Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrze Teresko, to ja prześlę w poniedziałek lub wtorek.

Jomo, bo ja Tobie obiecałam te serwetki juz dawno a teraz wreszcie miałam Twój adres. ;-)

atika, galka się nie odezwała, ale spoko, to dobra Dziewczyna, na pewno się odeźwie jak tylko będzie mogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Forumki, bardzo przepraszam za poślizg. Mam nadzieję, że nikt się na mnie za bardzo nie pogniewa za to, że wyślę wszystkie przedmioty do Was dopiero w przyszłym tygodniu. Mam jeszcze prośbę do AniWiśniewskiej o deklarację: w jakiej formie ma być wysłane zdjęcie i do TRACHci o adres do wysyłki:).

Żelciu Kochana, tak pięknie napisałaś o Filipku... dziękuję:hug:.

Ps. Potwierdzenie przelewu wysłałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelcia chcialabym wplacic jeszcze cos na konto dla Damiana :)..... ( za wylicytowane cuda od Rasi i Amtla wplacilam na konto Stefcia tak jak nakazalas ;) ) , ale Damianowi tez chcialabym cos podarowac :hug:wiec napisz czy moge .... zeby rozliczenia Wam zagraly !!!!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, możesz. Jak Damianek będzie miał więcej to nic nie szkodzi. Stefek przez to nie będzie miał mniej. Mi tylko zależało byśmy my nie mieli wiecej, a przynajmniej nie dużo więcej ;-) a jak Damiankowi uda się lepiej, to będziemy z tego sie cieszyć tak samo jakby dla nas było.

 

Kochani dziś całe popołudnie i jutro cały dzień mnie nie ma, więc musicie sobie sami poradzić.

Nie wpłaciły jeszcze tylko: ngel, Gałka, Edzia (napisała, że w przyszłym tygodniu wpłaci), Gosia 2610, trach i agalind, więc jeśli tutaj przybedzie któraś z nich i napiszę, że wpłaciła, to proszę uwierzyć Im na słowo, a ja jak tylko bedę dopiszę Kobitki do listy. Dziękuję za cierpliwość. ;-)

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko - wiem, wiem, mój przelew dopiero dziś pójdzie. Tak wyszło niestety.

Winiaczek Arniki pewnie już na mnie czeka na wsi, bo ona wysłała choć uprzedzilam ją, że wpłacę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeszcze w kartonach u AgnesK :) A na liście wylicytowanych rzeczy widnieje przecież, że Twój Ci ON :)

 

nic z tej licytacji nie rozumiałem oprócz jej idei (zresztą do dzisiaj nie wszystko objąłem)

Muszę się zacząć jednak uczyć jak, kiedy i gdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobiczku jakbyś nie walił tyle głową o ścianę, to może byś cos i doczytał, a tak..., Jak Ty możesz cokolwiek przeczytać z tak latającą głową?;-) Tutaj masz dane, na kogo masz wpłacić

FUNDACJA AVALON

Nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Tytułem: WÓJCIKOWSKI DAMIAN, 853

Jeśli dobrze pamiętam, to 100zł.

Jak dasz rady wysłać potwierdzenie, to poproszę na [email protected] Jak nie, to nie szkodzi, nie przejmuj się, podaj tylko na pw. kto wpłacił i ile, to tak w razie by trzeba było upominać się w Fundacji. ;-) No i czekaj cierpliwie aż AgnesK wprowadzi się do swojego nowego domu w Opolu i rozpakuje kartony, na których mieszka juz 3 miesiąc tułając się po wynajętych mieszkaniach, aż załatwi wszystkie sprawy urzędowe.

Teraz wszystko już wiesz, czy jeszcze coś trzeba wyjaśnić?

Aha, zapomniałam jeszcze proszę podać swój adres na pw do AgnesK, ok?

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero teraz dotarłam, ale wcześniej po prostu nie mogłam.

 

To tak: dostałam 2 drzewka od Malki a nie 1 jak było w licytacji, więc wpłacę 2x100zł i teraz proszę o info komu mam wpłacić, żeby po równo chłopcy dostali.

Kochana nic nie szkodzi. Ja proponuję byś Ty jeszcze poczekała, aż do samego końca, to wtedy, jak wszystko policzę, napiszę Tobię na kogo masz wpłacić. Może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani zróbmy tak, Dziewczyny Galka, Gosia2610 i agalind proszone są o wstrzymaniem się z wpłatą aż ko końca rozliczenia. To wtedy jak policzę ile każdy z Chłopaków ma, będzie wiadomo jak tą resztę podzielić by było, tak jak obiecywaliśmy, po równo. Może być, zgadzacie sie, że tak jest sprawiedliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana nic nie szkodzi. Ja proponuję byś Ty jeszcze poczekała, aż do samego końca, to wtedy, jak wszystko policzę, napiszę Tobię na kogo masz wpłacić. Może być?

 

Kochani zróbmy tak, Dziewczyny Galka, Gosia2610 i agalind proszone są o wstrzymaniem się z wpłatą aż ko końca rozliczenia. To wtedy jak policzę ile każdy z Chłopaków ma, będzie wiadomo jak tą resztę podzielić by było, tak jak obiecywaliśmy, po równo. Może być, zgadzacie sie, że tak jest sprawiedliwe?

 

Nie ma problemu. Oby tylko chłopcy byli zadowoleni:)

 

 

Przy okazji przesyłam z przyprószonych śniegiem Kaszub pozdrowienia Stefkowi i Damianowi oraz ich rodzicom:)

 

Dziękuję Redakcji za tytuł. Pomagać trzeba i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobiczku jakbyś nie walił tyle głową o ścianę, to może byś cos i doczytał, a tak..., Jak Ty możesz cokolwiek przeczytać z tak latającą głową?;-) Tutaj masz dane, na kogo masz wpłacić

FUNDACJA AVALON

Nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Tytułem: WÓJCIKOWSKI DAMIAN, 853

Jeśli dobrze pamiętam, to 100zł.

 

 

 

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

no ja już wpłatę zrealizowałem :)

 

chodziło mi tylko o to - że nie był to przelew elektroniczny i wysłanie potwierdzenia (skanowanie dowodu wpłaty) jest za skomplikowana jak dla mnie.

Chciałem tylko pisemnie potwierdzić że poszło przedwczoraj

 

PS:

a dlaczego jest po imieniu i nazwisku symbol 853?

ja wpisałem 813....... :jawdrop:

 

Może być jakiś kłopot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...