Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu wklejamy zdjęcia przedmiotów do licytacji


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja tak skromnie :oops: niesmialo wklejam nowy komplet papierowych dyn :) dyn jest 6 w opakowaniu. Wysylka na moj koszt.

Cena wywolawcza 10zl za komplet (6 szt)

 

http://imageshack.us/a/img713/3784/20121002200415.jpg

 

Tutaj widac jakie wymiary maja dynie :)

 

http://imageshack.us/a/img210/4126/20121002200606.jpg

http://imageshack.us/a/img706/4415/20121002200641.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam Historię filmu polskiego.

http://ecsmedia.pl/c/historia-kina-polskiego-tworcy-filmy-konteksty-b-iext7733846.jpg

Twarda oprawa, przeszło 660 stron, piękne zdjecia

Historia kina polskiego. Twórcy, filmy, konteksty to zawarte w jednym tomie syntetyczne ujęcie całych dziejów kina w Polsce - od pierwszych seansów filmowych na ziemiach polskich zorganizowanych w 1896 roku, aż po filmy zrealizowane w 2007 roku, które miały premierę w listopadzie roku 2008. Autor wszechstronnie omawia tu wszystkie najważniejsze zjawiska z zakresu polskiej sztuki i kultury filmowej oraz przemysłu kinematograficznego. Przedmiotem analizy są najwybitniejsze polskie filmy fabularne, dokumentalne i animowane, przedstawione są biografie twórców i najważniejsze konteksty kina. Księga zawiera 11 rozdziałów i dla każdego z nich autor stara się znaleźć odrębną zasadę porządkującą, której źródło mieści się w kolejnych fazach procesu historycznego. W ten sposób ponadstuletnie dzieje kina polskiego zostają opisane jako cząstka kultury narodowej Polaków.

 

cena: 30 pln.Wysyłka na mój koszt.

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:D. Pierwszy "przedmiot" do licytacji jeszcze "ciepły";). Wczoraj Młoda wygrała szkolny konkurs fotograficzny takim zdjęciem:

o-maatic.jpgma%25C5%2582e.jpg

Cena wywoławcza 1zł.

Zwycięzca dostanie wydruk A4 lub plik w pełnej rozdzielczości.

Zapraszam:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Motor - foto w formacie 13x20 cm, na papierze fotograficznym:

 

[ATTACH=CONFIG]139966[/ATTACH]

 

2. Wózek - foto w formacie 13x20 cm, na papierze fotograficznym:

 

[ATTACH=CONFIG]139967[/ATTACH]

 

Cena wywoławcza 5 zł/ sztuka

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tym razem z nałogi pójdę. :lol:

Nalewkę przepyszną domową proponuję - aroniówkę.

Aronia o aromacie wiśniowym, z wanilią i goździkami, łagodna, przepyszna i podstępna. ;)

Cena wywoławcza: 50 zł.

Koszty przesyłki biorę na siebie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny to będzie fant, ale co tam ;)

 

Po 15 października jadę do jednej z najbardziej chwalonych ( w tym na FM), szkółek drzew owocowych, w związku z tym licytacja fanta może trwać tylko do dnia zakupu drzewek , a że nie jest nam znana data końca licytacji może się okazać,że nagle fant będzie wystawiony w opcji ' kup teraz" (Jamles -pozdrawiam :) )

Ale do rzeczy, przedmiotem licytacji jest drzewko owocowe - wybór gatunku przez licytującego (oczywiście w granicach rozsądku -na palmę kokosową nie ma co liczyć ).

 

Technicznie widzę to tak - wygrywający podaje 3-5 odmian/gatunków, a ja kupuję to, które jest dostępne, poczynając od tego na szczycie listy :)

 

Roślina będzie niezwłocznie wysłana,, a pan ze szkółki profesjonalnie przygotuje ją do transportu (koszt biorę na siebie)

 

 

 

http://szkolkawitkowska.republika.pl/images/galeria/drzewka_i_krzewy_m_witkowska00002.jpg

 

cena wywoławcza 20 zł.

 

Oferta szkółki

 

CZEREŚNIE:

Podkł. Colt:

Summit Sylvia Regina Rivan Vega Lapins Vanda® Kordia Hudson Sam Karina Rainier Pola

Podkł. Cz. Ptasia:

- Burlat

- Büttnera czerwona

Podkł. Gisela: Kordia Rivan Burlat Rainier Regina

WIŚNIE:

Podkł. Colt: Pandy 103 Groniasta z Ujf.

