Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz prostokątny dom


nita83

Recommended Posts

Ja, co prawda o tych przesądach nie słyszałam, ale wygląda na to, że Nitka przegapiła z możliwych okazji np. 1 dzień jesieni. Ale w tym miesiącu może się jeszcze załapać na np.

 

27 września Światowy Dzień Turystyki

28 września Światowy Dzień Wścieklizny

30 września Międzynarodowy Dzień Tłumacza / Dzień Chłopaka

 

Choć najbardziej stosowny wydawałby się pierwszy poniedziałek października – za wikipedią: Światowy Dzień Habitatu (ang. World Habitat Day, ONZ – Ludzkie Osady, według Unesco: Światowy Dzień Ludzkich Siedlisk

 

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... Wczoraj pomalował kominek i położył płytki przy tarasie i kominku. Pierwszy raz. Mruczał przy tym pod nosem, że to niemożliwe, że Cronin sama kładła płytki w salonie. :) Ileż to rzeczy robił na budowie pierwszy raz. To niesamowite. Sam się dziwi, że taki zdolny chłopak. Jednak właściwa motywacja (czytaj gderająca żona) potrafi zdziałać cuda.

 

Hihi cronin sama kładła bo nie jest perfekcjonistką i ma niskie wymagania płytkowe :) no i jest skąpa i nie znosi heniutków. A to bardzo dobra motywacja :)

 

Kominek wygląda świetnie, taki biały będzie czy jakiś kolor dasz?

 

Z doświadczenia wiem, że do przeprowadzki najlepszy jest dzień, kiedy nie ma małoletnich pod nogami :D

Dobry jest też termin: dzień przed Wigilią/Wielkanocą/Komunią/ślubem/weselem, wtedy adrenalina buzuje pod sufitem i celnym kopem umieszczasz szafy i kanapy na swoich miejscach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dzień czekolady był 4 września :)

 

wg http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kalendarz_%C5%9Bwi%C4%85t_nietypowych 26 września to dzień Całowania Dziewczyn :)

 

Nitka - kominek śliczny:yes::yes::yes::yes:

mam nadzieje, ze zostanie biały;)

 

Dorka:hug::hug::hug:

mi dzień całowania DZIEWCZYN sie podoba:D:D:D

tylko co ma powiedziec dwóch gejów w ten dzien jak sie bedą całować?;););)

ludzie podobno - nie znam szczegółów - pewien browar w naszym kraju bojkotuja, bo prezes 'wykazał sie daleko posunietą homofobia'..;) ja tam zaczęłam własnie to piwo pić - baaaaaaardzo dobre:D:D:D:D wyjatkowo porzadnie;) smakuje:D:D:D:D

Nitka, czekamy na TEN DZIEŃ...daj znać, kiedy:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzień całowania DZIEWCZYN sie podoba:D:D:D

tylko co ma powiedziec dwóch gejów w ten dzien jak sie bedą całować?;););)

ludzie podobno - nie znam szczegółów - pewien browar w naszym kraju bojkotuja, bo prezes 'wykazał sie daleko posunietą homofobia'..;) ja tam zaczęłam własnie to piwo pić - baaaaaaardzo dobre:D:D:D:D wyjatkowo porzadnie;) smakuje:D:D:D:D

Nitka, czekamy na TEN DZIEŃ...daj znać, kiedy:hug::hug::hug:

 

Znaczy się nie dał się całować?

Pytam, bo z niektórymi newsami jestem do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitka - kominek śliczny:yes::yes::yes::yes:

mam nadzieje, ze

ludzie podobno - nie znam szczegółów - pewien browar w naszym kraju bojkotuja, bo prezes 'wykazał sie daleko posunietą homofobia'..;) ja tam zaczęłam własnie to piwo pić - baaaaaaardzo dobre:D:D:D:D

 

 

Nie, bo wykazał się bezprecedensowym chamstwem. Absolutnie niewyobrażalnym. W dodatku z chorymi skojarzeniami. Może zapoznaj się z wypowiedzią owego typa w całości, a jak cię nie zemdli, to smaku - nomen omen - nie zazdroszczę.

Dodam, że nie jestem wymuskaną panienką wychowaną na Musierowicz, ale żeby wdalić z siebie taką uwagę jak on, to trzeba pochodzić z rynsztoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitka - kominek śliczny:yes::yes::yes::yes:

mam nadzieje, ze

ludzie podobno - nie znam szczegółów - pewien browar w naszym kraju bojkotuja, bo prezes 'wykazał sie daleko posunietą homofobia'..;) ja tam zaczęłam własnie to piwo pić - baaaaaaardzo dobre:D:D:D:D

 

 

Nie, bo wykazał się bezprecedensowym chamstwem. Absolutnie niewyobrażalnym. W dodatku z chorymi skojarzeniami. Może zapoznaj się z wypowiedzią owego typa w całości, a jak cię nie zemdli, to smaku - nomen omen - nie zazdroszczę.

Dodam, że nie jestem wymuskaną panienką wychowaną na Musierowicz, ale żeby wdalić z siebie taką uwagę jak on, to trzeba pochodzić z rynsztoka.

 

jak pisałam wyżej - nie znam szczegółów pochodzenia ani tego Pana ani szczegółów jego wypowiedzi... :sick:

pozdro

Edytowane przez amglad1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się nie dał się całować?

Pytam, bo z niektórymi newsami jestem do tyłu.

 

hihi nie jestem pewna, bo tv nie oglądam a mówię tylko to co w radio usłyszałam - że bojkotują browar bo Pan Prezes jest homofobem - a z całowaniem to już zupełnie nie wiem... ja też z newsami na bakier:D

Dorka, ściskam i całuję...;)

o rany ale zabrzmiało;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Muszę Was potrzymać w napięciu.Światowy dzień turystyki nas przyciąga i po Bożemu będzie :) Choć w sumie i tak tam żyjemy, jedynie nie śpimy. Opcji przeprowadzki bez małoletnich nie ma, ale jest duża szansa na integrujące zajęcia z dziećmi sąsiadów, więc nudzić się nie będą :)

Kominek pozostaje bielusieńki, pewnie przez tydzień taki będzie, a potem trochę zszarzeje. :D

 

Dorzucę jedno zdjątko salonowe.

 

103_4122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...