Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani policzyłam wszystko kto wpłacić a kto jeszcze nie i wychodzi, że jeśi zostawie ten podział co na początku zrobiłam, że stefcio będzie mieć więcej, więc proszę by tereska77 podzieliła swoja kwotę na obu chłopaków.

Teresko miałaś wpłacić na Stefcia 260, a proszę byś wpłaciła 130zł na Stefcia a 130zł na Damiana. ok?

 

 

Zelciu przepraszam, nie moglam wczesniej zrobic przelewu, czekalam az mi kasa wplynie na konto:bash:

dzisiaj wreszcie dotarla, wiec zaraz sie za to wezme:wiggle:

nie ma problemu, wysle tak jak napisalas:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam o tym czy tutaj o tym pisać, bo nie chciałam byście myśleli, że Ktoś z Was jest mi bliższy bardziej a ktoś mniej, ale muszę tutaj podziękować Rasi za to, że znalazła czasu i chęci na to by tutaj z nami być w takim trudnym dla Niej okresie. Nie każdy z Was wie, że Rasia końcem września dowiedziała się, że Jej ukochany pies Filip jest chory i, że nie ma dla niego już ratunku. Od tego czasu Filip odchodził po woli, a ja nawet o tym nie wiedząc wysłałam do Rasi sms-a z wiadomością o aukcji (przy każdej aukcji tak robię, wysyłam sms-y do Znajomych z forum). A Rasia znalazła czas, mimo wszystko. Filipa już nie ma. Teraz już biega po łąkach Niebiskich patrząc na nas z góry swoimi mądrymi oczętami, bo to był bardzo mądry pies. Ratował ludzi w różnego rodzaju wypadkach, trzęsieniach ziemi itp. Rasiu, dziękuję Ci bardzo za to, że w takich chwilach umiałaś pomyśleć jeszcze o problemach innych. Trzymaj się Kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałam wczoraj potwierdzenie wpłaty, czy doszło? hanka

Haniu tutaj na bieżąco wpisuję wszystko co dochodzi do mnie.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?208625-Kto-gdzie-wpłaca-WAŻNE

Jeśli Cię tam nie ma, to znaczy, że nie doszło. Ale wczoraj gdzieś był jakis błąd w moim adresie, ktos cos o tym pisał, więc podaję jeszcze raz maila:

[email protected]

p.s. Poszłam jeszcze na wszelki wypadek sprawdzić spam. Haniu, nie ma. Ale za to było tam potwierdzenie od anula1968 i list od mojej znajomej, pisany jeszcze jakiś czas temu. Wygląda na to, że spam też trzeba sprawdzać.

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zadać pytanie natury technicznej - mam wysyłać przedmioty do TAR i LUCARNY, widze, że sa odnotowani z wpłatami, sa to wyższe kwoty niz u mnie, więc zapewne licytowali coś jeszcze. Rozumiem, że podsumowania były za wszystkie wylicytowane przez danego uzytkownika przedmioty i jak jest podana kwota to znaczy, ze calośc uregulowana i spokojnie mogę wysyłac? Pierwszy raz biorę udział w akcji, stąd moje pytania - pewnie dla wielu oczywiste.

 

 

oczywiście pomyliłam nick - nie TAR tylko TRACH. Wpłata jak widze nie odnotowana jeszcze

 

przesyłka do LUCARNY poleciała dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...