Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbychu i Edzia.. winiaczek poszedł, powinien być jutro , bo priorytetem wysłałam...

 

Arniko

 

Dziękuję:)

 

Będziemy rozgrzewać się tym zacnym trunkiem w piątek przed kominkiem,:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haniu dziękuję bardzo!

TAR no pewnie, że tam jest "Dobry Duszek" na szczęście włożony. Robiąc pudełko z takimi zdjęciami, inaczej być nie mogło. Te zdjęcia to cały urok tego pudełka. ;-) Ale filc zapomniałam włozyć, dziś znalazłam go w innym pudełku, jak co, daj znać a doślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę Forumowiczki które wylicytowały moje obrazki o adresy na pw.

 

Jak dotrą wpłaty zaraz wyślę wylicytowane obrazki.

 

Wiele zdrowia dla chłopców i cieszę się, że mogłam pomóc.

 

I na pewno przygotuję coś na kolejną aukcję.

 

I bardzo dziękuję za Tytuł.... w kolejnej aukcji nie zawiodę.

Edytowane przez atika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Zostałam poproszona przez rodziców Damiana o podziękowanie Wam w ich imieniu za przeprowadzenie tak wspaniałej aukcji i szczodre serca:)

Damian też przesyła serdeczne pozdrowienia i podziękowania:)

[ATTACH=CONFIG]143823[/ATTACH]

 

Jak tu nie buczeć, gdy tu tacy WZRUSZACZE...

Ściskam czule DZIELNE MAMUSIE i ich Aniołki!

:**

:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Zostałam poproszona przez rodziców Damiana o podziękowanie Wam w ich imieniu za przeprowadzenie tak wspaniałej aukcji i szczodre serca:)

Damian też przesyła serdeczne pozdrowienia i podziękowania:)

[ATTACH=CONFIG]143823[/ATTACH]

 

:hug::hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani muszę napisać, że jak wszystkie wpłaty dolecą na konta Chłopaków, będzie trzeba zrobić kolejne podliczenie, BO - wpłacacie więcej niż licytowaliście. Mało tego, czasami się zdarza, że ktoś, kto ma wpłacić na Damiana tylko, wpłaca też na Stefka, więc rachunek końcowi będzie zdecydowanie większy!!! Nie znam takiej aukcji w której by takie rzeczy miały miejsce na taką skalę. Co ja mogę powiedzieć innego niż DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA!

p.s.

Edziu nie chciałaś od Jomo pieniędzy za przesyłkę, więc Jomo zamiast Tobie, wpłaciła na Stefka konto tyle samo ile na Damiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haniu dziękuję bardzo!

TAR no pewnie, że tam jest "Dobry Duszek" na szczęście włożony. Robiąc pudełko z takimi zdjęciami, inaczej być nie mogło. Te zdjęcia to cały urok tego pudełka. ;-) Ale filc zapomniałam włozyć, dziś znalazłam go w innym pudełku, jak co, daj znać a doślę.

 

nie potrzeba filcu, kupilam specjalne gabeczki z granatowym aksamitem z rozcieciami na pierscionki, mieszcza sie idealnie a pudeleczko nabralo jeszcze szlifu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...