Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy ktoś korzystał z usług firmy REKUPERATORY.pl


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję sprowadziliście mnie na ziemie. Powoli spływają kolejne wyceny. Do mojego domku jestem w stanie zrobić za 15 tys. wentylację mechaniczną z całkiem niezłym rekuperatorem na sztywnych kanałach. W rekuperatory.pl około 7 tys. drożej ;/

 

Czy mógłbyś podać nazwy innych firm od których otrzymałeś atrakcyjniejsze oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wycena Rekuperator AERIS NEXT 350 VV TR ze sterownikiem ComfoSense C na spiro 24000 brutto

w innej firmie rekuperatora ONYX Sky 400 na AIRflex ag75 skrzynki REQUBOX-IZO cena 15000 brutto

 

więc jak dla mnie 9 tys. różnicy masakra :)

jeszcze inne firmy mniej znane wyceniały mi na 12tys i 17 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wycena Rekuperator AERIS NEXT 350 VV TR ze sterownikiem ComfoSense C na spiro 24000 brutto

w innej firmie rekuperatora ONYX Sky 400 na AIRflex ag75 skrzynki REQUBOX-IZO cena 15000 brutto

 

więc jak dla mnie 9 tys. różnicy masakra :)

jeszcze inne firmy mniej znane wyceniały mi na 12tys i 17 tys

Otrzymałem identyczna ofertę na 24k od rekuperatory.pl Czy będzie ktoś tak dobry i poda mi inne sprawdzone firmy działające w pomorskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu ta firma robiła u mojego znajomego nie dość ze skroili go rowno to instalacja głośna jak holera bo wszystko na metalowych przewodach prostokątnych a najgorsze jest to ze nic nie da się z tym hałasem zrobic.

 

U mojego znajomego instalacje rekuperacji wykonała mało znana firma i muszę przyznać, że z anemostatów słychać "buczenie" niezależnie od wybranego biegu. Instalacja zrobiona również na prostokątnych przewodach ukrytych w posadzce. Myślę, że wykonawca musiał coś zepsuć.

Tego obawiam się najbardziej - wydam 20k za hałaśliwą instalacje.

Rekuperatory.pl przekonują mnie, że instalacja słyszalna jest dopiero na najwyższym biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojego znajomego instalacje rekuperacji wykonała mało znana firma i muszę przyznać, że z anemostatów słychać "buczenie" niezależnie od wybranego biegu. Instalacja zrobiona również na prostokątnych przewodach ukrytych w posadzce. Myślę, że wykonawca musiał coś zepsuć.

Tego obawiam się najbardziej - wydam 20k za hałaśliwą instalacje.

Rekuperatory.pl przekonują mnie, że instalacja słyszalna jest dopiero na najwyższym biegu.

 

każda firma tak przekonuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu, pracy i w mieszkaniu rekuperację i klimatyzację robiła firma z Piaseczna Emitom. Całkiem sensowna wycena.

Dwie instalacja na kanałach z tworzywa i jedną na sztywnych kanałów spiro.

Co do rekuperatorów to mam trzech producentów w domu viessmana, w pracy padło na brinka a w mieszkaniu mam brookvent.

Ogólnie z użytkowaniem nie mam problemów i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do pytania. Cena jest dosc zaporowa biorac pod uwage moj plan tj. Pelna opcja , sterowanie WiFi, KNX, GWC itd. W zalaczniku oferta akurat systemy o ktore prosilem. https://1drv.ms/b/s!AquKvYkeyr9Hmy4w0gU0x_PYDfN_

 

Przegladam rowniez ofertte Zehnder ComfoAir Q350. Ciekawi mnie czy to to samo urzadzenie co od rekuperatory.pl AERIS Next 350 . Te urzadzenia wygladaja indentycznie. Ciekawe jak wycenia w firmie Zehnder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cześć, Ja jestem generalnie w WLKP, ale rekuperację robiła mi firma z Łodzi. Ja mam u siebie pow. użytkową 190 m2. Dobrany został reku Thessla Green Airpack 500 (+ sterownik Air++) na systemie SPIRO. Koszt wykonania kompletnej instalacji wraz z pomiarami i montażem wyceniono mi na 17 000 brutto. W tej cenie dodatkowo mam instalację centralnego odkurzacza (5 gniazd - 4 w ścianach + 1 standard wyrzutnia, materiał + robocizna) oraz przewiercenie otworów w stropie wiertnicą diamentową. Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Cześć, Ja jestem generalnie w WLKP, ale rekuperację robiła mi firma z Łodzi. Ja mam u siebie pow. użytkową 190 m2. Dobrany został reku Thessla Green Airpack 500 (+ sterownik Air++) na systemie SPIRO. Koszt wykonania kompletnej instalacji wraz z pomiarami i montażem wyceniono mi na 17 000 brutto. W tej cenie dodatkowo mam instalację centralnego odkurzacza (5 gniazd - 4 w ścianach + 1 standard wyrzutnia, materiał + robocizna) oraz przewiercenie otworów w stropie wiertnicą diamentową. Pzdr

 

Witam. Ja mam podobna wycene na ten rekuperator ale na przewodach z tworzywa i bez odkurzacza.. Podaj mi kontakt do firmy z Lodzi na priv.

