Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zelcia nie tak szybko z tym liczeniem !!!!!!! Poniewaz nie zostaly wylicytowane moje pantofelki 50 zl. i farba do wlosow 35 zl. to " kupuje je od siebie " i dzisiaj wplacam na Damiana 85 zl. :p ..... potwierdzenie przesle jak wygeneruje dokument

Wiec dolicz jeszcze Damiankowi 85 zlociszkow :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,jasne :-) A nie napisałam Ci, że masz na spokojnie wysłać?

:( Dorbie mnie zabije???

Anioły wylecą najpóźniej jutro na stówę :yes:

na swoje usprawiedliwienie mogę tylko napisać, że one też potrzebowały Anioła opiekuna więc już wszystkie razem czekają na wyjazd na pocztę:yes:

byłoby dzisiaj, ale opony letnie, a za oknem zima jak w grudniu :mad:

a na aukcję dla mamusi Stefka dokładam też fanta od siebie :D

czytam te wszystkie posty i oczom nie wierzę, że tu taka ekipa zgrana:yes:

ja myślałam, że po aukcji to tu cisza będzie, a tu się impreza dopiero zaczyna :wave:

pozdrawiam Was serdecznie , :cool: Dorbie przepraszam !!!

 

Dzięki, że wysłałas, nie trzeba było się tak spieszyć, na spokojnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelcia nie tak szybko z tym liczeniem !!!!!!! Poniewaz nie zostaly wylicytowane moje pantofelki 50 zl. i farba do wlosow 35 zl. to " kupuje je od siebie " i dzisiaj wplacam na Damiana 85 zl. :p ..... potwierdzenie przesle jak wygeneruje dokument

Wiec dolicz jeszcze Damiankowi 85 zlociszkow :yes:

:hug:

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie można z Wami się rozstać :)):no:

 

Żelciu kochana, głowę oszczędzaj! :hug:Muru zmowy i tak nie przebijesz a wszak zważać MUSISZ, na swój kręgosłup :mad:

DPS, już widocznie zbiórkę dla mamy zaczyna... :D

W razie dokładnych ustaleń, proszę i mnie poinformować :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko - winiaczek dotarł szczęśliwie - DZIĘKUJĘ.

 

W sobotę była dobra pogoda do degustacji tego zacnego trunku, ale daje ufffff:yes:

 

 

Edzia, na wsi powiadasz, gdyby nie lało to ja klajbanką przez las po ten winiaczek ....

 

 

:) Leszku , koniecznie klajbanką ewentualnie z osobistym kierowcą abstynentem, bo winiaczek ma niezły power...oj ma :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie aniołek nie dotarł jeszcze :( Moja lokalna poczta działa jak za króla ćwieczka. Faktura wysłana z Gdańska do mnie - też w tym mieście mieszkającej szła 12 dni :( Nic to - jeszcze poczekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...