Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Witejcie u nos ;)) Lolka budowanie....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 790
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Elewacyjna przygoda trwa :)

http://i1.fmix.pl/fmi706/eef2a7f8002b8c7b528114f0/zdjecie.jpg

http://i1.fmix.pl/fmi2863/ad8d605e001ecc9552811516/zdjecie.jpg

Powolutku to idzie;)

Szkoda tylko ,że ten styro włazi wszędzie, a mówią że najgorsze dopiero będzie ......

Jakoś się to wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu centralne po tynkach dlatego ,że podobno taka jest kolej wykonywania prac ............

Nie chciałabyś widzieć jak wygląda budowa w trakcie robienia tynków.....

Niedługo się przekonasz ;)

Pan od centralnego był przesunięty z soboty na jutro z powodu pogrzebu, więc chyba jutro podpiszemy umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa od instalacji wjechała do nas na budowę tak, ze nawet nie wiem kiedy i włożyli rurę do komina z gazem i dzisiaj to mąż zauważył. Jutro musze dzwonić i się pytać. Renatko może faktycznie jest tak jak piszesz bo my mamy pod ciągnie ta jak na tę chwilę wodę i wszystko przygotowane pod pięć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy mieli te wszystkie rurki na podłogach, już nie mówię o ogrzewaniu podłogowym- to wszystko było by raczej zniszczone.

Nikt chodząc nie będzie uważał czy coś mu pod nogami leży czy nie- uwierz mi ;)

Nie wspominając o spadającym tynku :bash:

Teraz jest super, ale byłam pewna,że tego się nie da uprzątnąć .

Kasiu czyli Ty będziesz ogrzewać gazem tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko tak będę ogrzewala gazem o ile będę go miała bo jak na razie mamy małe problemy z właścicielami działki sasiedniej:(

Co do podłogowego to wiem, że ono idzie na sam koniec tylko, że Ja sobie ubzduralam grzejniki i chyba zapomniałam o podłogowce. Jeśli chodzi o elewacje zewnetrzna to urzędzie mnie chyba robił nam znajomy i nie wcześniej jak na drugi rok aż tynki wewnętrzne przeschna aby nie tworzyć termosu.

Edytowane przez Ladybird76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyprysku;)

Miałam na myśli tynki wewnętrzne ;)

Ale masz rację , ten styro mnie dobija.......Na szczęście mam odkurzacz do liści , to spróbuję to powciągać :)

Lady ;)

Sąsiedzi są różni, na szczęście mam spoko, ale wiem ze sąsiad może dużo krwi napsuć.

Trzymam kciuki za Twój gaz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w Twoim dzienniku. To mieliście przeboje z tymi "dachowcami", ale tak to jest jak płaci się przed zrobieniem wszystkiego. Dobrze, że opisujecie różnego rodzaju przypadki i można czegoś uniknąć ewentualnie. Nie wszystko się przewidzi i nie zawsze dobrze się trafi, ale choć kilka rzeczy mozna uniknąć nie popełniając błędów. Pozdrawiam i gratuluję takiego tempa i końcówki, teraz wykańczanie niedługo czeka najfajniejsza rzecz, którą lubię podglądać :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...