Dzieki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witam,

Wygląda na to że Rekuperatory.pl odpuszczają staranność i klientów.

Już było tu pisane o problemach z serwisem na już wykonanych przez nich instalacjach. Ja może dorzucę moje doświadczenia z Nimi.

Poprosiłem o wycenę instalacji WM z rekuperatorem- projekt ich autorstwa miałem już zakupiony (w komplecie wraz z projektem domu).

Dzwoniłem- powiedzieli żebym wysłał zapytanie mailem z ich strony. Zrobiłem to. Odpowiedź: otrzymaliśmy zapytanie, przyślemy wycenę jak będzie gotowa. 3 tygodnie oczekiwania i nic! No to dzwonię do Wrocławia do biura. Kilka prób w 2 dni- nikt nie odbiera telefonu! Tylko:Zostaw wiadomość. OK. Zostawiam. brak odpowiedzi.

Po tygodniu już się naprawdę zdenerwowałem. Odpuściłem kontakt z gł. biurem i postanowiłem kontaktować się z lokalnym przedstawicielem w moim województwie. Telefonu nie odebrał ale oddzwonił na drugi dzień. Bardzo miła i rzeczowa rozmowa. Przedstawiłem mu czego oczekuję. Pytam: wysłać Panu skan projektu? Odp. (śmiech) No po co- przecież to my robiliśmy ten projekt, ściągnę go z biura. Proszę tylko o maila żebym miał kontakt. Wysłałem go. Myślę OK- brzmi dobrze. POMYŁKA! Dziś mija 3 tydzień od tej rozmowy i wiecie co? Dalej nic! Od Pana Przedstawiciela cisza, z głównego biura nadal cisza.

Tak sobie myślę że skoro tak "dobrze" wygląda kontakt PRZED inwestycją to co będzie gdyby mi zrobili instalację i miałbym w trakcie jakiś problem- wole nie myśleć.

Szukam dalej wykonawcy w woj. łódzkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem klientem firmy rekuperatory.pl. Kontakt przed podpisaniem umowy bez zastrzeżeń. Wykonanie instalacji na sporo z Aeris 350Next standard. Do wykonania instalacji brak zastrzeżeń. Sprawnie i porządek po sobie zostawiony. Ewentualne konsultacje w momencie problemu w przebiegu kanału. W momencie zmian ceny rekuperatory natychmiastowa informacja od firmy w tej sprawie i dwie możliwości jej rozwiązania. Montaż jednostki i anemostatów przebiegł bezproblemowo. Regulacja instalacji i sprawdzenie jej w mojej obecności. Na 1 biegu rekuperator pracuje ledwo słyszalne a z anemostatów nie ma żadnych dźwięków ani szumu. Podczas przewietrzania (3 bieg) słychać bardzo delikatny szum. Bardziej słychać samą jednostkę , gdyż nie mam drzwi wewnętrznych jeszcze. Cały czas podczas montażu pracownicy wyczerpująco odpowiadali na moje pytania.

Z mojej strony nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy rekuperatory.pl choć faktycznie do najtańszych nie należą. Ale cenię sobie jakość i spokój podczas eksploatacji.

Pozdrawiam

To tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Nie polecam firmy Rekuperatory.pl na początku wszystko zrobią wszystko się da a później gdy już wpłaci się zaliczki to oczywiście zmieniają zdanie i robią po swojemu. My mamy dodatkowe zabudowy w domu wyglada to okropnie a gdy mówisz ze to ci nie odpowiada to owszem poprawia jak zapłacisz dodatkowo jakaś masakra. Wydane prawie 30 tysięcy zł i człowiek się wkurza. Inne firmy proponowały rekuperacje conajmniej 10 tysięcy taniej ale chcieliśmy żeby było dobrze zrobione bardzo się zawiedliśmy. Uważajcie na ta firmę maja dobrych handlowców którzy wcisną wszystko gorzej z inżynierami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...