Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kiedy będzie się można spodziewać numeru konta, na które można wysłać pieniążki ? We wtorek widzę się z Rasią i chciałabym od niej odebrać cukiernicę.

 

Żaluś, a możemy się umówić tak, że wpiszesz mnie na listę płacących dla Stefka i podasz mi nr konta do przelewu, tak abym mogła go jutro wysłać ?

Możemy, nie ma sprawy. Zaraz zrobię podział kto na kogo, jak tylko Agdusia powie, że juz wszystko zapisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff! Poradniki do decoupage są moooje!:D:D

 

Ale nie smuć się, Aguś!

Licytowałam je z myślą o Najdzielniejszej Siostrze Na Świecie - Natce. Podziwiam Ją bardzo, bardzo :yes:

I proszę BETIB o przesłanie tych poradników do AgnesK ( dla jej córki Natki z pozdrowieniami od forumowej ciotki )

WIEDZIAŁAM! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff! Poradniki do decoupage są moooje!:D:D

 

Ale nie smuć się, Aguś!

Licytowałam je z myślą o Najdzielniejszej Siostrze Na Świecie - Natce. Podziwiam Ją bardzo, bardzo :yes:

I proszę BETIB o przesłanie tych poradników do AgnesK ( dla jej córki Natki z pozdrowieniami od forumowej ciotki )

 

 

O matko.... dziękuję Ci. Jestes po prostu niesamowita..

To miał byc prezent urodzinowy. I będzie. Ino od Ciebie

Rany Julek..jeszcze raz dziekuję:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko.... dziękuję Ci. Jestes po prostu niesamowita..

To miał byc prezent urodzinowy. I będzie. Ino od Ciebie

Rany Julek..jeszcze raz dziekuję:hug:

Ojtam, ojtam.

Człowiek po prostu lepiej się czuje, gdy może sprawić komuś choć trochę radości :yes:

:hug:

Dzięki wszystkim za licytację, uściski dla Chłopaków i :goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale superowo wyszło:) Mama Damiana jest bardzo wdzięczna, a najbardziej dziękuje Żelci, bo to dzięki niej Damian dostał się pod wasze skrzydła. Ja też dziękuję i ściskam mocno wszystkich uczestników aukcji:hug:

Kochana bez Ciebie Damian był by tylko kolejnym bezimiennym w statystykach o niepełnosprawnych. Takich cierpiących w zaciszu własnego domu jest dużo, za dużo. To Ty nam o nim opowiedziałaś, a reszta już się ułożyła sama. Jak kiedyś powiedziała mi Nefer, nikt nie jest na tym świecie sam. Każdemu życzę by się do tego przekonał, że nie jest sam i, że komuś zależy. Bo to piękne uczucie.

Proszę ukochaj Damiana i Jego Mamę od nas wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam, że w miarę moich ograniczonych (dzisiaj zwłaszcza) możliwości policzyłam wszystko i proszę o sprawdzenie dodawania.

Co dalej? Dzisiaj nie czuję się na siłach dzielić i rządzić, bom niewyspana okrutnie, a jutro wstać trzeba, wiec jeżeli tylko to możliwe, zgłaszam swój akces do dalszych działań na jutro. Postaram się być wcześniej niż wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę na pysk, wiec z żalem się rozstaję z Wami. Pewnie nie wytrzymam i jutro rano wpadnę sprawdzić, czy ktoś jakiegoś mojego babola nie zauważył. Zamieszanie było z licytacją łyżeczki od Rasi, ale sprawdziłam i wychodzi na to, że jest jak zapisałam. Jakby co, to samokrytykę złożę, jeżeli namieszałam i głowę popiołem posypię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...