Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz prostokątny dom


nita83

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To i ja się dołączam do życzeń! Wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń, zwłaszcza tych związanych z budową! ............................................... Bardzo fajnie - jak zwykle ;) - czyta się Twój dziennik. :) Ale co do gazu, to nie chcę Cię martwić, Nita, ale słyszałam od naszego sąsiada historię o tym, jak to gazownia bodaj półtora roku opóźniła podłączenie. Nie muszę chyba tłumaczyć, co to oznaczało dla inwestorów. Nie mieli innej kotłowni, więc nie mogli się wprowadzić, póki łaskawie nie podłączono im gazu. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy u Ciebie, ale - proszę - weź poprawkę na ten fakt i rozważ likwidację obecnego źródła "zasilania". Nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji i naprawdę nikomu tego nie życzę. A zwłaszcza Tobie. :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

Oczywiście, że chętnie poźyczę koronę na jeden dzień :D

 

U nas dzis znowu dezercja :) woda i las.

Dezercja częściowa, bo Inwestor harował w pocie czoła. Ale za to naharował takie cudowności, że ach. Jutro cyknę fotkę :D

Edytowane przez nita83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam. :) Parę dni temu, po niemal 3 budowlanych tygodniach nasze mieszkanie osiągnęło apogeum bajzlu. W zasadzie tylko tam spaliśmy, przepakowywaliśmy się i kąpaliśmy. Stery wypranych ciuchów walały się wszędzie i nic nie można było znaleźć. Pewnego deszczowego dnia, gdy Szanowny Inwestor udał się na odpoczynek do pracy, stawiłam czoło potworowi. Nie tylko zresztą w mieszkaniu, w domu też. Przyznam, że chwilowo została wyczerpana moja tolerancja na pył, cement, ziemię i kurz. Chciałam czystości, ładu i porządku. Oczywiście bez przesady, jestem za leniwa na bycie pedantką :D Szczęśliwie wieczorem przeglądałam zdjęcia i nie mogłam uwierzyć. Niby wiadomo, że małymi kroczkami można wszystko, ale że aż taki bajzel panował na budowie??? Nieee niemożliwe. A jednak dokonaliśmy cudu. :D

 

100_3654.jpg100_3655.jpgDSCN0148.jpgDSCN0164.jpg

100_5515.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nasza 8 rocznica ślubu :eek:

Z tej okazji chciałam podziękować swojemu kochanemu Mężowi, za przecudny prezent, czyli nasz taras. Jeszcze trochę do dokończenia zostało, ale i tak jestem zachwycona. Dziękuję Kochanie. http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/d010.gif

 

100_7310.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nita najlepsze życzenia! My też w tym roku mieliśmy ósmą rocznicę, miesiąc temu. Więc witaj w klubie. :)

 

Posprzątałaś pięknie i zgadzam się z przedmówczynią, że macie tam bardzo fajnie. A ta wielka huśtawka na tarasie to mnie zwaliła z nóg!

 

U mnie też bajzel w domu. Też żyję na dwa domy, a właściwie na trzy (budowa to nr 3), więc już jest tak, że gdy mówię do dzieci "jedziemy do domu" to pytają: "a gdzie?". Ja nie zdąrzyłam jeszcze toreb po wakacjach rozpakować, bo niemal od razu przenieśliśmy się do teściów pilnować ich włości i niby też naszej budowy (to blisko). Więc torbę znad morza przywiozłam do teściów. I tak siedzimy. Gdy wczoraj zajrzałam do domu to........ :sick: No, brudno jest. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny, tez żyjemy na dwa domy, a miesiąc temu na trzy :) Chociaż będziemy miały co wspominać.

Aga mnie tez lenistwo ogarnęło. Mogłoby się wydawać, że marnujemy czas budowlany na robienie tarasu, czy pociągu, ale warto. Sama nie wytrzymuję długo w spartańskich warunkach, więc potrzebuję miejsca bez błota, gdzie spokojnie można odpocząć. Poza tym chcę by ta budowa była dla nas przyjemnością, a nie karą. Byśmy miło spędzali ten czas. Zawsze to lepsza alternatywa niż nasze 36 m2 :)

Dziś miałam miło spędzic dzień z dziećmi w zoo, ale tak nas zlał deszcz, że w połowie zdezerterowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...