Debreceni Botermo Nefris North Star Hortensja (Czereśnio- Wiśnia) Lucyna

Podkł. Antypka: Łutówka Kelleris Groniasta z Ujf. Sabina

Podkł. Cz. Ptasia:

- Łutówka

ŚLIWY:

Podkł. Ałycza:

Amers Renkloda Ulena Renkloda Althana Silvia President Opal Węgierka Dąbrowicka Węgierka Wczesna Węgierka Zwykła Valjevka Promis® Królowa Wiktoria Cac.Rana® Cac.Lepotica® Cac.Najbolia® Herman Valor Kalipso Jubileum Tolar®

Węgierka Biała Mirabelka z Nancy Bluefree Diana Brzoskwiniowa Record Jojo®

Podkł. W.Wangh.:

Jubileum Cac. Rana Cac. Najbolia Cac.Lepotica Amers President Valjevka Węgierka Zwykła Renkloda Ulena Vision

MORELE:

Podkl. Ałycza: Somo

Podkl. W.Wangh.: Hargrand Goldrich Heja

Podkł. Siewka Moreli :

- Harcot

- Modarska

- Wczesna z Morden

- Sirena

- Kompakta

- Goldrich

ŚLIWY JAPOŃSKIE:

Podkł. W.Wangh.: Shiro Najdiena Angeleno

Podkł. Ałycza: Santa Rosa Gauta Vanier

Morelo -Śliwa:

- Dapple Dandy

BRZOSKWINIE:

Podkł. Mandżurska: Inka Redhaven Reliance Harnaś Royalvee Suncrest Harrow Beauty Supergeen

Podkł. Rakoniewicka:

- Inka

- Harrow Diamond

- Saturn – płaska

- Vinegold (twardka)

NEKTARYNY:

Podkł. Mandżurska: Fletaryna (płaska) Harco Redgold

Podkł. Rakoniewicka:

- Fantasia

- Harblaze

GRUSZE:

Podkł. Grusza Kaukaska: Faworytka General Leclerc Amfora® Erica® Bera Hardy Komisówka Red Bonkreta W. Bera Bosca Lukasówka Alfa® Concorde

Podkł. Pigwa S1 : Blanca® Alfa® Patten Carola

- Dicolor ®

- Lukasówka

- Paryżanka

- Erica®

- Konferencja

Grusze Azjatyckie:

Podkł. Grusza Kaukaska:

- Hosui

- Chojuro

- Kosui

- Niseiki

JABŁONIE:

Podkł. M9:

Rubin® Gala Must® Lobo Elise® Piros® Szampion Reno® Bohemia® Szara Reneta Rubinola® Red Boskoop Jonagold Decosta Jonagored®

Podkł. M7:

Najdared® Julia® Topaz® Szara Reneta Antonówka Zwykła Malinowa Kronselka Landsberska Cesarz Wilhelm Ananas Berżenicki Królowa Renet Golden D. Reinders®

Podkl. Antonówka:

Kosztela Titówka Królowa Renet Antonówka Półtoraf.

Podkł. A2:

Idared Szampion

Podkł. MM106:

Idared Antonówka Półtoraf. Szampion Kosztela Królowa Renet

Podkł. M26:

Ligol® Golden Del. Reinders® Julia® Dark Rubin® Szampion Reno® Gala Must® James Grieve Oliwka Żółta Sunrise Delikates Paulared Melrose Koksa Pomarańczowa Muskat Renete Piękna z Rept Cortland Wicki Boiken Enterprise® Szara Reneta Rubinstar® Rubinola® Astramel Topaz®

- Lobo

- Piros®

- Elise®

Podkł. P14:

Oliwka Żółta Katja Early Geneva Gloster Enterprise®

- Ligol®

- Szampion

- Witos

Podkł. P60:

Ligol® Gala Must® Dark Rubin® Gloster

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dla oczu już jest to ja coś dla ciała;)

domowe przetworki-potworki:lol: zatem dżemik/galaretka malinowa, bez pesteczek i z malin bez chemii, buraczki takoż ekologiczne bez nawozu i papryka w łagodnej zalewie:) przetworki własnoręczne i już konsumowane, wszyscy żyją więc obaw nie ma;) słoiczki są półlitrowe

cena wywoławcza 5 zł za słoiczek:) wysyłka na mój koszt

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/roslinki%20i%20inne/DSC_0771.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny to będzie fant, ale co tam ;)

 

Po 15 października jadę do jednej z najbardziej chwalonych ( w tym na FM), szkółek drzew owocowych, w związku z tym licytacja fanta może trwać tylko do dnia zakupu drzewek , a że nie jest nam znana data końca licytacji może się okazać,że nagle fant będzie wystawiony w opcji ' kup teraz" (Jamles -pozdrawiam :) )

Ale do rzeczy, przedmiotem licytacji jest drzewko owocowe - wybór gatunku przez licytującego (oczywiście w granicach rozsądku -na palmę kokosową nie ma co liczyć ).

