Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co je kot?


Agduś

Recommended Posts

No, nasze też drą pyszczki siedząc przed miską, w której chociaż odrobina dna prześwituje spod chrupów.

 

Miśka, o dziwo,przyjmuje nowe koty w domu, a sąsiedzkie tępi bez litości. W pogoni za Pumą wpadła do domu sąsiadów, z nadzieją, że tam ją zapędzi w kozi róg i spuści łomot. Na nowe domowe początkowo zawsze hyczała, ale w końcu przyjmowała i nawet przy misce nie robi problemów. Czasem poliże w ucho, czasem da w ucho... Jak to w rodzinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moje jedzą normalnie. Żadnych rewelacji :mokre puszkowe, suche. raz w tygodniu wątrobka drobiowa (warczą wtedy), czasem im gotuję mix ze skrzydełek i kurzych serduszek. Czarny kocur codziennie rano wyżera małżonkowi biały ser - je z ręki, nie z kanapki. Bura kocica z ręki nie zje za skarby świata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ciocia karmiła swojego wielkiego rudzielca wyłącznie z ręki. Tak się zbestwił, że kiedy był głodny, siadał na stole i czekał, a ciocia mu po kawałeczku pierś z kurczaka do pyszczka wtykała.

A wczoraj wieczorem chciałam Kajowi kawałeczek biszkopta dać, bo wiem, że lubi. No i mało palców nie straciłam, tak się rzucił!

 

Dziewczyny zważyły naszą kocią trzódkę:

KotekRysio 5,5 kg

Miśka 4 kg

Carmen 4 kg

Kaj 4 kg

Gerda 2,75 kg

 

A myślałam, że Miśka jest cięższa od Carmen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Zasiedliśmy wieczorem na zasłużone byczonko przed telewizorem. Na stole różne niekoniecznie zdrowe przekąski, w TV nagrana Gra o tron i oczywiście koty na kolanach. Koty też ucztowały - tyyyle pyszności! Paluszki, krakersy, ciasteczka... No i tak sobie razem siedzieliśmy, zajadaliśmy i oglądaliśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje dwie suki też bardzo uwielbiają koty sąsiadów...zwłaszcza jak do kocicy sąsiada przychodzą "narzeczeni".....jest taki jeden rudzielec, no taki meserszmit że mała bania ( nie wiem czym on się karmi ) ...siądzie metr od ogrodzenia, zapoda sobie nogę za łeb i jedzie z toaletą, a moje suki szlag wtedy trafia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Kot powinien jeść tylko myszy - ot co! :)

 

Wytłumacz to kotom...

Zresztą ja bym wolała, żeby moje myszy nie jadły. Nie nadążamy z odrobaczaniem ich, bo myszy przenoszą wszystkie możliwe pasożyty, a środki odrobaczające nie działają prewencyjnie. A nasze koty myszy jedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
Hahaha. Chyba to mój jest nienormalny! Bo je klasyczną kocią karmę, jakieś mięsko które zostało z obiadu. Nie pije mleka, lecz wodę. Ale to pers, ma delikatny żołądek.

 

Pers ma delikatny żołądek i je mięsko, które zostało z obiadu?? Chyba tylko okazyjnie??

W hodowli też tak był karmiony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...