Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Witejcie u nos ;)) Lolka budowanie....


Recommended Posts

Witam i pozdrawiam z drugiego końca Polski. Przychodzę z odsieczą z zdjeciami. Bo ja tez musiałam się nauczyć ich powiększania. Jak już udało ci się wkleić zdjęcie, to by było duże klikasz na nie dwa razy prawym przyciskiem myszy i wybierasz rozmiar jaki chcesz zdjęcia np. Large. Zobaczysz jaki ci odpowiada:lol2:. Budowa zapowiada sie ciekawie, więc będę zaglądać Pozdrawiam:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 790
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak ogólnie to pieron mie biere z tej bezczynności ;(

Siedzi człowiek na kinomaniaku i filmy ogląda....

Już się cała trzęsę na myśl o robocie na budowie no i na ogródku .

Ta zima mnie wykończy mam nadzieję że wszyscy tak mają bo pomyślę że coś ze mną nie tak;:bash:

Cima,zima i leniwy człowiek ach... Jeszcze półtora miesiąca i kosiki będą śpiewać przed piątą ;)

Ale się rozmarzyłam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam jeszcze czego myć na budowie ale w mieszkaniu okna to jak najbardziej oddam chętnym do umycia :lol:

 

A do łopaty, grabi, motyki i innych ustrojstw ogrodowych to bym się dorwała, oj dorwała! ;) Działak taka pusta czeka a robić nie ma jak :mad: Ale zimę białą to akurat lubię, więc niech jeszcze trochę pobędzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej no ja okna to dopiero umyłam, przed przeprowadzką. Więc nie masz się co spieszyć:no:. Ja pamiętam, ze czekanie aż rozpocznie się budowa mnie wykańczało. Więc tak trochę rozumiem co czujesz. A teraz mnie wykańcza, że nie mam pieniędzy by dom wykończyć ;). Nie wiadomo co gorsze haha. Głowa do góry jeszcze trochę i wiosna. Pozdrawiam:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie ,że wracam z pracy a tu koperta A4.

W niej umowa z Taurona:rotfl::rotfl::rotfl:

 

Piszą tak :W związku z Wnioskiem z dnia 10 stycznia ....... wysyłają warunki określone dnia 14 stycznia....

Dziś jest 17 zobaczcie jaki Ten pan Tauron jest expresowy !!!!

 

Do 2 lutego mam odesłać umowy, A do 15 listopada zobowiązani są to podłączenia .

Nawet mi to pasuje bo zanim się za to zabiorę to zejdzie do jesieni.

Kurcze gorzej będzie jak mi za tydzień na plac wparują :o

 

Pierwszy punkt planów w trakcie realizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Renatko. Dawno mnie tutaj nie było... Oczywiście Tauron nie taki zły jak go malują ;) cieszę się, że masz to już za sobą. Zima to bardzo monotonny czas chyba, że ma się już ogrzewanie w domku i fundusze na wykańczanie wnętrza ;) Ale wiosna już niedaleko. Także na nią czekam, by wparzyć do ogródka ;)

Fajnie, że wyszło Wam z tym zwrotem VAT 5000zł to dużo, więc masz się z czego cieszyć :D Nas przybędzie we wrześniu o jedną małą istotkę, ale i tak chcemy w końcu ruszyć w czerwcu z fundamentami. Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję, do zobaczenia na jakiejś kawce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetna informacje, serdecznie gratuluje:rotfl:. Niech podłącza jak najszybciej. Bo bez prądu to ani rusz, szkoda tylko, że później trzeba płacić rachunki:sick:. Co do okienek, to na szczęście nie trzeba myć wszystkich od razu, więc mozna zrobić sobie harmonogram haha;).

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko ! witam się u Ciebie !

Czytam Twój dziennik - jeszcze jestem na początku :)

ale już się ujawniam !

U Krokusi pisałam o moich problemach z wodociągiem,

Renatko to jest wieś blisko Kluczborka - ale wodociąg,

to własciwie do wymiany , położony z jakiegoś złego kalibru

rur i stale są jakieś pęknięcia, albo znowu wysiada pompa!:sick:

 

Tak przynajmniej mi mówią, jak ja się wściekam na nich!

I dlatego bardzo chcę przy nowym domku zrobić studnię,

bo nie chcę być zależna od tak źle działającego

wodociągu !:)

 

Będę do Ciebie zaglądać i kibicować w Twej dalszej budowie!!:bye::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie RD2011 ;)

 

Widać przedsiębiorstwa wodociągowe działają wszędzie tak samo.

U nas na szczęście nie ma awarii ale żeby coś u nich załatwić...

My mamy studnię, ale od lat nie używana , myślę o pobieraniu wody do basenu, czy podlewania, ale czas tak szybko leci że jeszcze się nie zabrałam:oops:

A jakie Ty masz plany budowlane?

Pozdrawiam Gorąco i zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...