Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz prostokątny dom


nita83

Recommended Posts

matko wusia aleś mnie zestrachała :D aż mnie na sprzatanie wzieło, a dziś apogeum, bo szanowny małżonek zostawił klucz od piwnicy w pracy i mieszkamy teraz z dwoma dorosłymi rowerami, jednym dzięcięcym i dwiema hulajnogami plus trzy wielgachne siaty małych ciuchów po dzieciach dla kuzynki, srylionem kontaktów oraz klatką chomika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzien dobry :D

 

Nie wiem od czego zaczac(dawno mnie nie bylo), wiec moze napisze, ze z ta tecza to mnie pocieszylyscie...u mnie wczoraj byly dwie, grubasne, wielgasne, jedna nad druga...a ich kolory :yes: zaluje ze nie zrobilam fotki, ale tel zapelniony w pelni i aparat sie nie wlaczal :mad:

 

tylko jedynym minusem bylo to, ze po jej zobaczeniu, same zle wiesci przez caly dzien mialam :( nawet sobie poplakac musialam bo mi braklo psychicznych sil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się wieczorową porą.

u mnie dziś była tęcza i też chciałabym mieć nadzieję, że to jakiś znak. (choć z reguły w żadne znaki nie wierzę).

ostatnio jakieś doły mnie dopadają i chciałbym wierzyć, że to tylko wpływ pogody. mam nadzieję, że za chwilę będzie lepiej.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nita, jak już zamieszkasz w Twoim domku i usiądziesz przy kominku z kieliszkiem ulubionego trunku, to nie będzie Ci straszna chandra czy jesienna słota. Gwarantuję Ci, że polubisz jesienne i zimowe wieczory.

Jeszcze trochę cierpliwości i wytrwałości :)

 

Dla poprawy nastroju

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wierzch miło Cię znowu widzieć. Dziękuję. Nastrój mam całkiem dobry - wściekło niecierpliwy :) Ale odzyskałam auto. Mogłabym żyć bez komórki, ale bez auta nie. Wreszcie pojadę kupić drzewka, skoszę wieeeelgachną trawę, wydam pieniądze na jakąs roślinke i pozbędę się mnóstwa rzeczy z domu. Szkoda tylko, że starszy syn zakatarzony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nita, dziękuję, przyjemność po mojej stronie.

 

 

Nastrój mam całkiem dobry - wściekło niecierpliwy :)

Dla mnie brzmi to jak oksymoron :)

Domyślam się, że jesteś bardzo energiczną osobą.

 

Ale odzyskałam auto. Mogłabym żyć bez komórki, ale bez auta nie.

Trudno dzisiaj żyć bez samochodu, szczególnie budując dom poza miastem.

 

Szkoda tylko, że starszy syn zakatarzony.

Pogoda i początek szkoły/przedszkola robią swoje.

Mój syn również jest chory, w tym tygodniu nie pójdzie do szkoły.

 

Wreszcie pojadę kupić drzewka, skoszę wieeeelgachną trawę, wydam pieniądze na jakąs roślinke i pozbędę się mnóstwa rzeczy z domu.

Super plany, życzę powodzenia w realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że jesteś bardzo energiczną osobą.

 

niektórzy twierdzą, że jestem po prostu furiatką :D

 

Zyczę zdrówka dla synka. Masz może jakieś sprawdzone propozycje na zabawianie dwójki małych chłopców przez cały dzień?? Bajki odpadają (chyba mają już przesyt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy twierdzą, że jestem po prostu furiatką :D

Nie ukrywam, ze uzylem eufemizmu na okreslenie pewnej grupy cech Twojego charakteru :D

Domyslam sie, ze Twoj maz jest oaza spokoju.

 

Zyczę zdrówka dla synka.

Bardzo dziekuje.

 

Masz może jakieś sprawdzone propozycje na zabawianie dwójki małych chłopców przez cały dzień?? Bajki odpadają (chyba mają już przesyt).

