązkowo! :yes:

Pozdrawiam :hug:

 

 

 

Venusko, to prawda po raz pierwszy nie białe :lol2: bo do tej pory były białe też okna ;)

jestem z tych dzrwi baaardzo zadowolona, są wysokie, szerokie.... no i takie "porządne" na żywo ;)

Dzięi za pozdrowienia dla Pana Tomka :D

W domku skońćzył juz wszytko, teraz walczy z oswietleniem ogrodowym :yes:

Buziaki :****

 

 

Tosia :hug:

Jak to masz okna , a ja ich nie widzę :mad:

Proszę mi to wrzucić fotki!!!! :popcorn:

Gratuluje okienek i akcji prądowej :wave:

 

 

 

Hej mariomili :hug:

Ty moja kochana hazardzistko :lol2: :hug:

Najwiecej pracy bedziemy mieli jako inwestorzy na tym etapie :yes: ale jest to tez najprzyjemniejsza część, kiedy gdzieś w oddali widać metę ;)

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiranda hej :)

Kochana opcja wydłużenia na 180cm jest :yes: bo tak miało być początkowo :yes:

Natomiast 120cm szerokości nie przejdzie :no: bo wbrew pozorom tam aż tyle miejsca nie ma :no:

I poszerzenie wyspy sprawiło by ,ze hokery wizualnie wchodziłby na krzesła w jadalni :o

Ale jak będę budowała kolejny dom, ten tzw. do emerytury, to zrobię wiekszą kuchnie ok 20m2 i wtedy walnę większą wyspę :lol2:

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lucka, właścicielko pięnego domu!!! :hug:

U mnie cała kostka to będzie piccola.... jaśniuteńko szara i w dodatkach bedzie pojawial się grafit, też z serii piccola ;)

Jestem na etapie, jasnej kosteczki ;)

A jaki odcień szarości planujesz ????

Mi się podobaja kostki z serii odcienie jesieni, czy jakoś tak ;) tyle tylko,ze nie u siebie ,a u kogoś....

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakris hehh bo ja to tak pokrętnie tłumaczę ;) :lol2:

Ale jutro będzie poprawiony projekt :yes:

Dzięi kochana za wszytkie miłe słowa :hug:

 

 

mariomili czujnie się nie zakłądam :lol2: :p

Bo mam ogromną nadzieję, zamieszkac 1 lipca :yes: ale będzie to zalezne od jednej rzeczy.... tego jak będą schnąć ściany i wylewki.... pozbędziemy sie wilgoci, to lipiec spędzimy juz we własnym domku :yes:

Buziki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karolcia

mam pytanko o okno tarasowe przesuwne - jakiej jest szerokości?

łał, płyteczki do kotłowni wypasione, aż szkoda że będą mało eksponowane

Karolinko, czy Ty masz może rolety zewnętrzne? bo tak chyba wcześniej doczytałam, że planowałaś, ale nie wszędzie

w jaki sposób to rozwiązałaś?

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lucka, właścicielko pięnego domu!!! :hug:

U mnie cała kostka to będzie piccola.... jaśniuteńko szara i w dodatkach bedzie pojawial się grafit, też z serii piccola ;)

Jestem na etapie, jasnej kosteczki ;)

A jaki odcień szarości planujesz ????

Mi się podobaja kostki z serii odcienie jesieni, czy jakoś tak ;) tyle tylko,ze nie u siebie ,a u kogoś....

Buziaki :***

 

 

Hej Karola, dziękuję za miłe słowa :)

 

My chcemy położyć jako główną kostkę Semmelrock Umbriano szaro-biały:

 

http://www.metten.com/assets/Uploads/Umbriano-Pflaster-14.jpg

 

Do tego chcemy zrobić ścieżkę z Piccoli Libetu -chciałam dotąd właśnie kolory jesieni, ale już sama nie wiem, z jednej strony boję się samej szarości a z drugiej pstrokacizny ;)

 

Na pewno ładnie wyglądałoby Umbriano z grafitem, ale boję się właśnie że będzie szaro i smutno, choć na pewno elegancko

 

A tak wyglądałoby z kolorami jesieni i sama nie wiem, doradzisz :hug:?

 

IMG_0886.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariomili :hug:

 

 

isa99

Okno tarasowe ma 280cm szerokosci i 235cm wysokości :yes:

 

Rolety zewnetzrne, oststecznie zrobiłam tylko w sypialni Julki w dwóch wielkich przeszkleniach i jednym normalnym oknie.

Pocztkowo chciałam na całej tylnej elewacji ze względu na usytuowanie od strony południowej i zachodnie, ale ostatecznie zrobiliśmy na piętrze klimę i dlatego sprawę olałam ;)

U Julki zostawiałam rolety zewnetrzne, bo ona lubi mieć "ciemnice" podczas drzemki popołudniowej, rolety fajnie dodatkowo wygłuszają, no i ni cchiałam w jej przeszkleniach robić, żadnych rolet wewnątrz, żaluzji :no: tam ma być ewentualnie, cieniuteńka firaneczka i widok na zieleń.... :yes: a wieczorem ,zeby podglądacze nie mieli wglądu, opuszczamy roletki ;)

 

Oczywiscie skrzynki sa ukryte wiec kiedy nie bedą opuszczone rolety, to wizualnie okna te wygladają identycznie jak cała reszta ;)

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiu, okna suuuper! :yes: :)

Uwielbiam wielkie przeszklenia z jak najmniejszą liczbą podziałów ;)

Będzie cudnie mieszkać z takimi przeszkleniami :yes:

 

isa99 rób przesówne :yes: ;)

 

 

anakris dokładnie tak :yes:

Wrzuciałam "troszke" poprawiony projekt kuchni ;)

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...