Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

Żeluś , Amonite moje przesyłki dotarły już jakiś czas temu, przepraszam że dopiero dziś piszę. Dziękuję bardzo Kochane , i spiewnik i cudna karteczka dołączona do niego są fantastyczne. podobnie urocza laleczka - będzie wspaniałym prezentem dla Manii, no i mocno jestem zaskoczona jej rozmiarem bo spodziewałam się laleczki a to przyszła lalka. Dziękuję Dziewczyny:hug::hug::hug:

No i dziękuję raz jeszcze wszystkim Uczestnilom Aukcji,:hug:Po raz kolejny Forumowicze nie zawiedli i pokazali, że w grupie siła:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pinakolado - dotarły kubki!!! :D

Matko, jakie piękne!!! :D

Zakochałam się!!! :D

Taka delikatna markowa angielska porcelana!!! :D

Z takimi przepięknymi wzorami retro!!! :D

Jak ja się cieszę!!! :D

Dziękuję, Kochana, naprawdę BARDZO dziękuję!!! :hug: :hug: :hug:

 

 

Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę :yes: Baaardzo :)

niech służą jak najdłużej.

I niech z nich smakuje :D

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych aukcjach :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymalam pieknego Pana Zaglobe od Amtla :hug:.......

Jest przepiekny , duuuuuuuuuuuuzy i ciezki ( dowiedzialam sie od Mamy do ktorej przyszla przesylka )

Dziekuje , dziekuje , dziekuje :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dziś mogłam wejść na stronę Fundacji (dotychczas nie mogłam, bo wciąż rozliczali 1% za 2011r) i WSZYSTKIE wpłaty, jakie dokonaliście dotarły na konto Stefka! Jeszcze raz, bardzo, bardzo serdecznie za wszystko dziękujemy!!!

 

Dla Damianka pozostała jeszcze tylko jedna niedokonana wpłata od gosia2610, ale Gosia się odezwała, że była w szpitalu i jak tylko dojdzie do siebie to wpłaci i prześle do mnie potwierdzenie, tak, że wszystko pięknie poszło i Damianek na pewno da znać czy u Niego też wszystkie kwoty juz są. Ale to z kolei idzie przez amonite która ma bardzo chorego Tatę, więc też nie zagląda tutaj za często.

 

Dzięki wielkie za piękną aukcję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome:Melduję kochani, że dziś otrzymałam EDZIOWE wino :lol2:

Podejrzewam, że EDZIA specjalnie wybrała tę datę, bo dziś jest Święto Wina, Beaujolais Nouveau. :-P

Przesyłka dotarła bez najmniejszego uszczerbku, zresztą EDZIA nie dała niszczycielom najmniejszej szansy pakując butelkę w skrzyneczkę pięknie udekorowaną nawłocią, jak sądzę. Za serduszko i za WSZYSTKO EDZIU kochana najmocniej DZIĘKUJĘ!:hug:

Serdecznie pozdrawiam też Żelusię i Amonite, niech wyściskają chłopaki i zapraszam WSZYSTKICH:razz: na degustację... :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje, ze COS do mnie dotarlo:lol2: Przesylki sztuk 2, wiec to na pewno pudelko od Zelki i zegar od Pinacolady. Zabronilam rozpakowywac, ale ze powiedzialam co to, to na bank juz tam jakies lapki probowaly sie do tego dobrac:rolleyes:

A moglam powiedziec, ze to ksiazki, ksiazek nikt by nie ruszyl:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...