 

Technicznie widzę to tak - wygrywający podaje 3-5 odmian/gatunków, a ja kupuję to, które jest dostępne, poczynając od tego na szczycie listy :)

 

Roślina będzie niezwłocznie wysłana,, a pan ze szkółki profesjonalnie przygotuje ją do transportu (koszt biorę na siebie)

 

 

 

http://szkolkawitkowska.republika.pl/images/galeria/drzewka_i_krzewy_m_witkowska00002.jpg

 

cena wywoławcza 20 zł.

po konsultacjach społecznych ( rozmawiałem sam ze sobą) i demokratycznych wyborach

( za 1 głos, przeciw 0), licytacja na drzewko kończy się w poniedziałek 15 października do godziny 10.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej aukcji dla Tomka1950 poszły dwa podobne wózeczki, więc usiadłam i zrobiłam kolejny.

Kochani, wszystko tutaj robione od podstaw, nie ma tu gotowych elementów. Zrobienie takiego wózeczka to prawie 4 godziny pracy. Do tego w komplecie są taczki. Tutaj, to nawet projekt jest mój własny, bo zależało mi by zrobić coś romantycznego.

Zdjęcia moje, niestety nie są najlepsze, tak, że muszę dodać, że w realu, wszystko jest jeszcze piękniejsze. Może gdzieś jest jakaś Mała Princesa, która by się ucieszyła na taki oryginalny, ręcznie wykonany prezent? Cena kompletu:50zł.

BILD5587.JPG

BILD5590.JPG

BILD5594.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. NOWOCZESNE WNĘTRZA, Terence Conran, wyd.Arkady 2002r. nowa, nigdy nie otwarta(bo mam drugą taką samą;)) książka-album z setkami zdjęć i rysunków w której Sir Terence Conran, wybitny projektant wnętrz, twórca mebli, konserwator i handlowiec z czterdziestoletnim doświadczeniem ,radzi, jak zmienić dom w miejsce, gdzie można cieszyć się pełnią życia, jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą mamy do dyspozycji, jak uczynić dom lub mieszkanie bezpieczniejszym, jak podejmować decyzje w kwestii wykończenia ścian, podłóg, wyboru odpowiednich okien, tapicerki i oświetlenia, jak współpracować z architektami, projektantami i budowniczymi.

Cena wywoławcza 30zł.

IMG_2229.jpgmale.jpg

 

 

2. Zestaw śniadaniowy. Śliczne art-deco. "S&C" Bavaria Elferbein Porzellan. Sygnatura stosowana w latach 1935-50. http://www.porcelainmarksandmore.com/bavaria/schwarzenbach_1/00.php . Super doskonały stan. Żadnych obdrapań i uszkodzeń złocenia:).

Cena wywoławcza 40zł.

IMG_2294.jpgmałe.jpg

 

IMG_2300.jpgmale.jpg

 

IMG_2303.jpgmale.jpg

 

 

3. Absolutnie unikalna filiżanka głowami koni. Winterling Roslau Bavaria. Sygnatura stosowana od 1950 roku. http://www.porcelainmarksandmore.com/bavaria/roeslau_1/00.php . Stan doskonały.

Cena wywoławcza 30zł.

IMG_2280.jpgmale.jpg

 

IMG_2275.jpgmale.jpg

 

4. Bardzo stara, piękna cukiernica. Kiedyś była posrebrzona, dziś niewiele z tego srebra na niej zostało, ale urok swój ma;) i można ją oddać do srebrzenia ponownie. Sygnatura WMF stosowana od 1910 roku. http://www.heirloomsantiques.com.au/wmf-a-17.html

Cena wywoławcza 50zł.

IMG_2289.jpgmale.jpg

 

IMG_2286.jpgmale.jpg

 

IMG_2292.jpgmałe.jpg

 

IMG_2270.jpgmale.jpg

 

5. Piękna i o unikalnym kształcie łopatki, srebrna łyżeczka do cukru. Przedwojenna próba 800 z cechą dodatkową - głową kobiety. Waga - 16gram.

Cena wywoławcza 40zł.

IMG_2238.jpgmale.jpg

 

IMG_2269.jpgmale.jpg

 

IMG_2284.jpgmale.jpg

 

IMG_2285.jpgmale.jpg

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...