Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

Witam Was różane dziewczyny

 

Mam nietypową prośbę.

 

Czy, któraś z Was mogłaby nagrać wideo z domku.

Chodzi mi o filmik pomieszczeń, jak się wchodzi z sieni i do poszczególnych pomieszczeń.

To inaczej oddaje wygląd pomieszczeń i układ.

Na mojabudowa.pl ktoś umieszcza takie ze swojego domu (nie róże w ogrodzie),

mega sprawa dla niezdecydowanych i mających kłopoty z wytężeniem wyobraźni ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas dzisiaj było +10 stopni, wczoraj też była przepiękna słoneczna pogoda. Słońce + wilgotna ziemia i wszystko rośnie. Hortensje już mają listki zielone, tawuły mają paczki a liliowce wybiły na ok. 10 cm :)

 

Ale masz fajnie :yes:

U nas codziennie mrozik trzyma i wszystko jeszcze mocno śpi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny! dzięki ,że zaglądacie jeszcze;)

Jakoś mam ostatnio mało czasu na neta.Jedynie ( wstyd się przyznać )w pracy czasem zaglądne do Was.:oops:

U mnie też super wyszły tulipany,narcyze i chyba czosnek tez. A mam go raptem kilka szt. Jesienia dosadzę już do traw, jak w końcu zrobię takie kompozycje traw + czosnki i inne.

A może pamiętacie ,że mam kilkumiesięcznego szczeniaczka?

Skurczybyk wygryza mi wszystko co wystaje z trawy !Masakra chyba go uduszę!

Musiał mi małż powbijać deseczki i owinąć największe okazy folią :mad:

A powieważ ma swoją budę na dworze ( w domu nikogo nie ma do wieczora) to szaleje po ogrodzie! Wyrwał mi z ziemi malutkie sadzonki jodełek , ale takie ok 30 cm. Kiedyś patrzę przez okno a ten szkodnik mały drze przez ogród takie małe drzewko wraz z doniczką :rotfl:

Więc do ziemi wsadzilismy ,za garażem. To i tak znalazł i wydarł z korzeniami! tulipany obgryzione!

No a szkoda mi go na łańcuch dać. Z reszta w nocy w domu śpi. Kota w końcu nie mam żadnego :lol2: ,bo robiły sobie wychodek w moim garażu ! Doszło nawet do tego ,że w garażu obok auta była drabina i jakiś kot porysował nam maskę!

A jak jest pies to żaden nie odważy się podejść , bo Maksiu tak szczeka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pamiętacie ,że mam kilkumiesięcznego szczeniaczka?

Skurczybyk wygryza mi wszystko co wystaje z trawy !Masakra chyba go uduszę!

Musiał mi małż powbijać deseczki i owinąć największe okazy folią :mad:

A powieważ ma swoją budę na dworze ( w domu nikogo nie ma do wieczora) to szaleje po ogrodzie! Wyrwał mi z ziemi malutkie sadzonki jodełek , ale takie ok 30 cm. Kiedyś patrzę przez okno a ten szkodnik mały drze przez ogród takie małe drzewko wraz z doniczką :rotfl:

Więc do ziemi wsadzilismy ,za garażem. To i tak znalazł i wydarł z korzeniami! tulipany obgryzione!

No a szkoda mi go na łańcuch dać. Z reszta w nocy w domu śpi. Kota w końcu nie mam żadnego :lol2: ,bo robiły sobie wychodek w moim garażu ! Doszło nawet do tego ,że w garażu obok auta była drabina i jakiś kot porysował nam maskę!

A jak jest pies to żaden nie odważy się podejść , bo Maksiu tak szczeka:D

 

O matko jak się uśmiałam :rotfl:

Oczywiście rozumiem Twój problem.

Powiem Ci jak u nas załatwiłam problem dewastowania ogrodu.

To jeszcze szczeniak - a one szybko się uczą.

U nas poodgradzałam płotkami z wierzby miejsca gdzie psom nie wolno wchodzić - warzywniak, kwietniki) i stanowcze "NIE", "NIE WOLNO".

Zabawy w innym miejscu, odwracanie uwagi od tych miejsc gdzie nie wolno wchodzić.

 

Nie dawaj psa na łańcuch, to nieludzkie :( Lepiej kojec spróbujcie postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch odpada , nawet kojca nie chciałabym , bo ten piesek to taki pieszczoch ,że nie mam serca.

Mam nadzieję,że mu to przejdzie no ale jeszcze mamy ok 90 tuj i ciekawe czy zaraz nie skojarzy do czego służy jego siusiak !:lol2: Zajarzy ,że nie dynda sobie bezwiednie tylko ma konkretny cel....krzewy!

Maksiu jest przeuroczy , ale łobuziak jak nic!

Chyba trochę podobny do Małej Cholery co Pusiu?:D

 

Ślężanko ślicznie wychodzą czosnki:)duzo ich masz w ogrodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maaaa już. kupiłam mu jak głupia. Kości, węzły , piłeczka.Mąż się śmiał ze mnie ,że traktuję go jak dziecko.;)

Myślę ,że może musimy go wybawić . A tak to on się nudzi czy co...Ale jak wracamy wieczorem i jest sam to wiesz .

Córka ok południa idzie go nakarmić, bo jest za mała żeby w domu zostawać i chwilkę się z nim zawsze bawi.

W najgorszym razie kojec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...