Po odpowiedz na takie pytania czesc forumowiczow zaglada wlasnie do Twojego watku ;)

 

Dzisiaj ma byc w Twoim regionie dosc ladna pogoda (bez opadow, 16°C). Jesli Twoj starszy syn jest zakatarzony a nie ma goraczki, to pobyt/zabawy na swiezym powietrzu dobrze mu zrobi.

Poza tym oczywiscie klocki LEGO. Wiem, ze Twoj stosunek do nich jest ambiwalentny, ale chlopcy (i ich tatusiowie ;) ) po prostu je uwielbiaja.

Mozna sprobowac rowniez pokazac na przyklad zasade dzialania programu Paint.

No i fajne sa niektore gry o roznym stopniu trudnosci, polecam np. serie smart games.

Wciagaja rowniez zabawy z magnesami, np. Neocube.

 

A najlepsze sa chyba zabawki edukacyjne wyjasniajace rozne prawa przyrody/fizyki (wahadlo Newtona, kolo Maxwella, zyroskop, optyka geometryczna, pryzmat Newtona, etc.).

Jakas fajna ksiazka o kosmosie rowniez potrafi wciagnac chlopcow w wieku Twoich synow.

Edytowane przez wierzch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pogoda i początek szkoły/przedszkola robią swoje.

Mój syn również jest chory, w tym tygodniu nie pójdzie do szkoły.

 

.

 

moje tez rozchorowane...mlodszej wzielam wolne w przedszkolu bo w nocy to istna masakra z nia byla...rozlozylo na lopatki moje dziecie... ale ze starsza juz gorzej..tutaj od tak nie da sie wziac wolnego dla dziecka, na 3 dni ok...ale powyzej 3dni trzeba miec zwolnienie od lekarza..ktory oczywiscie wysmieje rodzica ze dziecko z kaszlem i katarem w domu siedzialo...tak wiec moja starsza w szkole...az sie boje nocki co to bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpowiedz na takie pytania czesc forumowiczow zaglada wlasnie do Twojego watku ;)

 

 

To bardzo miłe. Bardzo. Tym bardziej mi wstyd, że ostatnio wena mnie opuściła. Dziękuje za wszystkie propozycje. Najbardziej spodobały mi sie magnesy, ale cena juz trochę mniej. :) Aktualnie mamy w domu powrót szaleństwa pociągowego, a konkretnie plany wąskotorówek w naszej okolicy. Większości już nie ma, le syn i tak chce wszystkie miejsca dokładnie prześledzić. Mamy fachową książkę i ślęczymy nas starymi, niemieckimi mapami. Kto wie, może się w końcu wczytam w tą historię, kupią porządną mapę regionu i wyruszymy na poszukiwania.

 

Melisko życzę zdrówka dla małej i cierpliwości dla Ciebie. Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Melisko życzę zdrówka dla małej i cierpliwości dla Ciebie. Trzymaj się.

 

:hug:

 

mala powalilo na lopatki do spania o godz18... starsza byla na urodzinach u kolezanki i czego sie dowiedzialam po jej powrocie- mamusiu, a na koniec dostalismy po lodzie:jawdrop:

ilez razy dziecku tlumaczylam, ze jak boli gardlo i kaszle to lodow nie wolno, bo bedzie jeszcze gorzej:bash:

 

poczekamy do rana i zobaczymy co przyniesie jutro...a jutro do domku dopiero po 16:30 wraca...ahhh zajecia w j.polskim :D

 

mlodsza zas ze mna w domku:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug:

 

 

ilez razy dziecku tlumaczylam, ze jak boli gardlo i kaszle to lodow nie wolno, bo bedzie jeszcze gorzej:bash:

 

 

Niekoniecznie, nasz lekarz utrzymuje, że rozpalone gardło jak najbardziej można chłodzić, serio, nie żartuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka, ależ masz zacięcie do pracy :)

 

Walczę w domu z nadmiarem. Wyrzucam bez litości. Az dziw co człowiek trzyma w domu. Żeby mi się chciało, myślę że to remanent przed przeprowadzką :D Byłoby pięknie.

Edytowane przez nita83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...