Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasiu przykro mi z powodu pieska ...... :(.....

 

wiem jak sie czujesz ..... ja swoja sunie ( Jessi ) stracilam 3 lata temu ..... odeszla w wieku 19 lat !!!!!!!!!! byla ze mna od zawsze ...... teraz tez jest bo moja Mama pochowala ja na mojej dzialce obok domu ktory wlasnie buduje . Pilnuje budowy i czeka na moj powrot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :oops:

miałam wczoraj awarię z internetem :mad:

Dorbie oczywiście ja płacę za przesyłkę , proszę Cię o adres na [email protected]

Żeluś zaraz robię przelew za przesyłkę :rolleyes:

Dziękuję również Redakcji i pozdrawiam wszystkich serdecznie:wiggle:

miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiórka wciąż jeszcze trwa.

Kochani mam do Was prośbę. Jak już prześlecie do mnie potwierdzenie, to nie zapominajcie PROSZĘ o tym by podać swój adres do Osoby, u której wygraliście aukcje, bo to bardzo WAŻNE jest!

Ja widzę, że Wam samo pomaganie sprawia tyle radości i frajdy, że zapominacie o tym, że Wy zupełnie przy okazji; -) tak naprawdę coś kupiliście! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko daj adres to postaram się w poniedziałek dokuśtykać na pocztę :yes:

 

a jakbym poprosila, zebys na razie nie kustykal i poczekal z wysylka do grudnia? bo mnie ni ma w domu i jeszcze mnie te tomatery zagina bez wiesci:mad:

dopiero okolo 20 grudnia bede, wiec wysylka na poczatku grudnia najbardziej by mi odpowiadala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome:

Witam

melduję i ja, chociaż to chyba była prywatna inicjatywa Żelusi, że przesyłka dotarła dziś do mnie.

Serwetki od jakich oko bieleje zajmują kawał podłogi, bo stół za mały!:jawdrop:

 

Jeśli zaś nie wolno tu klikać to proszę mnie usunąć :wiggle:

 

Dziękuję bardzo i serdeczności dla Wszystkich :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teresko a pudełko? Ja też nie mam adresu. Proszę podaj mi adres i napisz kiedy mam wysłać, to tak zrobię.

 

Zelciu pudelko nie zginie, bo wieksze, ale tez nie musisz sie spieszyc z wysylka.

Jak juz pisalam, ja dopiero w grudniu na swieta przyjade, wiec mna sie na razie nie przejmuj. Wyslij kiedy Ci pasuje, moze byc za miesiac, w grudniu, kiedy chcesz:)

Zaraz podesle Ci adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...