Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz prostokątny dom


nita83

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nitka, wiesz co Ci powiem? Że mi się bardzo bardzo podoba bryła Twojego domu. Nie za wysoki, ładnie się komponuje w przestrzeń. A jak sie wokół te wszystkie groszki i inne kwasty na jakąś ludzką wysokość wybiją i zrobi się zielono to będzie prześlicznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorka dziękuję, ale mi sie miło zrobiło i faktycznie wyobraziłam sobie domek za 10 lat jak schowa się częściowo w zieloności :D To będzie mój magiczny ogród. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Aga bo w sumie jest prosta i bardzo się z tego cieszę, dzieci mniej bo lubią się wspinać. Chwilowo siedzą na górze czarnej ziemi. Nie muszę chyba dodawac jak po tym wyglądają. :) Sąsiedzi z bloku chyba juz się przyzwyczaili, że wyglądamy jak po wojnie gdy wysiadamy wieczorem z auta. Dzieci na szczęście wyszkolone i prosto do łazienki idą i czekają. Zakaz rozpełzania się po domu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, dziś operacja pod hasłem: TRAWA!

Jak już sobie cos ubzduram, to nic nie jest w stanie wybić mi tego z głowy. A ubzdurałam sobie, że posieję trawę przed tarasem. Ba ubzdurałam sobie, że posieję ją dzisiaj, albowiem Mąż szanowny utknął był w robocie i nie mógł mi przeszkodzić, a na pewno by chciał.

Do posiania trawy laikowi potrzebne jest:

- Trawa (zakupiona raz dwa w najbliższym markecie)

- Grabie (koczujące dzielnie na budowie)

- Konewka (jw), pewnie przydał by się wąż ogrodowy, ale chyba był jadowity, bo cena odstraszała

- Walec (nie no jaja sobie robią w tym sklepie, na pewno coś wymyślę :D)

- i ktoś kumaty ( tu występuje Tata)

Po odpękaniu 8 godzin w pracy jazda na szybkie zakupy i do pracy rodacy! Pełna werwy pomachałam grabelkami i zapał lekko mi opadł.

- Wałować juz? - pytam.

- Musisz najpierw wyrównać. - poucza kumaty.

- Przecież równam!

- Dobra, daj mi te grabie. :lol2:

 

Tak oto popodlewałam wszystkie roślinki wkoło, a Kumaty zrobił to:

100_6093.jpg

 

Moje wyglądało mniej więcej jak to tam z tyłu. :D

Podlałam ładnie i nasionka posiałam, a co. Czas na wałowanie. Tylko walca nie ma. Ale przecież nie wypadliśmy sroce.....itd :D

Moja Inwencja.

100_6113.jpg

Niestety nie współpracowało i musiałam sama kulać.

 

Inwencja Kumatego

100_6118.jpg

 

Na koniec podlewanko i czekamy aż urośnie. Już rośnie prawda? W końcu to trawa, co ma nie rosnąć :D

100_6121.jpg

 

 

Operację uważam za udaną.

Jeden taki krytykował, ale już się nim zajęłam, także wiecie 8)8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...