Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dorbie, jeśli JustynaTina nie zażyczyła sobie wyraźnie za przesyłkę, to chyba nie. Ale jak masz jakie "ale", i chcesz doliczyc za przesyłkę i przesłać o tyle więcej dla Damiana, to możesz tak zrobić, oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani policzyłam wszystko kto wpłacić a kto jeszcze nie i wychodzi, że jeśi zostawie ten podział co na początku zrobiłam, że stefcio będzie mieć więcej, więc proszę by tereska77 podzieliła swoja kwotę na obu chłopaków.

Teresko miałaś wpłacić na Stefcia 260, a proszę byś wpłaciła 130zł na Stefcia a 130zł na Damiana. ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani policzyłam wszystko kto wpłacił a kto jeszcze nie i wychodzi, że jeśi zostawie ten podział co na początku, to znaczy końcu aukcji zrobiłam, że Stefcio będzie mieć więcej, więc proszę by tereska77 podzieliła swoja kwotę na obu chłopaków.

Teresko miałaś wpłacić na Stefcia 260, a proszę byś wpłaciła 130zł na Stefcia a 130zł na Damiana. ok?

Przenoszę tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUGATKA:

 

Zestaw czterech świątecznych poszewek na poduszki (2 szt. 50x50 i 2 szt. 40x40); cena 100 zł JAGODA51

Dwie poszewki "szaraczki" (50x50); cena 70 zł kontradmiral86

Żeluś nie bardzo daję radę z ogarnieciem tematu. doczytałam ze kontradmirał już wpłaciła :)

a Jagoda ? nie mam z nią kontaktu :(

Chciałam jednorazowo pobiec na pocztę i nie wiem czy JUŻ :)

 

Przy okazji dziękuje wszystkim za kolejny dowód że Wy forumowicze jesteście cudowni :)

i bardzo dziękuje Redakcji i adminom za tytuł, to na prawdę miłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś nie bardzo daję radę z ogarnieciem tematu. doczytałam ze kontradmirał już wpłaciła :)

a Jagoda ? nie mam z nią kontaktu :(

Chciałam jednorazowo pobiec na pocztę i nie wiem czy JUŻ :)

 

Przy okazji dziękuje wszystkim za kolejny dowód że Wy forumowicze jesteście cudowni :)

i bardzo dziękuje Redakcji i adminom za tytuł, to na prawdę miłe :)

Mugatko, zaraz dam Ci adres Jagody, spokojnie możesz Jej wysłać, ja gwarantuje, że Ona wpłaci, bo juz nie raz z Nią interesy prowadziłam i wiem. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...